Zajmujemy się remontowaniem mieszkań i domów
Zajmujemy się remontowaniem mieszkań i domów, Mariusz Kucharuk Mari-Bud, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512280254
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Mari-Bud istnieje na rynku od 2019 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Mariusz Kucharuk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje budowę fundamentów, murowanie ścian, wykonywanie zbrojeń fundamentów, wykonywanie prac elewacyjnych, budowę domów pod klucz, wykańczanie wnętrz, a także remontowanie mieszkań i domów. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Używamy najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Korzystamy również z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania budowlane, które sprawdzą się przez dłuższy czas. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Mari-Bud w Szczecinie.

Zakres działalności

Artykuły

Jak wybrać firmę budowlaną?
Jak wybrać firmę budowlaną?
W internecie można znaleźć wiele firm, świadczących usługi remontowo- budowlane. Jak jednak znaleźć firmę, która prace wykona rzetelnie i uczciwie?

Wideo

Kontakt

Kontakt Mariusz Kucharuk Mari-Bud

Mariusz Kucharuk Mari-Bud, Szczecin

Opinie (4)

Opinie o firmie Mariusz Kucharuk Mari-Bud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
12.09.2019
Usługi budowlane na wysokim poziomie. Polecam.
Dawid
Dawid
5.0
19.07.2019
Pracownicy w tej firmie to specjaliści w swojej krasie. Zbudowali mój dom w krótkim czasie. Super obsługa!
Oskar
Oskar
5.0
06.05.2019
Współpraca z firmą Mari-Bud przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Hanna
Hanna
5.0
30.03.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się budową domów. Prace poszły bardzo sprawnie. Polecam.