Wykonujemy tłumaczenia pisemne na najwyższym poziomie
Wykonujemy tłumaczenia pisemne na najwyższym poziomie, Marzena Pakuła-Piaścik Biuro tłumaczeń, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832090246
REGON: 002884351
Rok założenia:
1987

O firmie

Biuro tłumaczeń prowadzone jest przez Marzenę Pakułę-Piaścik. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Zajmujemy się wykonywaniem tłumaczeń języków skandynawskich. Siedziba biura mieści się w Gdańsku.

Oferta

Posiadamy 28-letnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów. Specjalizujemy się w językach skandynawskich. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, a także właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia pisemne, a także tłumaczenia zwykłe. Najczęściej podejmujemy się tłumaczenia języka duńskiego, języka szwedzkiego i norweskiego. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam dokładne i bezbłędne tłumaczenie dokumentów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. W niektórych przypadkach korzystamy ze specjalistycznych słowników języków obcych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura tłumaczeń, które mieści się w Gdańsku.

Kontakt

Kontakt Marzena Pakuła-Piaścik Biuro tłumaczeń

Marzena Pakuła-Piaścik Biuro tłumaczeń, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Marzena Pakuła-Piaścik Biuro tłumaczeń

Średnia ocen

3.5

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2.0
13.11.2015
słaba
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.06.2014
szybkie i profesjonalne tłumaczenie -polecam