Przyjmowanie, przeładowywanie i wydawanie towarów
Przyjmowanie, przeładowywanie i wydawanie towarów, Mark Spedition sp. z o.o., Dołuje

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8513086873
REGON: 320641607
KRS: 0000328851
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Mark Spedition znajduje się w Dołujach, w powiecie polickim, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się logistyką, spedycją i transportem. Rozpoczęło działalność w 1998 roku i obsługuje zlecenia na rzecz polskich i zagranicznych klientów.


Oferta

Mark Spedition to firma kompleksowo pochodząca do procesu logistycznego. Na zlecenie klientów produkujących i sprzedających rozmaite produkty dba o ich drogę do kupujących. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, konkurencyjne ceny i dotrzymywanie terminów związanych z przyjmowaniem i wydawaniem ładunków. Przedsiębiorstwo posiada powierzchnie magazynowe do krótkotrwałego i długotrwałego przechowywania ładunków. Do magazynów łatwo dojechać, a same budynki wyróżniają się stałą temperaturą, niepylącymi posadzkami i zinformatyzowaniem. Są też oczywiście przez całą dobę chronione.

Poza przeładunkami towarów można też wykonywać takie czynności jak:
  • kontrole ilościowe
  • kontrole jakościowe
  • znakowanie
  • etykietowanie
Mark Spedition zapewnia dostarczanie ładunków w dowolne miejsca w Polsce, w ciągu 24 godzin. Posiada w pełni sprawne ciężarówki i zatrudnia doświadczonych kierowców, dlatego ładunki docierają do klientów polskich i zagranicznych szybko i bezpiecznie.


Więcej informacji związanych z działalnością przedsiębiorstwa Mark Spedition znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. W sprawie oferty można też napisać maila.

Kontakt

Kontakt Mark Spedition sp. z o.o.

Mark Spedition sp. z o.o., Dołuje

Opinie (1)

Opinie o firmie Mark Spedition sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
15.01.2019
Polecam, bardzo dobra współpraca