Meble tapicerowane na zamówienie - sofy, łóżka, kanapy
Meble tapicerowane na zamówienie - sofy, łóżka, kanapy, Meble Tapicerowane Na Wymiar Meble Krasoń, Lębork

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8411399166
REGON: 221098918
Rok założenia:
2007

O firmie

Meble Krasoń to salon sprzedażowy, który działa od 2011 roku i znajduje się w Lęborku, w województwie pomorskim. Na stanie mamy stylowe wyposażenie wnętrz mieszkań, domów i apartamentów. Oprócz sprzedaży oferujemy także usługi stolarskie i tapicerskie.

Oferta

Meble tapicerowane są stylowym dodatkiem do każdego salonu, sypialni czy pokoju dziennego. Wysokojakościowe materiały obiciowe wprowadzają do wnętrza nieco elegancji oraz luksusu. Co więcej, dzięki dostępowi do najróżniejszych tkanin tapicerskich nowoczesne sofy czy tapczany są również dobrym wyborem dla posiadaczy kotów i psów! Coraz więcej materiałów ma właściwości hydrofobowe oraz jest łatwa do utrzymania w czystości.

Nasz salon meblowy zaprasza Klientów, którzy szukają unikatowych oraz oryginalnych dodatków do swoich wnętrz. Na zlecenie produkujemy:
  • łóżko pod wymiar,
  • łóżko sypialniane,
  • łóżko z pojemnikiem na pościel,
  • sofy,
  • fotele na wymiar,
  • sofy z funkcją spania,
  • narożniki.
W naszej ofercie znajdują się różne zestawy wypoczynkowe wykonane z plamoodpornych tkanin. Wypełnione wysokiej jakości pianką tapicerską oraz sprężyną są także odporne na szybkie odkształcanie się. Oznacza to, że zapewniają wieloletnie użytkowanie i wygodę, bez obawy o utratę swojego pierwotnego wyglądu.

Zachęcamy do kontaktu osoby, które potrzebują doradztwa w wyborze mebli tapicerowanych lub chciałyby zamówić łóżko, sofę czy narożnik na wymiar. Chętnie opowiemy o właściwościach dostępnych tkanin i zrealizujemy zamówienie według projektu - kadra firmy Meble Krasoń.

Kontakt

Kontakt Meble Tapicerowane Na Wymiar Meble Krasoń

Meble Tapicerowane Na Wymiar Meble Krasoń, Lębork

Opinie (0)

Opinie o firmie Meble Tapicerowane Na Wymiar Meble Krasoń


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.