Producent różnego typu części metalowych
Producent różnego typu części metalowych, Metal Bernat II, Częstochowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5731029630
REGON: 002740758
Rok założenia:
1975

O firmie

Siedziba naszej firmy Metal Bernat II prowadzonej przez Ryszarda Bernata znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Działalność powstała w 1975 roku. Produkujemy wyroby metalowe, takie jak elementy do wózków dziecięcych oraz elementy do żyrandoli. Wszystkie nasze wyroby wykonywane są z niezwykłą dbałością o każdy szczegół.

Oferta

Zakres działalności przedsiębiorstwa Metal Bernat, obejmuje produkcję różnego rodzaju elementów metalowych. Specjalizujemy się w produkcji drutów oraz prętów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i na czas. Posiadamy wielociągi, dzięki którym możemy uzyskać precyzyjną średnicę i gładką powierzchnię drutu pod chrom lub nikiel. Dbamy o środowisko, dlatego walcówkę czyścimy innowacyjną metodą śrutową.

Jakie wyroby z metalu zapewniamy w firmie Metal Bernat w Częstochowie?

W firmie Metal Biernat zapewniamy takie wyroby z metalu, jak pręty ciągnione okrągłe, a także pręty kwadratowe. Oprócz tego proponujemy druty w kręgach. Do naszych obowiązków należy produkcja metalowych elementów do lamp oraz żyrandoli, na przykład metalowych liści. Dysponujemy również bogatym asortymentem elementów do wózków dziecięcych, huśtawek, czy leżaków. Polecamy wysokiej jakości podkloszówki, dekle lub podsufitki. Zachęcamy do zakupu metalowych bolców i podkładek. Uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa Metal Bernat, stanowią nity, a także nity drążone. Ponadto posiadamy płaskowniki zarówno z blachy, jak i drutu. Na życzenie klienta jesteśmy je w stanie wyciąć w różnych grubościach, szerokościach i długościach.

Jakie akcesoria do montażu płyt gipsowo-kartonowych znajdą Państwo w asortymencie Metal Bernat?

W asortymencie firmy Metal Bernat znajdą Państwo rozmaite akcesoria do montażu płyt gipsowo-kartonowych, w tym wieszak płaski, wieszak kotwowy bądź wieszak dwuhakowy. Dodatkowo zapewniamy wieszak obrotowy ze sprężyną, czy wieszak przesuwny do sufitów mineralnych. Do montażu płyt wykorzystywane są również takie wyroby jak łącznik krzyżowy, łącznik wzdłużny i łącznik poprzeczny jednostronny. Oprócz tego proponujemy pręt mocujący oraz kątowniki do profili UA.

Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo związane z wyborem odpowiednich elementów metalowych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie na wszystkie odpowiemy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z firmą Metal Bernat w Częstochowie.

Kontakt

Kontakt Metal Bernat II

Metal Bernat II, Częstochowa

Opinie (16)

Opinie o firmie Metal Bernat II

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
11.06.2019
Kupuję od nich nity w klasycznej i wydrążonej formie, bo wiem, że są dobrej jakości. Cena też atrakcyjna, dlatego polecam każdemu i wystawiam 5.
Norbert
Norbert
5.0
12.05.2019
W mojej firmie budowlanej korzystam z artykułów metalowych z tego zakładu. Kupuję pręty okrągłe i kwadratowe, płaskowniki i druty. Towar zawsze jest taki sam, a to ważne w branży budowlanej.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
28.04.2019
Założyłem firmę remontową i często montuję płyty z karton gipsu. Podczas pracy korzystam z części produkowanych przez Metal Bernat. Cena jest atrakcyjna, a różnych części tyle, że bardzo ułatwia to pracę.
Andrzej
Andrzej
5.0
18.03.2019
Mam zakład produkujący wózki i korzystam z części dostarczanych przez to przedsiębiorstwo. Mają dobre ceny, same elementy są bardzo dobrej jakości, dlatego polecam innym.
Jacek
Jacek
5.0
09.02.2019
Produkuję leżaki i huśtawki, a małe elementy wykonane z metalu zamawiam w firmie Metal Bernat. Zawsze wywiązują się z ustaleń, a cena jest przystępna, dlatego polecam.
Wiktor
Wiktor
5.0
11.01.2019
Moja firma produkuje lampy, a elementy do nich dostarcza Metal Bernat. Wszystkie są precyzyjnie wykończone, dlatego moim pracownikom pozostaje tylko połączyć je z innymi częściami.
Igor
Igor
5.0
19.12.2018
Duży wybór artykułów metalowych. Korzystam z ich oferty od wielu lat i zawsze jestem zadowolony. Inne firmy powinny się od nich uczyć precyzji.
banotrokortix
banotrokortix
5.0
19.09.2016
Prowadzimy serwis wózków dziecięcych i we wszelkie metalowe elementy zaopatrujemy się właśnie w Metal Bernat. Solidnie i na czas.
ZenBiBi
ZenBiBi
5.0
01.08.2016
Zamawiałem u nich elementy do wózków. Bardzo dobra firma, z którą się normlanie / dobrze współpracuje. Dostarczają wszystko w termine.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.08.2015
W Metal Bernat zamawiam hurtowo elementy do wózków dziecięcych z czego ta firma jest zresztą znana od początku swojej działalności. Wszystko profesjonalnie w tym dostawa jest zawsze w terminie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.07.2015
Prowadzę własny skład budowlany i sklep oferujący akcesoria do montażu g-k. W Metal Bernat zamawiam właśnie takie akcesoria. Dostawa zawsze na czas.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.07.2015
Robią precyzyjne elementy dekoracyjne do lamp. Wykorzystuję je do produkcji mebli designerskich.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.07.2015
Nieoceniony partner w biznesie. Do mojej firmy dostarczają żeliwne elementy dekoracyjne oraz akcesoria do montażu płyt g-k
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2015
Zamawiam u nich elementy do produkcji wózków dziecięcych. Dostawca jest solidny, dobrze wywiązuje się ze swoich zobowiązań.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.05.2015
Prowadzę firmę wykończeniową, która zajmuje się montażem konstrukcji gipsowo kartonowych. W Metal Bernat zamawiam akcesoria, które są wymagane do poprawnego montażu. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc i terminową dostawę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.03.2015
Firma, która ma dobry sprzęt i odpowiednich ludzi do produkcji. Zamawiamy u nich metalowe elementy do produkcji wózków dziecięcych. Firma w 100% wywiązuje się ze swoich zobowiązań - Olaf