Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5641473545
REGON: 110710883
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Siedziba naszego przedsiębiorstwa, prowadzonego przez Martę Błaszczyk, znajduje się w Rejowcu, w powiecie chełmskim, w województwie lubelskim. Zajmujemy się kompleksową budową domów całorocznych z bali oraz domów w technologii szkieletowej, a także domków letniskowych, altan i drewutni. Oferujemy również materiały wykończeniowe, drewno konstrukcyjne, impregnaty.

Oferta

Od początku istnienia naszej firmy dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów i fachową obsługę klienta, z przyjemnością doradzimy najbardziej efektywne i dopasowane rozwiązanie. Znajomość technologii, odpowiedni dobór drewna, profesjonalizm ekipy montażowej oraz stały nadzór nad zleconymi pracami, gwarantują, że będziecie Państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy do stworzenia Waszego wymarzonego domu, który będzie ciepły i przytulny.

Specjalizujemy się w wykonywaniu domów w konstrukcji szkieletowej - drewnianych mieszkalnych oraz rekreacyjnych. Do wykończenia przez inwestora pozostaje system gospodarczy. Posiadamy nowoczesny park maszyn Trak Wood -Mizer LT 40 z hydrauliką oraz bardzo doświadczoną ekipę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonujemy duże elementy klejone, ponadto posiadamy strugarki co pozwala nam na efektywną i precyzyjną pracę. Oczywiście na życzenie klienta możemy wykończyć inwestycję do etapu wskazanego przez zleceniodawcę.

Wykonujemy domy na podstawie projektów przygotowanych specjalnie na potrzeby Inwestora oraz domy "pod klucz". Załatwiamy wtedy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz ze zgłoszeniem domu do użytkowania. W ramach działalności przedsiębiorstwa świadczymy usługi w zakresie budowy:
 • domów:
  • kanadyjskich
  • szkieletowych
  • drewnianych
 • schodów
 • altan drewnianych
 • tarasów
 • garaży
W ramach naszej kompleksowej oferty jesteśmy w stanie wykonać domy kanadyjskie pod klucz, czyli z kompletną instalacją centralnego ogrzewania, glazurą, terakotą i panelami podłogowymi, ale też, w zależności od wymagań zleceniodawcy, możemy postawić budynki w stanie deweloperskim bądź w stanie surowym otwartym lub zamkniętym.

Standardowy zakres prac obejmuje fundamenty i płytę betonową budynku, konstrukcję, przewody spalinowe i wentylacyjne, wykonanie dachu i stolarki okiennej i drzwiowej, elewacji, instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania), izolacji termicznej oraz wykończenie wnętrza budynku.
Realizujemy projekty autorstwa naszego architekta, jak również projekty indywidualne - jesteśmy profesjonalistami, którym można zaufać.

Sami wykonujemy elementy klejone oraz strugane, w tym:
 • podciągi
 • balkony
 • tarasy
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Marta Błaszczyk Producent Domów Drewnianych

Marta Błaszczyk Producent Domów Drewnianych, Rejowiec

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Marta Błaszczyk Producent Domów Drewnianych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
12.09.2019
Mogę szczerze polecić tę firmę, bo wykonują kawał solidnej roboty. Te domy są po prostu olśniewające.
Tomasz
Tomasz
5.0
21.07.2019
Baliśmy się trochę tej decyzji, ale teraz nie żałujemy. Domek drewniany zamiast tradycyjnego z firmy Gardenia. Polecamy.
Aleksander
Aleksander
5.0
29.05.2019
Jestem strasznie zadowolony z domku, który postawili mi na działce letniskowej. Super się w nim przebywa od marca do października.