Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182088023
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Oferta firmy Piotr-Med obejmuje transport medyczny krajowy oraz zagraniczny. Zapewniamy przewóz do ...

O firmie

Na rynku istniejemy od kilku lat i ciągle poszerzamy zakres naszych usług. Siedziba naszej firmy Mazovia Medical Plus znajduje się w Błoniach, w województwie mazowieckim. Klientom gwarantujemy opiekę i bezpieczny transport medyczny.

Oferta

Specjalizujemy się w organizowaniu transportu sanitarnego dla osób niepełnosprawnych i chorych. Przewóz odbywa się w nowoczesnych karetkach, które są wyposażone m.in. w:
  • kardiomonitory,
  • defibrylatory , AED
  • pulsoksymetry,
  • tlen
  • ciśnieniomierze.

W czasie transportu nad pacjentem czuwa ratownik lub pielęgniarz. Po wcześniejszym ustaleniu warunków istnieje możliwość uczestniczenia w przejeździe także lekarza.

Oferujemy usługi transportowe np. do szpitali, poradni i przychodni specjalistycznych, ale też do innych miejsc wskazanych przez zamawiającego. Przewozy organizujemy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz dla klientów prywatnych.
Z usług naszej firmy korzystają firmy ubezpieczeniowe, placówki rehabilitacyjne i domy opieki społecznej. Ponadto pracujemy jako zabezpieczenie medyczne na imprezach masowych. Dodatkowo organizujemy i przeprowadzamy kursy udzielania pierwszej pomocy.

Zatrudniamy świetnie przeszkoloną kadrę, zapewniającą wszystkim pacjentom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo przejazdu. W sposób ciągły monitorujemy stan zdrowia osoby przebywającej pod naszą opieką. Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną i odpowiednimi środkami farmakologicznymi.

Cechuje nas empatia i życzliwość. Przewozy odbywają się w miłej atmosferze, z poszanowaniem praw i wymagań każdego pacjenta. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do nawiązania owocnej współpracy!

Kontakt

Kontakt Mazovia Medical Plus Sp. z o.o.

Mazovia Medical Plus Sp. z o.o., Błonie

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Mazovia Medical Plus Sp. z o.o.