Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261736429
REGON: 00029467400000
KRS: 0000061291

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Meditrans. SPZOZ. Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego" to punkt z siedzibą w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim, który odpowiada za udzielenie rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej pomocy obejmującej wszystkie usługi świadczone przez pogotowie ratunkowe. Współpracujemy z doświadczonymi ratownikami medycznymi, mających odpowiednie kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy i opieki nad osobami poszkodowanymi w czasie transportu do szpitala.

Pod numerem telefonu 22 525 14 05 uzyskają Państwo połączenie z kompetentnym pracownikiem. Bezpośrednio mogą zgłosić mu Państwo wszelkie sytuacje nagłych zagrożeń zdrowia lub życia ludzi. Dzwoniąc mogą być Państwo pewni, że pod tym numerem otrzymają Państwo niezbędną pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

"Meditrans. SPZOZ. Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego" mieści w miejscowości Warszawa, a jej pełny adres to : Poznańska 22. Mamy następujący kod pocztowy: 00-685 Warszawa. Posiadamy indywidualny NIP 5261736429 pod którym "Meditrans. SPZOZ. Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego" jest zapisana w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej). Numer REGON to: 00029467400000.

Kontakt

Kontakt Meditrans. SPZOZ. Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego

Meditrans. SPZOZ. Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Meditrans. SPZOZ. Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego