Rehabilitacja dla dzieci i dla dorosłych
Rehabilitacja dla dzieci i dla dorosłych, Mgr Aleksander Olasiewicz Fizjomed, Świecie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5591947827
REGON: 360203023
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Aleksander Olasiewicz i jestem fizjoterapeutą. Prowadzę swój gabinet Fizjomed w Świeciu, w województwie kujawsko-pomorskim od 2014 roku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Bóle kręgosłupa, czy bóle zwyrodnieniowe, są niezwykle uciążliwe i pojawić się mogą w każdym wieku. Długa siedząca praca lub dźwiganie ciężarów mogą sprawić, że nawet w młodym wieku będziemy zmagali się z dyskomfortem podczas jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Moi Klienci niejednokrotnie skarżą się na ból między łopatkami, czy też ból kości ogonowej. Odwiedzają mnie również mali pacjenci, którzy cierpią na wady postawy od najmłodszych lat. Na szczęście nie musi tak być!

Fizjomed to gabinet, który powstał z myślą o tych wszystkich osobach, które chciałaby pozbyć się dyskomfortu i skorzystać z usług fizjoterapeuty bez długich kolejek. Zapraszam, więc do mojego punktu przyjęć, gdzie dokładnie przebadam każdą osobę i indywidualnie dobiorę jak najlepszy sposób na zniwelowanie bólu.

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i jestem uprawnionym fizjoterapeutą. W moim gabinecie można poddać się zabiegom z zakresu kinezyterapii i stymulacji poprzez zabiegi fizykalne. Wykonuję również masaż leczniczy, klasyczny i relaksacyjny.

Usługi, jakie Państwu oferuję to:
  • ćwiczenia w odciążeniu,
  • ćwiczenia w odciążeniu z oporem,
  • ćwiczenia czynne,
  • ćwiczenia bierne,
  • korekcja wad postawy.
Pomagam Klientom odzyskać sprawność ruchową. Prowadzę specjalne zabiegi dla osób po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, czy po udarach. W ramach zabiegów fizykalnych oferuję metody, takie jak:
  • elektrostymulacja,
  • biostymulacja laserowa,
  • pole magnetyczne,
  • ultradźwięki,
  • solux.
Terapia manualna obejmuje ćwiczenia czynne, czynno-bierne i w odciążeniu. Zapraszam osoby starsze, osoby młode, a także dzieci, które potrzebują skutecznej rehabilitacji bez długich terminów oczekiwania na zabieg.

Zachęcam do umówienia się na wizytę w Fizjomed w Świeciu drogą telefoniczną.

Artykuły

Masaż leczniczy sposobem na leczenie urazów narządów ruchu
Masaż leczniczy sposobem na leczenie urazów narządów ruchu
Masaż leczniczy stosowany jest nie tylko celem usunięcia nadmiernego napięcia mięśni i rozluźnienia. Zobaczmy, czym jest masaż leczniczy? Jakie przynosi efekty?

Wideo

Kontakt

Kontakt Mgr Aleksander Olasiewicz Fizjomed

Mgr Aleksander Olasiewicz Fizjomed, Świecie

Opinie (2)

Opinie o firmie Mgr Aleksander Olasiewicz Fizjomed

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anetka
Anetka
5.0
05.11.2019
Warto jest udać się do tego fizjoterapeuty ze wszystkim możliwymi bólami kręgosłupa. Człowiek zna się na anatomii człowieka i naprawdę potrafi pomóc.
Matylda
Matylda
5.0
08.09.2019
Polecam tego fizjoterapeutę! Dzięki jego zabiegom pozbyłam się raz na zawsze bólu w plecach. Przeprowadzał ze mną konkretne ćwiczenia oraz masował mnie i używał laserów. Mnóstwo profesjonalnych metod.