Zapewniam szeroki wybór ubezpieczeń
Zapewniam szeroki wybór ubezpieczeń, Martyna Janiszewska, Konopki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5691838954
REGON: 369834512
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Martyna Janiszewska. Jestem agentem ubezpieczeniowym. Siedziba mojej działalności znajduje się w Konopkach, w województwie mazowieckim.

Oferta

Oferuję szeroki wybór ubezpieczeń. Obsługuję zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy. Służę profesjonalnym wsparciem w dobraniu najlepszego rozwiązania dopasowanego do potrzeb i możliwości Klientów.

Zakres usług obejmuje ubezpieczenia na zdrowie i życie, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka i ubezpieczenia komunikacyjne. Oferuję też Assistance, OC i AC, ubezpieczenia majątku oraz elektronicznego i elektrycznego sprzętu przenośnego.

Moi Klienci mogą skorzystać też z ubezpieczenia gotówki w lokalu i transporcie, ubezpieczenia od kradzieży i dewastacji, ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych. Zapewniam ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenie domu letniskowego, ubezpieczenie domu i mieszkania oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Oprócz tego oferuję Klientom ubezpieczenia finansowe, kredytu hipotecznego, dziecka i rodzinne. Są to też ubezpieczenia rolników, ubezpieczenie budynków rolniczych, ubezpieczenie OC rolników i ubezpieczenia indywidualne.

Zapraszam serdecznie.

Artykuły

Dobry agent ubezpieczeniowy, czyli jaki? – Ubezpieczenia Martyna Janiszewska
Dobry agent ubezpieczeniowy, czyli jaki? – Ubezpieczenia Martyna Janiszewska
Jak wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie? Dlaczego najlepiej skorzystać usług fachowców? Poznaj ofertę agentki ubezpieczeniowej Martyny Janiszewskiej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Martyna Janiszewska

Martyna Janiszewska, Konopki

Opinie (3)

Opinie o firmie Martyna Janiszewska

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Eryka
Eryka
5.0
02.09.2021
Wykupiłam u tej Pani ubezpieczenie domu. Pakiet obejmuje naprawdę wiele przypadków. Zdecydowanie warto!
Kamelia
Kamelia
5.0
21.07.2021
Uczciwa, miła i kompetentna pani. Doskonale zna się na ubezpieczeniach. Dobrała odpowiednie dla mojej firmy.
Dawid
Dawid
4.0
28.05.2021
Pani Martyna oferuje naprawdę szeroką ofertę ubezpieczeń. Skorzystałem z ubezpieczenia OC. Nie żałuję, dobrała dla mnie najlepszą ofertę.