Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7560007277
REGON: 531980763
Rok założenia:
2010
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Amber to nowoczesny hotel butikowy, który zapewnia jednocześnie 70 komfortowych miejsc noclegowych,...
Amber to nowoczesny hotel butikowy, który zapewnia jednocześnie 70 komfortowych miejsc noclegowych,...
Głównym przedmiotem naszej działalności jest wynajem krótkoterminowy luksusowych apartamentów we wr...
Wrocław, Kominiarska 33
Hotel Sleep położony jest niedaleko autostradowej obwodnicy miasta, dzięki czemu można do niego doj...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Marysieńka. Zakład usługowo-hotelarski. Dankowska-Skowron A." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7560007277. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 531980763.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Opole w województwie opolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2010 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Jana Sobieskiego 39. Korespondencyjny kod pocztowy to: 45-127 Opole. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.6794057732121N, 17.9177426670881E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: bemar4@o2.pl. Branża Hotele to dziedzina, w której firma "Marysieńka. Zakład usługowo-hotelarski. Dankowska-Skowron A." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Marysieńka. Zakład usługowo-hotelarski. Dankowska-Skowron A." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Opole.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 77 456 92 90 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Marysieńka. Zakład usługowo-hotelarski. Dankowska-Skowron A.

Marysieńka. Zakład usługowo-hotelarski. Dankowska-Skowron A., Opole

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Marysieńka. Zakład usługowo-hotelarski. Dankowska-Skowron A.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.