Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, MAX OFFICE, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272830333
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Max Office znajduje się w Warszawie. Spółka pomaga prowadzić działalność gospodarczą. Oferuje w tym celu wirtualne biuro oraz usługi księgowe.

Oferta

Posiadanie siedziby to konieczność w przypadku rejestrowania firm i spółek, a za pośrednictwem Max Office może to być bardzo atrakcyjne i tanie miejsce. Przedsiębiorstwo oferuje bowiem prowadzenie wirtualnego biura z warszawskim adresem. Zapewnia to odpowiedni prestiż, jest tańsze niż realne biuro i umożliwia odbieranie korespondencji i przesyłek. Klienci firmy mogą również w siedzibie spółki organizować spotkania biznesowe, a to dzięki temu, że znajduje się tu sala konferencyjna.

Poza wymienionymi usługami Max Office zapewnia też doradztwo prawne i obsługę księgową. W tym pierwszym przypadku pracownicy firmy pomagają zakładać podmioty gospodarcze i prowadzić bieżącą działalność, ponieważ mają wiedzę z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i prawa gospodarczego. Z kolei w drugim przypadku oferowane są liczne usługi rachunkowe. Można do nich zaliczyć:
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  • ryczałt ewidencjonowany
  • rozliczanie należności względem zus
  • sporządzanie rozliczeń rocznych
Rozliczenia roczne obejmują podatki PIT, CIT i VAT.

Ponadto księgowi reprezentują klientów przed organami skarbowymi i zajmują się usługami kadrowo-płacowymi, w tym przygotowywaniem list płac, umów o pracę i prowadzeniem akt osobowych. Usługi kadrowe to również obsługa zwolnień lekarskich pracowników, wnioski dla celów zasiłku chorobowego oraz zgłaszanie do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego pracowników.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Max Office i jej ofercie. Więcej informacji można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.

Artykuły

Pomoc profesjonalnego biura rachunkowego
Pomoc profesjonalnego biura rachunkowego
Dzięki kompleksowym usługom księgowym, doświadczonemu personelowi i dobrej organizacji pracy, masz pewność, że finanse twojej firmy są w dobrych rękach.

Wideo

Kontakt

Kontakt MAX OFFICE

MAX OFFICE, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie MAX OFFICE

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
15.09.2019
Teraz nawet w przypadku trudności lokalowych założenie firmy staje się możliwe i opłacalne! Bardzo dobra oferta dla przedsiębiorców.
Magda
Magda
5.0
09.07.2019
Wirtualne biuro to świetny pomysł! W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji można skorzystać z powodzeniem z tego rodzaju oferty.