Przeglądy i naprawy samochodów ciężarowych
Przeglądy i naprawy samochodów ciężarowych , Mdb Sp. z o.o., Zaścianki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9662124272
REGON: 38135279000000
KRS: 0000749777
Rok założenia:
2018

O firmie

MDB prowadzimy w Zaściankach, w województwie podlaskim. Zajmujemy się przede wszystkim serwisem samochodów ciężarowych. Oferujemy naprawy w warsztacie i pomoc drogową.

Oferta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężarówki narażone są na duże obciążenia i tym samym zużycie mechanizmów. Wszelkie problemy techniczne rozwiązujemy w naszym warsztacie MDB. Tutaj, w przystosowanym do obsługi największych pojazdów zakładzie zapewniamy przeglądy, bieżące naprawy i generalne remonty. Mamy urządzenia do diagnostyki komputerowej, podnośniki, a także inne narzędzia niezbędne do szybkiego wykrywania i usuwania problemów. Dzięki zapasowi części zamiennych jesteśmy w stanie wykonywać naprawy ciężarówek różnych marek i modeli, w tym, niemieckich, francuskich i japońskich.

Nasza oferta serwisowa obejmuje:
  • naprawy systemów bezpieczeństwa,
  • naprawy układy paliwowego,
  • naprawy silników,
  • naprawy wtrysków,
  • naprawy hamulców,
  • naprawy układu kierowniczego,
  • naprawy zawieszenia,
  • naprawy skrzyń biegów.
Nasi mechanicy wymieniają zużyte części na nowe, a jeśli jest to możliwe, poddają elementy regeneracji. Serwisowi w MDB podlegają sprężarki, zaciski hamulcowe, kolumny kierownicze, głowice silników i zawory.

Serwis prowadzony jest w przypadku pojazdów, które dotarły do nas samodzielnie, a także naprawiamy samochody holowane przez nas w ramach pomocy drogowej. Przez całą dobę zapewniamy drobne naprawy na drodze, przeładunek towarów, a także wymianę uszkodzonych opon. W przypadku, gdy aut nie da się naprawić na miejscu, holujmy je do warsztatu albo na strzeżony parking.

W warsztacie podejmujemy się też napraw przyczep i naczep. Serwisujemy wywrotki i konstrukcje kontenerowe, plandekowe oraz chłodnie. Wymieniamy dachy, instalacje elektryczne i płyty podłogowe oraz ustawiamy geometrię kół.

Dodatkowo poddajemy przeglądom i naprawom samochody dostawcze i auta osobowe. W pojazdach wymieniamy olej i filtry, naprawiamy zawieszenie oraz przywracamy sprawność silników, układu kierowniczego, hamulców, ogrzewania i innych podzespołów i instalacji.

Po więcej informacji związanych z usługami MDB prosimy dzwonić albo pisać wiadomości mailowe. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Artykuły

Wykonaj diagnostykę komputerową MDB Truck Service
Wykonaj diagnostykę komputerową MDB Truck Service
W tym artykule znajdziesz informacje o zaletach wykonania diagnostyki komputerowej auta. Dowiesz się również, w jakim warsztacie warto ją przeprowadzić.
Pomoc drogowa? Poznaj ofertę MDB Truck Service
Pomoc drogowa? Poznaj ofertę MDB Truck Service
Tu znajdziesz informacje o usługach świadczonych w ramach pomocy drogowej. Dowiesz się również, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy działającej w branży.

Kontakt

Kontakt Mdb Sp. z o.o.

Mdb Sp. z o.o., Zaścianki

Opinie (0)

Opinie o firmie Mdb Sp. z o.o.