Usługi elektryczne to nasza specjalność
Usługi elektryczne to nasza specjalność, Mateusz Drzeżdżon Usługi Elektryczne, Choczewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882304726
Rok założenia:
2021

O firmie

Mateusz Drzeżdżon Usługi Elektryczne istnieje na rynku od 2021 roku i działa w branży instalacje elektryczne - usługi. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Siedziba naszej firmy mieści się w mieście Choczewo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Naszą specjalnością są usługi elektryczne, które wykonujemy w ramach obsługi osób prywatnych, firm, instytucji i nie tylko. Odpowiadamy między innymi za montaż, modernizację i naprawę instalacji elektrycznych wewnętrznych, a ponadto oferujemy:
  • systemy alarmowe,
  • instalacje oświetleniowe wewnętrzne,
  • instalacje oświetleniowe zewnętrzne,
  • instalacje odgromowe,
  • instalacje antenowe,
  • sieci komputerowe.
W ramach współpracy z klientami możemy zaoferować też montaż i podłączenie urządzeń elektrycznych, takich jak domofony i wideodomofony, kamery przemysłowe, alarmy i wiele innych. Podłączamy również płyty indukcyjne, a dla bezpieczeństwa mieszkańców przeprowadzamy pomiary instalacji elektrycznych.

Mamy również doświadczenie w zakresie instalacji inteligentnego domu, czyli smart home. W ramach obsługi montujemy instalacje nagłośnieniowe, systemy automatycznego otwierania i zamykania rolet, sterowanie ogrzewaniem i wiele innych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest montaż oraz przebudowa rozdzielnic, a także wykonawstwo przyłączy wraz z pracami ziemnymi.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Mateusz Drzeżdżon Usługi Elektryczne.

Artykuły

Inteligentny dom - co to znaczy? Usługi Elektryczne Mateusz Drzeżdżon
Inteligentny dom - co to znaczy? Usługi Elektryczne Mateusz Drzeżdżon
Sprawdź, czym są inteligentne budynki i w jaki sposób możesz je dostosować do swoich potrzeb. Elektroinstalacja nowoczesnych systemów zwiększa komfort.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mateusz Drzeżdżon Usługi Elektryczne

Mateusz Drzeżdżon Usługi Elektryczne, Choczewo

Opinie (0)

Opinie o firmie Mateusz Drzeżdżon Usługi Elektryczne


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.