Działania charytatywne na rzecz rodzin i dzieci niepełnosprawnych
Działania charytatywne na rzecz rodzin i dzieci niepełnosprawnych, Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8221854130
REGON: 711580501
KRS: 0000098165
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Nasze Mazowieckie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym - Krok Dalej znajduje się w Mińsku Mazowieckim i zostało założone w 1998 roku. Jesteśmy grupą rodziców, wolontariuszy i osób prywatnych, którzy zgromadzili się w jednym celu - aby pomagać innym. Niepełnosprawne dzieci często potrzebują dożywotniej opieki. Dlatego zapraszamy do pomocy oraz zapoznania się z misją i głównymi celami fundacji.

Oferta

Mazowieckie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym - "Krok Dalej" tworzą rodzice, którzy od samego początku wspierają swoje dzieci w walce o lepsze jutro. Dzięki wsparciu psychicznemu i materialnemu innych ludzi możemy zapewnić im pomoc w postaci warsztatów, szkoleń, zabaw oraz rehabilitacji. Naszym głównym celem jest:
 • pomoc w rozwoju osobom z mózgowym porażeniem dziecięcym,
 • dbanie o godne życie osób z porażeniem mózgowym,
 • akceptacja i aktywizacja osób z porażeniem mózgowym,
 • tworzenie przyjaznej atmosfery dla osób z niepełnosprawnością,
 • tworzenie wolontariatu dla osób z niepełnosprawnością,
 • dążenie do systemowych rozwiązań na rzecz godnego życia osób z niepełnosprawnością.
Przed nami wiele zadań. Codzienne warsztaty i rehabilitacje wymagają zaangażowania oraz czasu. Na szczęście członków stowarzyszenia wciąż przybywa. Aby nam pomóc, możecie Państwo przekazać darowiznę rzeczową dla stowarzyszenia, zapisać się do wolontariatu lub przekazać 1% swojego podatku na rzecz stowarzyszenia. Co jakiś czas organizujemy także zbiórki publiczne. Otrzymujemy również mnóstwo darowizn z okazji ślubu, czy innych uroczystości. Coraz więcej osób zamiast kwiatów, czy prezentów wybiera pomoc naszym dzieciom.

Pieniądze wykorzystujemy na zajęcia terapeutyczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością, a także na wsparcie psychologiczne dla całych rodzin zmagających się z tym problemem. Uczestniczymy też w projektach dotyczących usług takich jak:
 • rehabilitacja lecznicza,
 • rehabilitacja społeczna,
 • terapia pedagogiczna,
 • pomoc psychologiczna,
 • aktywność sportowa,
 • spotkania integracyjne,
 • pomoc opiekuńczo-terapeutyczna.
Zapraszamy Państwa do kontaktu z Mazowieckim Stowarzyszeniem Na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym z Mińska Mazowieckiego.

Kontakt

Kontakt Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym "Krok Dalej"

Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym "Krok Dalej", Mińsk Mazowiecki

Aktualności

 • fundacja charytatywna

  08.03.2024

  Stowarzyszenie Krok Dalej działa na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dla wszystkich. Naszym priorytetem jest pomaganie dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym, które potrzebują spersonalizowanej opieki i edukacji. Zapewniamy dostosowane do ich potrzeb wsparcie, jak również ich rodzinom, zapewniając im dostęp do zasobów niezbędnych do rozwoju. Nasza organizacja angażuje się w umożliwienie dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym osiągnięcia pełnego potencjału i prowadzenia satysfakcjonującego życia.

  Więcej informacji
 • wspieranie rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne

  25.12.2023

  Stowarzyszenie Krok Dalej to organizacja non-profit, która zajmuje się wspieraniem rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne. Naszym priorytetem jest oferowanie pomocy tym rodzinom na różne sposoby, takie jak wsparcie finansowe i pomoc w procesie uzyskiwania niezbędnych dokumentów i formularzy. Dodatkowo edukujemy rodziny w zakresie praw osób niepełnosprawnych i ich rodzin, aby mogły podejmować świadome decyzje i bronić siebie i swoich bliskich.

  Więcej informacji
 • stowarzyszenie Krok Dalej

  19.09.2023

  Stowarzyszenie Krok Dalej na rzecz dzieci i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym jest organizacją non-profit działającą w Mińsku Mazowieckim. Głównym celem stowarzyszenia jest zapewnienie pomocy osobom z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz ich rodzinom. Stowarzyszenie organizuje działania społeczne dla swoich członków, zapewnia im usługi medyczne oraz wsparcie prawne i finansowe.

  Więcej informacji

Opinie (12)

Opinie o firmie Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży z mózgowym porażeniem dziecięcym "Krok Dalej"


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Kornelia
Kornelia
5.0
06.09.2021
Wspaniała fundacja. Dzięki niej niejedno dziecko ma lepsze życie.
Hanna
Hanna
5.0
16.07.2021
Pomoc w wyrównywaniu szans edukacyjnych jest naprawdę dobrze zorganizowana. Widać, że każdy się stara.
Małgorzata
Małgorzata
4.0
19.05.2021
Warto im pomagać, bo widać, że dla tych dzieci to wspaniała okazja, by pobyły między ludźmi.
Sara
Sara
5.0
11.03.2021
Zapewniają terapię psychopedagogiczną. Dzięki temu każde dziecko z porażeniem mózgowym ma szansę na lepsze życie.
Emma
Emma
5.0
25.01.2021
Świetnie prowadzona rehabilitacja. Takie działania przynoszą wiele korzyści dla podopiecznych fundacji. To super sprawa!
Gosia
Gosia
5.0
19.11.2020
Wiele razy nawiązywałam kontakt z tą fundacją. Dobrze się z nimi współpracuje. Niestety nie mam czasu, by współpracować cały czas, ale chociaż trochę pomagam. Bo warto.
Sylwia
Sylwia
5.0
25.09.2020
Świetne stowarzyszenia z ogromem serca dla innych ludzi.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
14.07.2020
Na pewno będę ich wspierać. Odkąd poznałem ich działania wzruszyło mnie ich zaangażowanie.
Tymoteusz
Tymoteusz
5.0
24.05.2020
Ci ludzie robią mnóstwo dobrych rzeczy dla osób niepełnosprawnych. Warto ich wspierać i dążyć do polepszenia sytuacji osób z problemami zdrowotnymi.
Magdalena
Magdalena
5.0
29.03.2020
Uważam, że fundacja robi mnóstwo dobrego dla dzieciaków w porażeniem mózgowym. Ilość czasu spędzonego nad projektami i próbami zdobycia funduszy jest godna podziwu.
Franek
Franek
5.0
19.01.2020
Dzięki stowarzyszeniu moja niepełnosprawna córka może uczestniczyć w warsztatach terapeutycznych. Zbiórki oraz zaangażowanie ze strony wolontariuszy sprawiają, że możemy żyć lepiej!
Grażyna
Grażyna
5.0
19.11.2019
Wspaniała inicjatywa ze strona ludzi, którzy chcą pomóc osobom niepełnosprawnym. Od jakiegoś czasu ja i mój syn również korzystamy z pomocy tych osób. To wspaniali i ciepli ludzie.