Naprawa silników i skrzyni biegów, szybko i niezawodnie
Naprawa silników i skrzyni biegów, szybko i niezawodnie, Mechanika Pojazdowa Michał Chrustek, Radliczyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9680851002
REGON: 251614650
Rok założenia:
2019

O firmie

Mechanika Pojazdowa to warsztat samochodowy, który prowadzimy pod nadzorem Michała Chrustka. Zajmujemy się naprawą mechaniki pojazdowej. Warsztat znajduje się w Radliczycach, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy.

Oferta

Masz problem z silnikiem swojego samochodu? Zapraszamy Cię do warsztatu prowadzonego przez Michała Chrustka. Tutaj kompleksowo wykonujemy naprawy w zakresie mechaniki pojazdowej. Aby uniknąć kosztownej wymiany silnika lub jego kapitalnego remontu należy szybko reagować na sygnały, które daje nam nasz pojazd. Spadek mocy samochodu, nadmierne dymienie lub kłopoty z rozruchem mogą informować nas o problemach z silnikiem. Nasi fachowcy szybko odnajdują przyczynę usterki i zawsze starają się przeprowadzić skuteczną naprawę, aby uniknąć wymiany części na nową.

Wykonujemy również naprawę skrzyni biegów, zawieszenia, tłumików i podzespołów. Zajmujemy się diagnostyką samochodową, która pozwala szybko odnaleźć usterki, bez potrzeby rozkręcania pojazdu. Naprawiamy układy hamulcowe, kierownicze i napędowe. Regenerujemy sprzęgła, pompy wspomagania i zaciski hamulcowe. Wymieniamy płyny eksploatacyjne, filtry i oleje skrzyni biegów automatycznych oraz manualnych.

Oferujemy również usługi wulkanizacyjne. Wymieniamy opony na letnie i zimowe, a także wyważamy koła i prostujemy felgi.

Każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych mechaników. Naprawy wykonujemy tak szybko, jak tylko to możliwe. Zapraszamy do warsztatu Mechanika Pojazdowa w Radliczycach.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Opony i felgi
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Komu zlecić naprawę swojego samochodu?
Komu zlecić naprawę swojego samochodu?
Jeżeli zależy nam na profesjonalnie wykonanej naprawie naszego pojazdu, powinniśmy zdecydować się na serwis wyłącznie w zaufanym warsztacie samochodowym.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mechanika Pojazdowa Michał Chrustek

Mechanika Pojazdowa Michał Chrustek, Radliczyce

Opinie (2)

Opinie o firmie Mechanika Pojazdowa Michał Chrustek

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Anita
Anita
5.0
24.01.2020
Polecam ich usługi. Są profesjonalni, ponieważ szybko usuwają awarię w aucie, robią niezbędny przegląd i podają przybliżone koszty naprawy.
Daniela
Daniela
4.0
05.11.2019
Nie ma lepszego mechanika w naszym rejonie. Naprawił dla mnie układ hamulcowy. Wyjaśnił dlaczego będzie wykonywać naprawę i jaki będzie wstępny koszt.