Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5250005900
REGON: 016132545
Rok założenia:
1999

O firmie

Ośrodki kultury i sztuki, Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa Mazowiecki Instytut Kultury jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Mazowieckiego. Główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie.

MIK to nowoczesny ośrodek edukacji kulturalnej i badań, który integruje działania animacyjne. Jego celem jest promowanie wybitnych zjawisk artystycznych oraz realizowanie zadań instytucji artystycznej.

Adres do korespondencji i tymczasowa siedziba
(od 5 czerwca 2017 r., w związku z rozbudową budynku)
ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa

Oferta

Mazowiecki Instytut Kultury to miejsce, w którym realizowane są projekty, które zainspirują i zainteresują każdego. W ramach działalności teatru podejmujemy współpracę z wieloma utalentowanymi twórcami. Mazowiecki Instytut Kultury jest członkiem European Network of Cultural Centres (ENCC).

Jakie przedsięwzięcia podejmuje Mazowiecki Instytut Kultury?

Mazowiecki Instytut Kultury podejmuje przedsięwzięcia jednorazowe, wielodniowe i wielomiesięczne. W strukturze Mazowieckiego Instytutu Kultury, obok działów merytorycznych, działają „jednostki wyspecjalizowane”: Teatr Mazowiecki, Mazowiecki Fundusz Filmowy i Mazovia Warsaw Film Commission, Galeria Foksal, Galeria Test, Galeria XX1, Galeria Elektor, Galeria Mazowiecka oraz Mazowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Mazowiecki Instytut Kultury bierze także udział w przedsięwzięciach całorocznych. To wszelkiego rodzaju festiwale, kursy i cykle koncertowe. Ponadto widzowie mogą brać udział w projektach interdyscyplinarnych. MIK ma też galerię sztuki i nastawiony jest na edukację.

W jakich dziedzinach sztuki działa Mazowiecki Instytut Kultury z Warszawy?

Mazowiecki Instytut Kultury działa właściwie we wszystkich dziedzinach sztuki. Jego celem jest dotarcie do odbiorców na całym Mazowszu, włącznie z małymi miejscowościami tego regionu. W placówce prężnie działa Teatr Mazowiecki, który pozwala widzom przeżyć niecodzienne doznania, które zostaną w pamięci na długi czas. Zapraszani artyści dają z siebie wszystko na scenie, a widz staje się współuczestnikiem sztuki. Wielkie wydarzenia to nie tylko spektakle teatralne, ale także koncerty muzyki popularnej i klasycznej, wystawy sztuki oraz performance. Widzowie mogą wziąć udział w projekcjach filmowych lub wieczorach poezji.

Co wyróżnia Mazowiecki Instytut Kultury?

Mazowiecki Instytut Kultury wyróżnia przede wszystkim ciągły rozwój. Poszukiwani są nowi twórcy i odbiorcy. Ponadto założyciele oraz pracownicy z chęcią zagłębiają się w różnorodne środowiska kulturotwórcze. W dodatku oferujemy wynajem sali oraz organizację własnego wydarzenia artystycznego i edukacyjnego. Pracownicy instytutu pomogą Państwu zarówno w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, jak i w sprawach technicznych.

Zapraszamy.

Więcej informacji

  • Teatr Mazowiecki zobacz
  • Mazowiecki Instytut Kultury zobacz
  • Mazowiecki Instytut Kultury zobacz

Kontakt

Kontakt Mazowiecki Instytut Kultury

Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Mazowiecki Instytut Kultury