Diagnostyka i leczenie chorób
Diagnostyka i leczenie chorób, Medica sp. z o.o., Będzin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:30
Wt.
07:00 - 17:30
Śr.
07:00 - 17:30
Cz.
07:00 - 17:30
Pt.
07:00 - 17:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6252141016
REGON: 276817715
KRS: 0000092765
Rok założenia:
1999

O firmie

MEDICA to niepubliczne poradnie lekarskie, których siedziba znajduje się w Będzinie. Placówka świadczy usługi w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i udziela konsultacji lekarskich w różnych specjalizacjach.

Oferta

Medica prowadzi poradnię lekarską dla osób dorosłych. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób, diagnostyce obrazowej i nieobrazowej oraz udzielaniu konsultacji medycznych i wykonywaniu szczepień. Świadczenia realizowane są w ramach NFZ i prywatnie.

W gabinetach przyjmują lekarze takich specjalizacji jak:
  • neurologia,
  • ginekologia,
  • endokrynologia,
  • dietetyka,
  • dermatologia.
W placówce przeprowadzane są również badania usg, biopsja cienkoigłowa i badania laboratoryjne. Pacjenci mogą poddać się też szczepieniom, w tym przed wyjazdami do krajów tropikalnych.

Z opieki medycznej mogą skorzystać również dzieci i młodzież od 0 do 18 roku życia, których przyjmują pediatrzy. Wykonują oni badania okresowe i szczepienia ochronne, diagnozują i leczą choroby oraz udzielają konsultacji pediatrycznych z zakresu opieki nad niemowlętami i dziećmi, a także profilaktyki chorób.

Na terenie obiektu znajduje się laboratorium analityczne, w którym wykonywane są badania krwi, kału, moczu, morfologiczne krwi, krzepnięcia krwi, hemostazy, białka S i białka C oraz posiewy. Oprócz tego laboratorium zajmuje się oznaczaniem hormonów tarczycy i przysadki mózgowej i markerów nowotworowych, diagnostyką chorób wątroby, trzustki i nerek, a także wykonywaniem badań molekularnych, które pozwalają na wykrycie HCV, HBV, HPV i Chlamydii trachomatis.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Medica sp. z o.o.

Medica sp. z o.o., Będzin

Opinie (0)

Opinie o firmie Medica sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.