Profesjonalna produkcja i obróbka blach
Profesjonalna produkcja i obróbka blach, Mechanika maszyn Roman Wójcik, Tarnów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8730203292
REGON: 850052941
Rok założenia:
1990

O firmie

Nazywam się Roman Wójcik i jestem właścicielem firmy, która znajduje się w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Razem z moją wykwalifikowaną kadrą prowadzimy zakład od 1990 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i mechaniką maszyn do blach.

Oferta

Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją maszyn do blach. Ofertę kierujemy głównie do właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Proponujemy takie produkty jak:
  • przewijarki do blach,
  • profilarki,
  • półautomatyczne nożyce gilotynowe,
  • maszyny do profilowania kapturów dachowych,
  • urządzenia nawijające blachę,
  • owijarki do blach,
  • urządzenie do perforacji blachy.
W naszej firmie pracuje wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego nie boimy się nowych wyzwań i podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń.

Dodatkowo do naszych obowiązków należy wykrawanie krążków z blachy, a także cięcie blachy na arkusze. Nasze urządzenia wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy zapewnić, iż posłużą przez wiele lat.

Sprzedaż maszyn prowadzimy nie tylko w Polsce, ale i państwach Europy, takich jak, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rumunia, Węgry i Niemcy. Od wielu lat czynnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi, które specjalizują się w produkcji pokryć dachowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa z Tarnowa - Roman Wójcik.

Artykuły

Firma Mechanika Maszyn - jak działają nożyce gilotynowe do cięcia blach?
Firma Mechanika Maszyn - jak działają nożyce gilotynowe do cięcia blach?
Nożyce gilotynowe od firmy Mechanika Maszyn nazywane są także gilotyną i służą do cięcia stalowych blach. Sprawdź, jak dokładnie wygląda proces cięcia!
Sprawdź, jak firma Mechanika Maszyn troszczy się o jakość blachodachówki
Sprawdź, jak firma Mechanika Maszyn troszczy się o jakość blachodachówki
Sprawdź, co jeszcze, oprócz kwestii finansowych, przemawia na korzyść pokrycia dachu blachodachówką. Dowiedz się, czym się kierować przy wyborze tego materiału.
Jak i czym ciąć blachę?
Jak i czym ciąć blachę?
Czy blachę można ciąć ręcznie? Do czego wykorzystuje się gilotyny? Dlaczego są to tak wydajne i tanie maszyny? Jak tnie się blachy o większych grubościach?
Jak wygląda proces perforacji blachy?
Jak wygląda proces perforacji blachy?
Jedną z technik obróbki blachy jest jej perforacja. Odbywa się ona różnymi metodami. Perforowana blacha jest wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mechanika maszyn Roman Wójcik

Mechanika maszyn Roman Wójcik, Tarnów

Opinie (17)

Opinie o firmie Mechanika maszyn Roman Wójcik

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Grzesiek
Grzesiek
5.0
04.05.2022
Ode mnie wysoka ocena. Należy się.
Franciszek
Franciszek
4.0
07.03.2022
Obsługa jest tutaj wzorowa. Bardzo szanuję takie podejście.
Mariola
Mariola
5.0
22.01.2022
Polecam firmę. Będziecie zadowoleni :)
Hubert
Hubert
5.0
15.11.2021
Świetnie linie produkcyjne. Można na nich polegać.
Adrianna
Adrianna
5.0
29.09.2021
W naszym zakładzie produkcyjnym korzystamy z ich foliarki do blach. Mogę powiedzieć, że sprzęt spisuje się doskonale. Klasa :D
Kazik
Kazik
5.0
18.09.2021
Firma produkuje sprzęt najwyższej jakości. Mamy od nich profilarkę i jesteśmy zadowoleni z jej wydajności i prostoty obsługi.
Karol
Karol
5.0
24.07.2021
Korzystamy z ich profilarki do kapturów dachowych. Całą maszynę steruje się z wykorzystaniem oprogramowania. Sprzęt można połączyć z innymi maszynami. Zamówiliśmy wersję z gilotyną, która świetnie sprawdza się w naszym zakładzie.
Łukasz
Łukasz
4.0
16.05.2021
Zamówiliśmy od nich podajnik rolkowych. Naprawę nowoczesny sprzęt, który ma wysoką dokładność, jeżeli chodzi o podawanie blachy.
tojajestem
tojajestem
5.0
11.03.2021
Stosujemy ich foliarkę. Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z naszymi życzeniami i według nadesłanych parametrów. Foliarka pozwala nam na foliowanie arkuszy blach o sporej szerokości. Nie mamy zastrzeżeń do maszyny.
polak
polak
4.0
29.01.2021
Mamy od nich rozwijarkę. Bardzo dobrze się sprawdza. Działa bez awaryjnie i pozwala nam na bardzo szybkie rozwijanie każdej blachy z kręgu.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
15.11.2020
Do produkcji krążków z blachy korzystamy właśnie z ich sprzętu. Urządzenie pozwala nam na produkcję dużej ilość okrągłych detali. Maszynę można ustawić pod swoje indywidualne potrzeby względem szerokości blachy, z jakiej akurat się wycina. Cały proces produkcji jest niezwykle sprawny, dzięki wbudowanemu procesowi transportującemu. Polecamy.
Angelika
Angelika
5.0
04.09.2020
W naszej firmie pracujemy na ich maszynach do obróbki blach. Urządzenia sprawują się wzorowo. Polecam.
vioo
vioo
5.0
12.07.2020
Najlepsze systemy do nawijania blach. Klasa przez duże K.
Sebastian
Sebastian
4.0
14.05.2020
Polecam przedsiębiorstwo Romana Wójcika. Jak maszyny do blach, to tylko do nich.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
13.03.2020
Solidna firma. Wykonują świetne urządzenia i znają się na rzeczy.
Mateusz
Mateusz
4.0
05.01.2020
Czołowy producent przewijarek do blach. Inne przedsiębiorstwa z branży powinny się od nich uczyć.
Myślący
Myślący
4.0
22.11.2019
Prowadzę zakład produkcyjny. Jeżeli chodzi o maszyny do obróbki blach, zaopatruję się w firmie Romana Wójcika. Tam zawsze stają na wysokości zadania. Wykonywane przez nich maszyny to gwarancja najwyższej jakości.