Profesjonalne biuro tłumaczeń języka angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego
Profesjonalne biuro tłumaczeń języka angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego, Martech Andrzej Buczyński, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531130585
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Biuro tłumaczeń MARTECH ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w wykonywaniu nieprzysięgłych tłumaczeń technicznych. Osobą decyzyjną w firmie jest Andrzej Buczyński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie tłumaczeń technicznych oraz marketingowych. Zajmujemy się przekładami z języka angielskiego, rosyjskiego oraz niemieckiego na polski i odwrotnie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, nieustannie wzbogacając naszą wiedzę i poszerzając ofertę.

Przetłumaczymy dla Państwa:
  • dokumentacje techniczne,
  • normy,
  • oferty,
  • umowy handlowe,
  • katalogi,
  • instrukcje.

Oprócz tego zajmujemy się również tłumaczeniami podręczników, artykułów z prasy fachowej oraz prac naukowych. Tłumaczymy teksty specjalistyczne z różnych dziedzin, podane powyżej formy są tylko wybranymi przykładami. Dodatkowo wykonujemy również tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia handlowe.

Zatrudniamy doświadczonych tłumaczy, którzy dzięki systematycznemu aktualizowaniu wiedzy oraz rozbudowanym umiejętnościom językowym są w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych zleceń. Tłumacz języka rosyjskiego, angielskiego, niemieckiego – wszystkich tych specjalistów znajdą Państwo u nas w firmie.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Tłumaczenia ekspresowe a cena
Tłumaczenia ekspresowe a cena
Konieczność wykonania tłumaczenia ekspresowego może zdarzyć się niejednokrotnie – na czym polega takie tłumaczenie i dlaczego jego cena jest wyższa?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Martech Andrzej Buczyński

Martech Andrzej Buczyński, Bydgoszcz

Opinie (9)

Opinie o firmie Martech Andrzej Buczyński

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Ida
Ida
5.0
02.07.2020
Skorzystałam z ich usług dwa lata temu podczas studiów i do dzisiaj zlecam przekłady tylko im.
Lidka
Lidka
4.0
29.05.2020
Biur tłumaczeń jest wiele, ale Martech należy do nielicznych, gdzie oprócz wiedzy leksykalnej, tłumacze mają też dużą wiedzę ogólne co bardzo dobrze wpływa na odbiór tłumaczonego tekstu.
Mariusz
Mariusz
5.0
25.03.2020
Profesjonaliści bez dwóch zdań. Nie znam drugiego tak rzetelnego biura tłumaczeń w Bydgoszczy.
Leszek
Leszek
5.0
22.01.2020
Zleciłem im jakiś czas temu przetłumaczenie oferty na język niemiecki. Nie wiem jak to się stało, ale dzięki tłumaczeniu oferta nabrała jeszcze większego znaczenia dla moich klientów. Dziękuje!
Irek
Irek
5.0
19.11.2019
Oferują atrakcyjne stawki, mają przemiłą obsługę i wykonują perfekcyjne tłumaczenia. Od pierwszego zlecenia wiedziałem, że będę już pracować tylko z nimi.
Magdalena
Magdalena
5.0
20.09.2019
Mają bardzo dobrych i wyspecjalizowanych tłumaczy języka rosyjskiego. Znają się na wielu technicznych branżach i operują specjalistycznym słownictwem. Polecam.
Romek
Romek
5.0
01.07.2019
Kilka lat temu potrzebowałem pewnego tekstu bardzo pilnie i wtedy dowiedziałem się o Martechu. Przetłumaczyli mi go momentalnie i na dodatek nie skasowali mnie za dużo. Od tego czasu pracuje tylko z nimi.
Dominik
Dominik
5.0
13.05.2019
Korzystam z ich usług bardzo często i zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Bartosz
Bartosz
5.0
30.03.2019
Wykonywali dla mnie tłumaczenia moich artykułów o programowaniu dla pewnego niemieckiego czasopisma. Spisali się na medal. Polecam z pełnym przekonaniem!