Kompleksowy outsourcing usług informatycznych
Kompleksowy outsourcing usług informatycznych, Martel Internet Marta Bienia, Walendów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222600447
REGON: 140856623
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba firmy Martel znajduje się w miejscowości Walendów, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy uslugi dostępu do internetu oraz telefonii VoIP drogą radiową. W branży internetowej działamy od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Marta Bienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy doświadczenie przy wdrożeniach prostych systemów w małych firmach, jak i zaawansowanych rozwiązań informatycznych w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodne z przepisami obowiązującymi w UE i Polsce. Nasze specjalizacje to:
  • telefonia VoIP,
  • kompleksowy outsorucing usług informatycznych,
  • stałe łącza internetowe,
  • administracja serwerami i sieciami informatycznymi.
Posiadamy dwa niezależne połączenia BGP- światłowodowe i radiowe. Wszystkie nasze nadajniki są wyposażone w zasilacze awaryjne pozwalające na wielogodzinną pracę bez dopływu prądu. Gwarantujemy szybkość dostępu internetu, a umowę zawieramy na czas nieokreślony z możliwością czasowego zawieszenia świadczenia uslugi. Korzystamy tylko z profesjonalnych urządzeń firm Ubiquiti i MikroTik. Oferujemy ciekawe rozwiązania w ofercie dla domu, bloków i deweloperów.

Ponadto oferujemy telefon w technologii VoIP. To bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż znacznie obniża koszty połączeń telefonicznych.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w branży. Chętnie służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Codziennie zapewniamy pełne wsparcie techniczne w godzinach od 8.00 do 17.00. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów. Gwarantujemy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Martel.

Artykuły

Zalety mniejszych dostawców Internetu
Zalety mniejszych dostawców Internetu
Mniejsi dostawcy Internetu, który działają głównie lokalnie, wielokrotnie gwarantują znacznie lepsze warunki umów i znacznie szybszy transfer danych sieciowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Martel Internet Marta Bienia

Martel Internet Marta Bienia, Walendów

Opinie (10)

Opinie o firmie Martel Internet Marta Bienia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dagmara
Dagmara
5.0
07.09.2020
Bardzo dobry dostawca usług internetowych. Atrakcyjne pakiety również dla firm. Szczerze polecam.
Adrianna
Adrianna
5.0
20.07.2020
Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Internet zawsze działa bezproblemowo. Polecam wszystkim.
Andrzej
Andrzej
5.0
25.05.2020
Połączenie światłowodowe rewelacyjne, brak jakichkolwiek problemów. Polecam z czystym sumieniem.
Mariola
Mariola
5.0
31.03.2020
Super łącze internetowe, bezawaryjne. Obsługa uprzejma i można się z nimi dogadać w każdej kwestii. Bardzo polecam.
Bartosz
Bartosz
5.0
09.01.2020
Polecam wszystkim ich usługi. Szybki internet bezprzewodowy, atrakcyjne ceny. Kolega mi polecił ich internet i nie żałuję, że skorzystałem.
Hubert
Hubert
5.0
29.11.2019
Rzetelny, uczciwy dostawca naprawdę szybkiego internetu. Przejrzyste warunki umowy, którą w każdej chwili można czasowo zawiesić. Ale po co skoro ten internet jest naprawdę dobry. Polecam.
Patrycja
Patrycja
5.0
02.09.2019
Bardzo polecam wszystkim, którym zależy na szybkim internecie światłowodowym. Ja mam go od dawna i nigdy nie miałam żadnych problemów. Plus za dobry kontakt z obsługą, która służy pomocą.
Czarek
Czarek
5.0
20.07.2019
Szczerze polecam. Szybki internet, miła obsługa, super, że 7 dni w tygodniu można skorzystać z ich wsparcia technicznego.
Basia
Basia
5.0
26.05.2019
Zdecydowanie polecam ich uslugi. Od dawna korzystam z ich internetu bezprzewodowego i jestem zadowolona. Nigdy nic się nie zacina, działa zadziwiająco szybko, cena również na plus.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
13.03.2019
Polecam uslugi firmy Martel. Pełen profesjonalizm, mam najlepszy internet z jakiego do tej pory korzystałem. Szybko i w atrakcyjnej cenie.