Szkolenia międzynarodowe z pierwszej pomocy
Szkolenia międzynarodowe z pierwszej pomocy, Medical Point s.c. Paweł Pełka i Daniel Kowalczyk, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5472130273
REGON: 241836909
Rok założenia:
2011

O firmie

Siedziba firmy Medical Point zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w szeroko pojętym ratownictwie medycznym. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2011 roku, od początku stawiając na profesjonalizm i rzetelność. Zapewniamy wysoką jakość usług. Osobami zarządzającymi są Paweł Pełka i Daniel Kowalczyk.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Medical Point jest transport medyczny oraz sanitarny. Możemy Państwu zaproponować przewóz zarówno osób niepełnosprawnych, jak i chorych. Podejmiemy się także transportowania osób starszych, które nie są w stanie same dojechać na przykład do szpitala na badania. Oferujemy przewozy ze szpitala do domów, jak również odwrotnie, między innymi na zabiegi bądź dializy. W naszej ofercie można także znaleźć transport do domów opieki. Zajmujemy się przewozami na trasach krajowych oraz międzynarodowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy prowadzenie szkoleń i kursów z udzielania pierwszej pomocy. Przeprowadzamy kursy zarówno dla osób dorosłych, jak i małych dzieci. Jesteśmy pewni, że tego typu wiedza przyda się każdemu. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody i środki dydaktyczne do wieku. Po kursie wszyscy dostają certyfikaty o ukończeniu szkolenia z resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Oferta:
  • zabezpieczenia medyczne,
  • transport medyczny,
  • kursy i szkolenia pierwszej pomocy.
Uzupełnienie naszej oferty stanowią zabezpieczenia imprez masowych, w tym o podwyższonym ryzyku. Nasza firma wyposażona jest w sprzęt, który służy do ratownictwa specjalistycznego obejmującego ratownictwo wysokościowe, jaskiniowe i wodne.

Dysponujemy nowocześnie i specjalistycznie wyposażonymi ambulansami, które umożliwiają nam udzielanie natychmiastowej pomocy. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych ratowników, którzy mają bogatą wiedzę. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty firmy Medical Point.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Co zrobić, gdy dziecko zacznie się krztusić?
Co zrobić, gdy dziecko zacznie się krztusić?
Dzieci w większym stopniu narażone są na zakrztuszenie się niż dorośli. Jak właściwie zareagować w tak krytycznej sytuacji?
Odbycie kursu pierwszej pomocy może uratować życie
Odbycie kursu pierwszej pomocy może uratować życie
Jeśli wahasz się, czy warto pójść na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, przeczytaj nasz artykuł. Omawiamy w nim najważniejsze zalety odbycia takiego kursu.
Komu poleca się specjalistyczny transport medyczny?
Komu poleca się specjalistyczny transport medyczny?
W przypadku transportu osób niepełnosprawnych bądź wymagających stałej opieki medycznej najlepiej skorzystać ze specjalistycznego transportu medycznego.
Bezpieczny i profesjonalny transport medyczny
Bezpieczny i profesjonalny transport medyczny
Przewóz osób chorych, niepełnosprawnych lub starszych to przedsięwzięcie wymagające specjalistycznej opieki medycznej oraz odpowiedniego zaplecza technicznego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Medical Point s.c. Paweł Pełka i Daniel Kowalczyk

Medical Point s.c. Paweł Pełka i Daniel Kowalczyk, Bielsko-Biała

Opinie (22)

