Profesjonalna opieka stomatologiczna
Profesjonalna opieka stomatologiczna, Medyk Centrum lekarsko-stomatologiczne Sikorscy s.c., Koło

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6662003147
REGON: 310288395
Rok założenia:
1993

O firmie

Centrum lekarsko-stomatologiczne Medyk znajduje się w Kole, w województwie wielkopolskim. Ta prywatna przychodnia powstała w 1993 roku i od początku jest prowadzona przez rodzinę Sikorskich. Świadczy usługi pełnopłatne oraz zabiegi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta

Od chwili powstania przychodni Medyk jej działalność w dużej mierze nakierowana jest na diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Dentyści zajmują się profilaktyką i leczeniem dzieci oraz dorosłych. Do diagnozowania stosują między innymi aparaty rentgenowskie 2 D i 3D, a same zabiegi wykonują po znieczuleniu tradycyjnym lub wziewnym. Czynności wykonywane w celu zachowania zdrowia zębów to między innymi usuwanie kamienia i osadu. W przypadku najmłodszych pacjentów dochodzi do tego fluoryzacja, lakierowanie i lakowanie zębów oraz remineralizacja szkliwa. Dzieci i dorośli trafiają do przychodni także z poważniejszymi problemami, np. próchnicą, dlatego stomatolodzy usuwają zmiany chorobowe i uzupełniają ubytki rozmaitymi wypełnieniami, np. kolorowymi lub światłoutwardzalnymi.

Oferta Medyka obejmuje również liczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej takie jak usuwanie zębów jedno i wielokorzeniowych oraz korzeni, zębów zatrzymanych i zębów mądrości. Inne czynności jakimi zajmują się dentyści to:
  • leczenie kanałowe
  • wszczepianie implantów
  • plastyka wędzidełka języka
  • kieretaż
  • nacięcie ropnia
  • periodontologia
  • rehabilitacja narządu żucia
  • stomatologia estetyczna
  • wybielanie zębów
  • protetyka
W tym ostatnim przypadku stomatolodzy dobierają mosty, licówki i protezy.

W centrum Medyka zatrudnieni są ponadto specjaliści z zakresu ginekologii, dlatego oferta w tym zakresie obejmuje diagnozowanie i leczenie chorób intymnych. Lekarze wykonują badania cytologiczne i bakteriologiczne oraz używają aparatury usg do diagnozowania piersi i narządów rodnych. Opiekują się także kobietami w ciąży, zajmują się profilaktyką raka piersi i szyjki macicy oraz dobierają skuteczne metody antykoncepcji. Dodatkowo wykonują usg 3D i 4D płodu.

Poza diagnostyką i leczeniem stomatologicznym i ginekologicznym pacjenci mogą również się skonsultować ze specjalistami z zakresu neurologii, radiologii, reumatologii i dermatologii.

Więcej informacji dotyczących przychodni Medyk znajdą Państwo na stronie internetowej, natomiast wizyty najlepiej rejestrować telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Medyk Centrum lekarsko-stomatologiczne Sikorscy s.c.

Medyk Centrum lekarsko-stomatologiczne Sikorscy s.c., Koło

Opinie (0)

Opinie o firmie Medyk Centrum lekarsko-stomatologiczne Sikorscy s.c.