Szybka i sprawna naprawa aut
Szybka i sprawna naprawa aut, Mechanika Pojazdowa Karol Śliwiński, Pawłowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5551890239
REGON: 771599907
Rok założenia:
2003

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pawłowie, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku. Specjalizujemy się w mechanice pojazdowej. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Karol Śliwiński.

Oferta

Naszą specjalnością jest mechanika pojazdowa. Podejmujemy się naprawy aut wszystkich marek. W krótkim czasie naprawimy zarówno samochód marki Opel, jak i Peugeot. Zapraszamy do nas z pojazdami produkcji włoskiej, niemieckiej, francuskiej i nie tylko.

W naszym warsztacie wykonujemy prace, takie jak:
 • naprawa silnika,
 • wymiana rozrządu,
 • wymiana sprzęgła,
 • wymiana oleju,
 • wymiana filtrów,
 • wymiana klocków hamulcowych,
 • wymiana linek hamulcowych,
 • wymiana tarcz hamulcowych.
Przeprowadzamy wszystkie prace serwisowe, aby zapewnić niezawodne, wydajne działanie auta przez długi czas. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zadania, bo zdajemy sobie sprawę, że ten sam problem z samochodem, może mieć zupełnie inne podłoże niż w innym przypadku. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Nasza oferta to również przeglądy pogwarancyjne, naprawa przekładni kierowniczej i dorabianie przewodów sztywnych oraz regeneracja zacisków. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu możemy przeprowadzić dokładną diagnostykę komputerową. Ponadto podejmujemy się wymiany pasków rozrządu i łańcuszków rozrządu.

W ramach świadczonych usług wymieniamy:
 • wahacze,
 • łączniki stabilizatora,
 • końcówki drążków kierownicy,
 • sworznie wahacza,
 • amortyzatory,
 • zawieszenie.
Dodatkowo zajmujemy się geometrią kół, a także wymieniamy katalizatory i układy wydechowe. W razie potrzeby spawamy elementy układu wydechowego. W ramach serwisu klimatyzacji naprawiamy przewody, uzupełniamy czynnik klimatyzacji oraz przeprowadzamy kontrolę szczelności układu klimatyzacji i zajmujemy się jego odgrzybianiem. Uzupełnienie oferty stanowi montaż haków holowniczych, naprawa i regeneracja turbosprężarek.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Najczęściej wymieniane elementy zawieszenia w samochodach osobowych
Najczęściej wymieniane elementy zawieszenia w samochodach osobowych
W renomowanych warsztatach samochodowych można kompleksowo naprawić układ zawieszenia w pojeździe, wymieniając np. amortyzatory, wahacze czy ich sworznie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mechanika Pojazdowa Karol Śliwiński

Mechanika Pojazdowa Karol Śliwiński, Pawłowo

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Mechanika Pojazdowa Karol Śliwiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Barbara
Barbara
5.0
29.07.2019
Solidni fachowcy. Mechanicy, dla nich motoryzacja to prawdziwa pasja, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.
Maciek
Maciek
5.0
22.05.2019
Byłem u nich jak miałem problem z silnikiem. Mechanicy z tego warsztatu bez większego problemu sobie poradzili i doprowadzili do porządku cały silnik. Znowu działa jak powinien.
Amanda
Amanda
5.0
19.03.2019
Profesjonalizm w każdym calu. Kompleksowo potrafią się zająć każdym autem.
Monika
Monika
5.0
22.01.2019
Panowie doskonale znają się na autach. Potrafią sprawnie przeprowadzić każdą naprawę: od hamulców zaczynając, a na silniku kończąc.
Romek
Romek
5.0
22.11.2018
Bardzo dobry warsztat mechaniczny. Od lat przyjeżdżam tylko tutaj i na pewno nie mam zamiaru zmieniać tego warsztatu na żaden inny.