Profesjonalne biuro tłumaczeń języka angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego
Profesjonalne biuro tłumaczeń języka angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego, Martech Andrzej Buczyński, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531130585
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Biuro tłumaczeń MARTECH ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w wykonywaniu nieprzysięgłych tłumaczeń technicznych. Osobą decyzyjną w firmie jest Andrzej Buczyński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie tłumaczeń technicznych oraz marketingowych. Zajmujemy się przekładami z języka angielskiego, rosyjskiego oraz niemieckiego na polski i odwrotnie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, nieustannie wzbogacając naszą wiedzę i poszerzając ofertę.

Przetłumaczymy dla Państwa:
  • dokumentacje techniczne,
  • normy,
  • oferty,
  • umowy handlowe,
  • katalogi,
  • instrukcje.

Oprócz tego zajmujemy się również tłumaczeniami podręczników, artykułów z prasy fachowej oraz prac naukowych. Tłumaczymy teksty specjalistyczne z różnych dziedzin, podane powyżej formy są tylko wybranymi przykładami. Dodatkowo wykonujemy również tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia handlowe.

Zatrudniamy doświadczonych tłumaczy, którzy dzięki systematycznemu aktualizowaniu wiedzy oraz rozbudowanym umiejętnościom językowym są w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych zleceń. Tłumacz języka rosyjskiego, angielskiego, niemieckiego – wszystkich tych specjalistów znajdą Państwo u nas w firmie.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Tłumaczenia ekspresowe a cena
Tłumaczenia ekspresowe a cena
Konieczność wykonania tłumaczenia ekspresowego może zdarzyć się niejednokrotnie – na czym polega takie tłumaczenie i dlaczego jego cena jest wyższa?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Martech Andrzej Buczyński

Martech Andrzej Buczyński, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Martech Andrzej Buczyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
13.05.2019
Korzystam z ich usług bardzo często i zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Bartosz
Bartosz
5.0
30.03.2019
Wykonywali dla mnie tłumaczenia moich artykułów o programowaniu dla pewnego niemieckiego czasopisma. Spisali się na medal. Polecam z pełnym przekonaniem!