Ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach
Ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach, Mariusz Trzciński Ubezpieczenia, Mircze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9191579279
REGON: 385778787
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeniowe, którego założycielem jest Mariusz Trzciński, powstało w 2020 roku. Siedziba naszej działalności mieści się w Mirczu na terenie województwa lubelskiego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych.

Oferta

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Wyróżniamy się naszym zaangażowaniem i zrozumieniem dla potrzeb klienta. Zapewniamy dopasowanie polisy do Państwa wszystkich oczekiwań, potrzeb oraz budżetu. Dysponujemy ogromną bazą dostępnych ubezpieczeń zarówno w podstawowym wariancie, jak i polis z dużymi możliwościami konfiguracji i rozbudowy o dodatkowy zakres ochrony.

Nasza oferta zawiera między innymi:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia dla podróżujących,
  • ubezpieczenia dla firm,
  • ubezpieczenia dla rolników.
W sprzedaży mamy ubezpieczenia indywidualne, a także grupowe w wielu korzystnych wariantach. Odpowiednia polisa to ogromne wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, nagłego wypadku czy klęski żywiołowej.

Ubezpieczenie nie musi wiązać się z wysoką składką roczną czy miesięczną. Jesteśmy w stanie zaproponować polisy o szerokim zakresie ochrony w dobrej cenie.

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z naszym biurem ubezpieczeniowym oraz na naszą stronę internetową.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mariusz Trzciński Ubezpieczenia

Mariusz Trzciński Ubezpieczenia, Mircze

Opinie (0)

Opinie o firmie Mariusz Trzciński Ubezpieczenia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.