Podstawowa i specjalistyczna opieka lekarska
Podstawowa i specjalistyczna opieka lekarska , Medyk sp. z o.o., Legnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6912133691
REGON: 390763112
KRS: 0000176605
Rok założenia:
2002

O firmie

Prywatna przychodnia Medyk znajduje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Placówka medyczna zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną dzieciom i dorosłym. Rozpoczęła działalność w 2000 roku.

Oferta

Przychodnia Medyk to miejsce, gdzie można zadbać o zdrowie w ramach profilaktyki oraz poddać się diagnostyce i leczeniu dolegliwości zdrowotnych. Placówka działa na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczy płatne usługi medyczne. W tym celu przyjmują tutaj lekarze pierwszego kontaktu, tacy, jak interniści i pediatrzy oraz lekarze różnych specjalizacji. Pacjenci badani są w gabinetach przychodni, ale jeśli jest taka potrzeba, organizowane są wizyty domowe. W placówce działają takie gabinety jak gabinet badań USG narządów wewnętrznych i oczu, gabinet badań na osteoporozę, gabinet szczepień, gabinet medycyny pracy dla kierowców i innych pracujących, w tym w gastronomii oraz dwa gabinety zabiegowe. Ponadto w przychodni Medyk przyjmują:
  • dermatolog,
  • okulista,
  • neurolog,
  • laryngolog.
Dermatolodzy zwalczają łojotok i trądzik, okuliści wykrywają i leczą zaćmę i jaskrę, a laryngolodzy problemy ze słuchem, gardłem, nosem i zatokami.

Na ofertę medyczną składają się też zabiegi w ramach dermatologii estetycznej, zajęcia rehabilitacyjne i badania analityczne w laboratorium. Do dermatologii estetycznej zaliczane są peelingi, mezoterapia, wstrzykiwanie botoksu i wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Ma to wszystko na celu zwalczenie problemów skórnych, w tym przebarwień i usunięcie zmarszczek. Z kolei rehabilitacja polega na zwalczaniu bólu, przygotowaniu do zabiegów i powrocie do sprawności po operacjach i urazach. Pacjentom oferowane są masaże, rehabilitacja ruchowa, kinesiotaping i fizykoterapia, w tym krioterapia, elektroterapia i ultradźwięki. Wreszcie badania analityczne w laboratorium obejmują krew i wydzieliny, a prowadzone są pod kątem uczuleń, nowotworów, stanów zapalnych, anemii, cukrzycy i innych dolegliwości.

Więcej informacji dotyczących przychodni Medyk znajduje się na stronie internetowej. Na wizyty najlepiej zarejestrować się telefonicznie.

Artykuły

Szczepienia profilaktyczne – dlaczego powinniśmy im się poddawać?
Szczepienia profilaktyczne – dlaczego powinniśmy im się poddawać?
Szczepieniom obowiązkowo poddawane są dzieci i młodzież. Warto jednak i w wieku dorosłym zadbać o odporność przed chorobami zakaźnymi. Wyjaśniamy, dlaczego.
Jak dbać o wzrok?
Jak dbać o wzrok?
Oko to narząd zmysłu szczególnie narażony na szkodliwy wpływ środowiska. W jakiś sposób powinieneś o nie dbać, aby jakość widzenia nie ulegała pogorszeniu?

Wideo

Kontakt

Kontakt Medyk sp. z o.o.

Medyk sp. z o.o., Legnica

Opinie (10)

Opinie o firmie Medyk sp. z o.o.

Średnia ocen

3.9

Opinie użytkowników

Ma_ka
Ma_ka
4.0
13.07.2020
W przychodni Medyk przyjmuje mój lekarz pierwszego kontaktu. Polecam wizyty w tej placówce.
Ola
Ola
5.0
02.05.2020
Sprawnie radzą sobie z wykonywaniem niezbędnych badań diagnostycznych.
Filip
Filip
4.0
15.03.2020
Dobry kontakt z przychodnią. Łatwo umówić się na wizytę.
Alfred
Alfred
4.0
05.01.2020
Opieka lekarska w profesjonalnym wydaniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
17.11.2019
Wszechstronna opieka zdrowotna. Jak tylko muszę wykonać jakieś badanie, to rejestruję się w Medyku.
Zosia
Zosia
5.0
03.09.2019
Dobra przychodnia lekarska. Korzystam tu z zabiegów rehabilitacyjnych i jestem zadowolona.
Kamelia
Kamelia
5.0
21.07.2019
Pracują tutaj mili i kompetentni lekarze. Zawsze z uwagą wysłuchują pacjenta.
Gregor
Gregor
1.0
07.09.2016
Kompetencje zerowe, obsługa niemiła, szkoda nerwów. Nie polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.10.2015
przychodnia ta spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów w przychodni znajdziemy wielu specjalistów, godny polecenia jest dermatolog oraz lekarz internista korzystam z ich usług i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. należy dodać że gabinety lekarskie są wyposażone w bardzo dobry i nowoczesny sprzęt :// jacek
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
28.07.2014
Duże problemy z rejestracją. Personel lekarski nie jest na bieżąco z aktualnymi przepisami prawnymi. Więcej się na coś oczekuje niż wykonuje. Stawki znacznie wyższe od innych placówek medycznych w mieście. Nie polecam!