Opinie o firmie Medical Point s.c. Paweł Pełka i Daniel Kowalczyk

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Angela
Angela
5.0
21.09.2021
Bardzo sympatyczny nauczyciele pierwszej pomocy.
Eliza
Eliza
4.0
30.07.2021
Mają wspaniałe podejście do dzieci i potrafią przekazać im ważną wiedzę.
Izabela
Izabela
4.0
03.05.2021
To ważne, aby potrafić udziec pierwszej pomocy. Moje dziecko po kursie w tej firmie już wie jak to robić.
Dariusz
Dariusz
5.0
20.03.2021
Wspaniała firma. Profesjonalne kursy medyczne.
Diana
Diana
5.0
12.01.2021
Uczestniczyłam w kursie udzielania pierwszej pomocy. Dowiedziałam się o wielu rzeczach, które mogą się kiedyś przydać. Polecam.
Cezary
Cezary
5.0
20.11.2020
Solidna i niedroga firma. Zawsze przyjeżdżają o umówionej godzinie.
Basia
Basia
5.0
17.09.2020
Gdyby nie ta firma, nie wiem, jak dostałabym się do szpitala. Wspaniali ludzie z sercem na dłoni. Polecam.
Kasper
Kasper
5.0
21.07.2020
Bardzo profesjonalna firma. Jeżdżą dobrze przygotowanymi pojazdami. Mają bardzo atrakcyjne ceny.
Filip
Filip
5.0
18.05.2020
Bardzo pomocni pracownicy. Jeżdżę z nimi na dializy co drugi dzień. Polecam ich usługi.
Malina
Malina
4.0
23.03.2020
Korzystam z usług tej firmy już jakiś czas. Pomagają mojej mamie dotrzeć do szpitala na badania. Polecam.
Joanna
Joanna
5.0
21.01.2020
Profesjonalne kursy z pierwszej pomocy, polecam. Bardzo przydatna wiedza.
Paula
Paula
5.0
28.11.2019
Uległam wypadkowi samochodowemu a na miejscu pojawiła się ekipa ratunkowa firmy Medical Point. Przetransportowali mnie szybko do szpitala, dzięki czemu szybko przeszłam operację ratującą życie. Jestem wdzięczna i dziękuję.
Zośka
Zośka
5.0
04.09.2019
Profesjonalnie, terminowo, rzetelnie i bezpiecznie. Polecam.
Iwona
Iwona
5.0
01.07.2019
Od kilku lat współpracujemy z tą firmą, przy okazji organizacji imprez masowych. Zabezpieczają medycznie także imprezy wysokiego ryzyka. Dysponują specjalistycznym sprzętem, doświadczeniem i kwalifikacjami. Serdecznie polecam.
Mira
Mira
5.0
07.05.2019
Mam niepełnosprawnego brata i czasami mam problem z tym, żeby pojechać z nim do szpitala na badania. Wtedy dzwonię do firmy Medical Point, która pomaga mi w transporcie. Zawsze profesjonalnie i na czas. Oferują atrakcyjne ceny. Polecam.
Grażyna
Grażyna
5.0
18.03.2019
Moja koleżanka poleciła mi firmę Medical Point, gdy szukałam szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla dzieci. Podjęli się zlecenia, za co jestem wdzięczna. Dzieci z mojej klasy byli zachwyceni, a taka wiedza na pewno im się przyda. Polecam.
Zuzka
Zuzka
5.0
30.01.2019
Regularnie z nimi współpracuję, gdy muszę jeździć do szpitala na dializy. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc. Niektórzy moi znajomi w razie potrzeby także korzystają z ich oferty. Polecam.
Arek
Arek
5.0
18.11.2018
Miałem wypadek za granicą, a po operacji chciałem rehabilitować się w kraju, więc wynająłem prywatną karetkę z firmy Medical Point. Pracownicy bardzo pomocni i rzetelni. Podróż odbyła się bez komplikacji. Wszystko ok. Polecam.
Adrianna
Adrianna
5.0
10.09.2018
Do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem. Organizowali szkolenie z resuscytacji krążeniowo-oddechowej, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Zajęcia były bardzo ciekawe i praktyczne. Wszyscy brali udział. Polecam.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
30.07.2018
Zabezpieczali imprezę masową na terenie mojego miasta. Mieli specjalistyczny sprzęt, który przydał się przy ratowaniu kobiety, która zasłabła. Profesjonaliści. Polecam.
Oliwer
Oliwer
5.0
03.05.2018
Chciałem, aby moi pracownicy odbyli szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Znalazłem ich ofertę w Internecie i zadzwoniłem w celu ustalenia szczegółów. Pracownik udzielił mi wszelkich informacji. Jestem bardzo zadowolony, dostosowali materiały do wieku pracowników. Polecam serdecznie.
Janusz
Janusz
5.0
28.03.2018
Bardzo profesjonalna firma. Korzystałem z ich usług przy okazji transportowania mojej mamy do szpitala na specjalistyczne badania. Wszystko przebiegło sprawnie. Pracownicy bardzo pomocni i rzetelni. Karetki specjalistycznie wyposażone, więc w razie potrzeby są w stanie szybko pomóc. Polecam.
Zobacz więcej (12)