Kancelaria notarialna z szerokim wachlarzem usług
Kancelaria notarialna z szerokim wachlarzem usług, Mateusz Rymarz Notariusz Kancelaria Notarialna, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9462327088
REGON: 060497057
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Nazywam się Mateusz Rymarz. Kancelarię notarialną prowadzę od 2009 roku. Moja siedziba znajduje się w Lublinie. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży świadczę pełen zakres usług notarialnych i sprawnie realizuję swoje zadania.

Oferta

Długi okres funkcjonowania na rynku pozwolił mi spotkać się z dużą ilością spraw, które znacząco poszerzyły moją wiedzę na dany temat. Jako notariusz staram się być osobą pełną empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Dążę do tego, żeby klienci opuszczający moje biuro poczuli się wspierani i w przypadku ewentualnych problemów mogli się do mnie zwrócić.

Świadczę pełen zakres czynności notarialnych, w tym umowy cywilnoprawne tj. umowy sprzedaży, umowy zamiany, umowy darowizny, umowy zniesienia współwłasności, a także czynności z zakresu prawa spadkowego (akty poświadczenia dziedziczenia i umowy o działu spadku, odrzucenia i przyjęcia spadku, testamenty, umów zrzeczenia się dziedziczenia) oraz czynności z zakresu prawa handlowego (umowy spółek i protokoły) i inne czynności notarialne przewidziane prawem (ustanowienia hipoteki, ustanowienia służebności, poddania się egzekucji, pełnomocnictwa, poświadczenia podpisu, poświadczenia za zgodność z oryginałem dokumentu, itp.), a klienci, którzy skorzystali z moich usług, mogą liczyć na łatwy kontakt i pełne zaangażowanie w sprawę.

Na mojej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z opłatami notarialnymi i dowiedzieć się o szerszym zakresie czynności, które wykonuję. Moim klientom zapewniam bezpieczeństwo i w pełni indywidualne podejście. W mojej kancelarii panuje sympatyczna atmosfera.

W razie pytań proszę do kontaktowania się z moją kancelarią notarialną w Lublinie.

Artykuły

Jakie usługi świadczy Kancelaria Notarialna Mateusza Rymarza?
Jakie usługi świadczy Kancelaria Notarialna Mateusza Rymarza?
Z usług notariusza musimy skorzystać m.in. wtedy, gdy sprzedajemy nieruchomość. Kiedy jeszcze trzeba udać się do Kancelarii Notarialnej Mateusza Rymarza?
 Jak w kwestiach wydziedziczenia pomóc może Notariusz Mateusz Rymarz?
Jak w kwestiach wydziedziczenia pomóc może Notariusz Mateusz Rymarz?
Wydziedziczenie spadkobierców wymaga spisania testamentu z uwzględnieniem powodów wynikających z kodeksu cywilnego, zaś pomóc może tu notariusz Mateusz Rymarz.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mateusz Rymarz Notariusz Kancelaria Notarialna

Mateusz Rymarz Notariusz Kancelaria Notarialna, Lublin

Opinie (6)

Opinie o firmie Mateusz Rymarz Notariusz Kancelaria Notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Angelika
Angelika
5.0
08.05.2022
Najlepsza kancelaria notarialna, z jakiej usług korzystałem.
Angelika
Angelika
5.0
18.03.2022
Wszystko wykonane jak należy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Dominika
Dominika
5.0
07.01.2022
Bardzo dobra kancelaria notarialna. Obsługa na bardzo wysokim poziomie.
Olaf
Olaf
5.0
08.11.2021
Od dawna współpracuję z tą kancelarią i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Naprawę godna zaufania firma.
Piotr
Piotr
5.0
26.09.2021
Profesjonalizm w każdym calu. Z całą pewnością warto było zgłosić się do tej kancelarii notarialnej. Polecam serdecznie.
Bartek
Bartek
5.0
22.07.2021
Godna polecenia kancelaria notarialna. Sprawnie załatwiają wszystkie powierzone im sprawy. Jestem jak najbardziej zadowolony.