Kompleksowy outsourcing usług informatycznych
Kompleksowy outsourcing usług informatycznych, Martel Internet Marta Bienia, Walendów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222600447
REGON: 140856623
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba firmy Martel znajduje się w miejscowości Walendów, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy uslugi dostępu do internetu oraz telefonii VoIP drogą radiową. W branży internetowej działamy od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Marta Bienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy doświadczenie przy wdrożeniach prostych systemów w małych firmach, jak i zaawansowanych rozwiązań informatycznych w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodne z przepisami obowiązującymi w UE i Polsce. Nasze specjalizacje to:
  • telefonia VoIP,
  • kompleksowy outsorucing usług informatycznych,
  • stałe łącza internetowe,
  • administracja serwerami i sieciami informatycznymi.
Posiadamy dwa niezależne połączenia BGP- światłowodowe i radiowe. Wszystkie nasze nadajniki są wyposażone w zasilacze awaryjne pozwalające na wielogodzinną pracę bez dopływu prądu. Gwarantujemy szybkość dostępu internetu, a umowę zawieramy na czas nieokreślony z możliwością czasowego zawieszenia świadczenia uslugi. Korzystamy tylko z profesjonalnych urządzeń firm Ubiquiti i MikroTik. Oferujemy ciekawe rozwiązania w ofercie dla domu, bloków i deweloperów.

Ponadto oferujemy telefon w technologii VoIP. To bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż znacznie obniża koszty połączeń telefonicznych.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w branży. Chętnie służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Codziennie zapewniamy pełne wsparcie techniczne w godzinach od 8.00 do 17.00. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów. Gwarantujemy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Martel.

Artykuły

Zalety mniejszych dostawców Internetu
Zalety mniejszych dostawców Internetu
Mniejsi dostawcy Internetu, który działają głównie lokalnie, wielokrotnie gwarantują znacznie lepsze warunki umów i znacznie szybszy transfer danych sieciowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Martel Internet Marta Bienia

Martel Internet Marta Bienia, Walendów

Opinie (1)

Opinie o firmie Martel Internet Marta Bienia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
13.03.2019
Polecam uslugi firmy Martel. Pełen profesjonalizm, mam najlepszy internet z jakiego do tej pory korzystałem. Szybko i w atrakcyjnej cenie.