Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832099767
Rok założenia:
1994

Polecane oferty

Specjalizujemy się w usługach związanych z lakiernictwem i blacharstwem samochodowym. Zajmujemy się...
Główną specjalnością naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakre...
Główny profil działalności naszej firmy to różnego rodzaju naprawy blacharsko-lakiernicze. Nasza of...

O firmie

Prowadzony przez nas serwis samochodowy Max-Auto zlokalizowany jest w Gdańsku, w województwie pomorskim. W branży motoryzacyjnej działamy już od ponad dwudziestu lat, świadcząc kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Bogusław Flisikowski.

Oferta

W naszym serwisie samochodowym Max-Auto z Gdańska, specjalizujemy się w kompleksowej naprawie samochodów.

Wszyscy, zatrudnieni przez nas pracownicy, to zespół doświadczonych mechaników, lakierników i blacharzy, którzy poradzą sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem. W branży istniejemy od wielu lat, przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, a także szeroką wiedzę specjalistyczną. Możemy się pochwalić również gronem zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają, aby skorzystać z kolejnych usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy szeroki zakres kompleksowych usług. Zapewniamy realizację napraw mechanicznych, elektrycznych oraz blacharsko-lakierniczych. Zlecenia realizujemy też w systemie bezgotówkowym we współpracy ze wszystkimi wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nie lubi ograniczeń, dlatego zajmujemy się zarówno naprawą samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych, a także: minibusów i przyczep samochodowych. Podejmujemy się naprawy i wymiany układów pneumatycznych.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy szybko, rzetelnie, z dużą precyzją. Świadczymy usługi tylko i wyłącznie na najwyższym poziomie.

Ponadto, dokonujemy wymiany kabin i ram z przezbrojeniem, napraw karoserii samochodów osobowych i diagnostyki komputerowej pojazdu. Prowadzimy nowoczesną blacharnię, która wyposażona jest w specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają nam naprawę pojazdów osobowych i ciężarowych. Usługi lakiernicze świadczymy bazując na nowoczesnych technologiach, posiadamy kabiny bezpyłowe.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo pełen zakres usług. Zachęcamy również do kontaktu z nami lub do osobistego odwiedzenia naszego serwisu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych w pełni profesjonalnych usług!

Zakres działalności

Blacharstwo samochodowe
Lakiernictwo samochodowe
Mechanika samochodowa

Kontakt

Kontakt Max Auto Serwis Bogusław Flisikowski

Max Auto Serwis Bogusław Flisikowski, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Max Auto Serwis Bogusław Flisikowski