Usługi wysokościowe
Usługi wysokościowe, Mateusz Staworowski Stawo, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522350358
REGON: 381889455
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Stawo to prężnie rozwijające się młode przedsiębiorstwo, które zapewnia szeroki zakres prac wysokościowych. Siedzibą firmy jest Szczecin jednak działamy również w regionie. Stawiamy na jakość wykonania i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Właścicielem firmy jest Mateusz Staworowski.

Oferta

Specjalnością firmy Stawo są prace wysokościowe. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia m.in. na wykonywanie prac linowych, obsługę pilarek, czy obsługę podnośnika. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników. Z powodzeniem dbamy o elewacje, dachy i różne elementy konstrukcyjne. Zajmujemy się również asekuracją z użyciem podnośnika pracowników innych firm z naszej branży. Do naszych usług należy również serwis oraz ekspertyzy.

Aktualna oferta to:
  • malowanie i konserwacja elewacji,
  • zabezpieczanie osypującego się tynku siatką,
  • uzupełnianie cegieł i ubytków,
  • docieplenie elewacji,
  • mycie ciśnieniowe i odgrzybianie elewacji,
  • mycie ręczne przeszklonych elewacji i okien,
  • usuwanie i zabezpieczanie przed graffiti,
  • impregnacja ścian bezbarwną powłoką wodoszczelną,
  • montaż i konserwacja instalacji odgromowych,
  • montaż siatek, linek i kolców przeciw ptakom,
Wykonujemy także uszczelnianie okien i dylatacji, malowanie barierek balkonowych, mycie pobudowlane elewacji i okien, czy montaż anten i przekaźników radiowych. Nasza oferta to również liczne prace na dachach takie, jak czyszczenie, udrażnianie, uszczelnianie i montaż rynien i rur spustowych, mycie tarczy zegara, wkładanie witraży, montaż krzyży, zegarów, dodatkowego oświetlenia oraz czyszczenie miejsc trudno dostępnych. Pielęgnujemy drzewostany, wymieniamy oświetlenie reklamowe i zajmujemy się wyklejaniem reklam, malujemy również napisy na budynkach oraz zapewniamy inne usługi montażowe. Klienci mogą liczyć z naszej strony także na liczne prace naprawcze. Zimą zajmujemy się odśnieżaniem, czy montażem systemu odladzania.

Nasza oferta obejmuje również wykonanie dokumentacji fotograficznej i wideo. Obsługujemy różnego rodzaju budynki: hale, biurowce, budynki wielkopowierzchniowe i wysokie. Współpracujemy z firmami, wspólnotami mieszkaniowymi, czy instytucjami.

Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Kiedy skorzystać z usług ekipy alpinistycznej?
Kiedy skorzystać z usług ekipy alpinistycznej?
Usługi ekipy alpinistycznej są bardzo kompleksowe, dlatego obejmują wiele prac. Jakie dokładnie zlecenia przyjmują tego typu firmy? Sprawdź z nami już teraz!

Wideo

Kontakt

Kontakt Mateusz Staworowski Stawo

Mateusz Staworowski Stawo, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Mateusz Staworowski Stawo

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
12.01.2020
Współpracowaliśmy z nimi w kwestii naprawy orynnowania na budynku zakładowym. Bardzo dobrze się spisali. Doświadczona ekipa.
Jędrek
Jędrek
5.0
09.11.2019
Bardzo fachowo wykonane mycie elewacji. Nie ominęli nawet trudnych zakamarków. Zdecydowanie w przyszłości skorzystam jeszcze z usług tej firmy.