Wysokiej jakości sprzęt medyczny
Wysokiej jakości sprzęt medyczny, MB Medica, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732767413
REGON: 24115191000000
Rok założenia:
2009

O firmie

Przedsiębiorstwo MB Medica znajduje się w Częstochowie. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego. Właścicielami są Magdalena Rydzyńska-Mordal oraz Bartłomiej Bubula.

Oferta

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się sprzedażą produktów, które przeznaczone są do rehabilitacji. Dodatkowo dysponujemy środkami pomocniczymi oraz asortymentem medycznym. Mamy również szeroki wybór wózków inwalidzkich, ręcznych i elektrycznych oraz koła lub zagłówki do podtrzymania głowy. Wszystkie te produkty pomogą osobom, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się i dzięki naszym produktom mogą ułatwić sobie codzienne życie.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:
  • balkoniki,
  • podpórki,
  • pieluchomajtki,
  • krzesełka toaletowe,
  • wkładki urologiczne,
  • kule,
  • laski inwalidzkie.
Pomocne w opiece nad osobami starszymi są także nasze produkty medyczne, takie jak materace i poduszki. Oferujemy również peruki damskie i męskie o różnej długości dla pacjentów, którzy stracili włosy.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, postanowiliśmy także uruchomić wypożyczalnię sprzętu ortopedycznego, na przykład łóżka rehabilitacyjno-ortopedycznego.

Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie. Nasi pracownicy z chęcią udzielą porad w zakresie doboru środków pomocniczych i innych produktów. Zapewniamy także transport sprzętu medycznego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej MB Medica oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Częstochowie.

Artykuły

Rodzaje wózków inwalidzkich i ich zastosowanie
Rodzaje wózków inwalidzkich i ich zastosowanie
Wózki inwalidzkie zapewniają osobom niepełnosprawnym możliwość prowadzenia normalnego życia. Jak wybrać rodzaj, który odpowiadać będzie indywidualnym potrzebom?

Wideo

Kontakt

Kontakt MB Medica

MB Medica, Częstochowa

Opinie (3)

Opinie o firmie MB Medica

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bogna
Bogna
5.0
05.05.2020
Przemiła obsługa, nie znam się na produktach medycznych, ale z racji tego, że bliska mi osoba ostatnio zachorowała i na razie nie wychodzi z łóżka, postanowiłam kupić jej poduszkę przeciwodleżynową. Pracownik świetnie doradził mi, jaką kupić.
Ania
Ania
5.0
03.03.2020
Mają naprawdę szeroki wybór wózków inwalidzkich. Dla kogoś, kto dzięki niemu porusza się przez cały czas, bardzo ważna jest wygoda i łatwość obsługi. Jestem zadowolona.
Antek
Antek
5.0
13.01.2020
Wypożyczyłem u nich łóżko rehabilitacyjno-ortopedyczne. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ nie stać mnie na jego zakup. Jest bardzo dobrze wykonane i poprawia komfort leżenia osoby chorej. Polecam