Sporządzanie aktów notarialnych
Sporządzanie aktów notarialnych, Marzena Godlewska-Drewniak Joanna Machaszewska Kancelaria Notarialna s c, Iława

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7440004885
REGON: 510583805
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Kancelaria Notarialna prowadzona przez Marzenę Godlewską-Drewniak i Joannę Machaszewską znajduje się w Iławie, w województwie warmińsko-mazurskim. Notariusze prowadzą działalność od 1992 roku.

Oferta

Kancelaria Notarialna Marzena Godlewska-Drewniak i Joanna Machaszewska to miejsce, w którym pomoc uzyskują osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. Notariusze działają zgodnie z przepisami ustawy Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. W związku z tym zajmują się określonymi czynnościami notarialnymi, w tym takimi jak sporządzanie aktów notarialnych. Przykładem takich dokumentów są umowy sprzedaży, testamenty, intercyzy i umowy zamiany. Notariusze zajmują się też sporządzaniem poświadczeń dziedziczenia i innych dokumentów poświadczających. Są to:
 • poświadczenia zgodności odpisu, kopii lub wyciągu z oryginalnym dokumentem,
 • poświadczenia przebywania w danym miejscu i pozostawania przy życiu,
 • poświadczenia własnoręczności podpisu,
 • poświadczenia okazania dokumentu.
Notariusze przygotowują też pełnomocnictwa, protesty czeków i weksli oraz projekty aktów i oświadczeń. Czynności notarialne to również wręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów i przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kontakt z Kancelarią Notarialną prowadzoną przez Marzenę Godlewską-Drewniak i Joannę Machaszewską najlepiej nawiązać e-mailowo albo telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Marzena Godlewska-Drewniak Joanna Machaszewska Kancelaria Notarialna s c

Marzena Godlewska-Drewniak Joanna Machaszewska Kancelaria Notarialna s c, Iława

Aktualności

 • poświadczenie

  03.09.2023

  W Kancelarii Notarialnej, którą prowadzą Marzena Godlewska-Drewniak i Joanna Machaszewska, wykonywane są czynności notarialne zgodne z ustawą Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. Należy do nich sporządzanie poświadczeń dziedziczenia, czy też dokumentów poświadczających zgodność wypisów, wyciągów i odpisów z oryginalnym dokumentem. Więcej informacji udzielanych jest telefonicznie.

 • akt notarialny

  10.07.2023

  Marzena Godlewska-Drewniak oraz Joanna Machaszewska to notariuszki. Specjalizują się w dokonywaniu czynności notarialnych, w tym sporządzaniu aktów notarialnych związanych z nieruchomościami, prawami majątkowymi i testamentami. Więcej informacji dotyczących kancelarii udzielanych jest pod podanym numerem telefonu.

Opinie (0)

Opinie o firmie Marzena Godlewska-Drewniak Joanna Machaszewska Kancelaria Notarialna s c


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.