Import i produkcja tkanin w wielu wariantach kolorystycznych
Import i produkcja tkanin w wielu wariantach kolorystycznych, Mark Arko PH, Wyszków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251019090
REGON: 015587580
Dodatkowe kontakty:

501 525 464

Rok założenia:
2003

O firmie

Siedziba firmy Mark-Arko znajduje się w Toruniu. Jest to oddział przedsiębiorstwa z siedzibą w Markach pod Warszawą. Firma należąca do Arkadiusza Matusika działa pod obecną nazwą w branży tekstylnej od 2003 roku, ale związki rodziny właściciela z branżą sięgają 50 lat wstecz. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu tkanin krawieckich oraz w usługach związanych z maszynami do pikowania.

Oferta

W ofercie Mark-Arko znajdą Państwo duży wybór tkanin importowanych z krajów azjatyckich, w tym Tajwanu, Indonezji, Korei i Chin. Wszystkie produkty dostępne w firmowej ofercie charakteryzują się najwyższą starannością wykonania i spełniają wszelkie normy jakościowe. Na życzenie klientów materiały takie jak bawełniana surówka mogą być farbowane na wybrane kolory lub też zadrukowywane odpowiednimi wzorami. Wśród tkanin dostępnych w ofercie Mark-Arko znajdują się tkaniny kieszeniowe i tkaniny podgumowane. Są one na tyle wzmocnione, że nadają się do wykonywania z nich podkładów higienicznych, a także ochraniaczy na materace. W takiej formie używane są w domach opieki, placówkach medycznych oraz obiektach hotelowych. Firma prowadzi również sprzedaż takich materiałów, jak:
  • drelichy surowe,
  • drelichy barwione,
  • flanele pościelowe,
  • flanele piżamowe,
  • wigofil,
  • ortaliony,
  • ocieplacze odzieżowe,
  • ocieplacze tapicerskie.
Ponadto firma zajmuje się też sprzedażą podszewek, w tym poliestrowych i wiskozowych oraz wiskozowo-acetatowych, acetatowych, rhadame i changeant. Ofertę w zakresie podszewek uzupełniają podszewki żakardy, elastyczne z lycry i ortaliony oxford.

Firma szyje również na wymiar kołdry, poduszki i narzuty oraz zajmuje się pikowaniem, czyli łączeniem tkanin estetycznym wzorami. Przedsiębiorstwo stosuje do tego zadania dwie metody, w tym pikowanie ultradźwiękowe bez użycia nici i pikowanie niciowe jednostronne i dwustronne. Może być wykonywane z użyciem firmowych albo powierzonych tkanin. Urządzenia służące do pikowania niciowego i ultradźwiękowego są również dostępne w ofercie firmy. Zapewnia ona też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedanych urządzeń.

Więcej informacji dotyczących Mark-Arko otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu albo znajdą na stronie internetowej.

Artykuły

Pikowanie niciowe czy ultra dźwiękowe?
Pikowanie niciowe czy ultra dźwiękowe?
Pikowanie to czynność, która ma nie tylko poprawić wygląd, ale również właściwości tkanin. Który rodzaj pikowania najlepiej się sprawdzi i na czym polega?

Wideo

Kontakt

Kontakt Mark Arko PH

Mark Arko PH, Wyszków

Opinie (2)

Opinie o firmie Mark Arko PH

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Igor
Igor
4.0
23.03.2020
Szybka dostawa tkanin. Jestem zadowolony z zakupu, dlatego polecam Mark-Arko.
Marta
Marta
5.0
13.01.2020
Jestem bardzo zadowolona z kołder i poduszek uszytych przez firmę Mark-Arko. Ich wymiary, zastosowane materiały i stylistyka są dokładnie takie, jak to sobie wymarzyłam!