Renomowany hotel klasy ekonomicznej
Renomowany hotel klasy ekonomicznej, Mazowiecki. Hotel, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272789732
KRS: 0000069906
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Hotel Mazowiecki położony jest niemal w centrum Łodzi. Niedaleko nas znajduje się słynna ulica Piotrkowska, Dworzec Łódź Kaliska, Atlas Arena, hale targowe Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Manufaktury. Pomimo tak atrakcyjnej lokalizacji zapewniamy możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku poprzez zaszycie się w cichych i przyjemnych zakątkach obiektu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferta

Prowadzimy wygodny i zadbany obiekt hotelowy klasy ekonomicznej. Jest on zaszeregowany do kategorii **. Swoim gościom mamy do zaproponowania 105 komfortowo urządzanych pokoi jedno, dwu i trzyosobowych, zapewniających niemal 150 miejsc noclegowych. W zależności od Państwa upodobań i preferencji, oferujemy pokoje o podstawowym standardzie, pokoje typu studio oraz przestronny i luksusowy apartament z salonem i łazienką z wanną jacuzzi.

Naszym atutem jest fakt posiadania 4 sal konferencyjnych, w których pomieści się od 10 do 60 osób. Dysponujemy także obszernym parkingiem znajdującym się bezpośrednio przy budynku. Chociaż nie jest on strzeżony, to monitorujemy go całą dobę, a jego koszt wliczony jest w cenę pobytu. Na terenie całego obiektu mają Państwo dostęp do bezprzewodowego Internetu.

W naszym hotelu funkcjonuje restauracja serwująca przepyszne dania. Gościom przygotowujemy pożywne śniadania w formie bufetu, a także obiady i kolacje. Zatrudniani kucharze lubią to co robią i podczas gotowania zwracają uwagę na każdy szczegół. Zdajemy sobie sprawę, że je się również oczami, dlatego dbamy o estetyczne podawanie posiłków. Zapewniamy profesjonalną obsługę gastronomiczną sal konferencyjnych w formie przerw kawowych i zamawianych posiłków.

O komfort pobytu w naszym hotelu dba wyspecjalizowana obsługa, zawsze chętnie służąca pomocą i radą o każdej porze dnia i nocy.

Zapraszamy serdecznie do Hotelu Mazowiecki.

Zakres działalności

Typ obiektu
Szczególnie mile widziani
Biznesmeni
Turyści
Gastronomia
Rodzaj hotelu
Liczba pokoi
51-150
Rodzaje pokojów
Wyposażenie pokojów hotelowych
Biurko
Ogrzewanie
Pokój z łazienką
Telefon (telefon)
Telewizja
Wyposażenie łazienki hotelowej
Bidet
Prysznic
Wanna
Parking
Parking bezpośrednio przy hotelu
Udogodnienia
Bezpłatny Internet
Wyposażenie hotelu
Zaplecze bankietowe/konferencyjne
Organizacja imprez

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mazowiecki. Hotel

Mazowiecki. Hotel, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Mazowiecki. Hotel