przyjazna Sanitarne artykuły - produkcja, hurt, Martiv, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381608664
REGON: 140611360
Rok założenia:
2006

O firmie

Martiv jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą od 2006 roku w branży sanitarnej. Wieloletnie doświadczenie, poparte wiedzą i zaangażowaniem naszych pracowników sprawia, że zajmujemy czołową pozycję na krajowym rynku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.

Oferta

Martiv to firma obecna na rynku od wielu lat. Przez ten czas zdobyła potrzebne doświadczenie i kontakty handlowe, dzięki czemu może zaoferować klientom kompleksową ofertę. Składają się na nią produkty sanitarne oraz fachowe usługi.

Czym zajmuje się firma Martiv z Warszawy?

Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń sanitarnych, takich jak m.in.:
  • kabiny prysznicowe,
  • wanny z hydromasażem,
  • wanny wolnostojące,
  • kabiny parowe.
Prężna współpraca z wieloma uznanymi w kraju producentami armatury łazienkowej sprawia, że możemy dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Z nami można urządzić łazienkę swoich marzeń.

Jakie usługi świadczą pracownicy warszawskiej firmy Martiv?

Pracownicy warszawskiej firmy Martiv zapewniają fachowe doradztwo, a poza tym świadczą usługi związane z uszczelnianiem kabin i wanien, a także składaniem kabin i podłączaniem wanien SPA. Zajmują się oni również naprawą i montażem kabin prysznicowych. Niewątpliwym uzupełnieniem oferty są usługi montażu baterii oraz całych instalacji hydraulicznych.

Co sprzedaje firma Martiv?

Warszawska firma Martiv poza działalnością usługową zajmuje się sprzedażą części zamiennych do kabin i wanien. Wszystkie zakupione u nas produkty objęte są fachowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem! W trosce o interesy naszej firmy oraz naszych Kontrahentów wykupiliśmy ubezpieczenie Warta Biznes, które obejmuje ubezpieczenie OC. W ofercie znajdują się m.in. baterie, pompy do wanien, a także dysze do wanien.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy szczegółowe informacje o naszej działalności i oferowanych produktach. Zapraszamy również do skorzystania z prowadzonego przez nas sklepu internetowego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy zawsze chętnie wyjaśniają wszelkie wątpliwości i udzielą fachowych porad.

Marki i specjalizacje

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny takich marek jak: Excellent, Ideal Standard, New Tredy, Paffoni, Palazzani, Pamos, Hydropartner, Cadazzo, Roltechnik, Duschy, Breezz, Durasan, Essente, Ferro, Kerra, Kuchinox, Loge, Duschy, Laveo, Sanitop Wingenroth, Midas Trading, Invena, Novoterm, Omnires, Hydro-San.

Artykuły

Domowe SPA dzięki wannie z hydromasażem od firmy Martiv
Domowe SPA dzięki wannie z hydromasażem od firmy Martiv
Wyposażając łazienkę w specjalistyczną wannę z hydromasażem, jesteśmy w stanie zapewnić sobie zabiegi gabinetu odnowy biologicznej w warunkach domowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Martiv

Martiv, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Martiv


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5.0
22.03.2017
Znają się na rzeczy. Montowali u mnie kabinę prysznicową. Pojawili się w umówionym terminie, montaż też ok. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.07.2014
Naprawa mojej kabiny przebiegła szybko bez żadnych dodatkowych uszkodzeń. Polecam atrakcyjne ceny
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.02.2013
Usługi na wysokim poziomie. Polecamy firmę - zamawiamy towar u nich po raz kolejny i jak zwykle jesteśmy pewni, że wszystko będzie zrobione starannie oraz terminowo. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi jak i z produktów oferowanych przez tą firmę. Dziękujemy.