Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6410016601
REGON: 003542210
Rok założenia:
1974

Polecane oferty

Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji nawodnieniowych. Nasze prace wykonujemy w obiektach sz...
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży ogrodniczej, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wiel...
Zajmujemy się pielęgnacją zieleni, głównie drzew. Podczas pracy stawiamy na kompleksowość. Świadczy...

O firmie

Głównym przedmiotem działalności firmy jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie urządzania oraz utrzymywania terenów zieleni. Firma została założona w 1990 roku przez Mariana i Joannę Stych, a siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej. Wieloletnie doświadczenie w zakresie architektury krajobrazu oraz ogrodnictwa, a także wycinki i pielęgnacji drzew pozwala nam na świadczenie wszelkich usług na najwyższym poziomie.

Oferta

Firma realizuje nawet najbardziej nietypowe zlecenia w zakresie profesjonalnego zagospodarowania oraz projektowania ogrodów. Duża wiedza oraz zdobyte przez lata obecności na rynku umiejętności pozwalają jej na fachową pielęgnację terenów zielonych oraz zakładanie zielonych dachów i stawów kąpielowych zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. Ofertę kieruje do osób fizycznych, a także firm i instytucji.

Zakres świadczonych usług obejmuje wykonanie projektu ogrodu oraz założenie trawnika z rolki i montaż instalacji automatycznego nawadniania. Każdy projekt jest tworzony zgodnie z wytycznymi Klientów, przez co ogród jest niepowtarzalny. Duże doświadczenie pozwala firmie na zagospodarowanie przestrzeni według różnych stylów, co pozwala na rozplanowanie ogrodu w taki sposób, aby był jak najbardziej funkcjonalny.

Jakie prace realizuje firma Mariana i Joanny Stych w Rudzie Śląskiej w ramach pielęgnacji ogrodów?

Firma Mariana i Joanny Stych w Rudzie Śląskiej w ramach pielęgnacji ogrodu realizuje takie prace jak:
  • pielęgnacja trawnika
  • cięcie krzewów oraz żywopłotów i szpalerów
  • konserwacja systemów nawadniających
  • zabezpieczenie roślin przed zimą
  • oczyszczanie ogrodu po zimie
  • konserwacja oczek wodnych
  • nawożenia roślin
Ponadto zajmuje się zakładaniem zielonych dachów, których istotą jest wykonanie na różnego typu konstrukcjach budowlanych terenów czynnych biologiczne, które są pokryte wieloma gatunkami roślin. Wykorzystuje nowoczesne technologie, które pozwalają nam na zazielenianie prawie wszystkich typów dachów, w tym bezspadkowych oraz stromych o nachyleniu do 45 stopni. Poza tym zakłada stawy kąpielowe, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych basenów. W tego typu zbiornikach wykorzystuje metodę chemicznego oczyszczania wody. Stawy mają naturalny wygląd, który idealnie komponuje się z otaczającym krajobrazem.

Komu zlecić wycinkę drzewa w Rudzie Śląskiej?

Wycinkę drzewa w Rudzie Śląskiej można zlecić firmie Mariana i Joanny Stych. Firma posiada dużą wiedzę z zakresu dendrologii. Pozwala jej to na świadczenie profesjonalnych usług związanych z wycinką oraz pielęgnacją drzew. Podejmuje się realizacji wszelkich prac w koronie drzew bądź mających na celu usunięcie drzew rosnących w zwartej zabudowie. Przeprowadza również specjalistyczne inwentaryzacje dendrologiczne, a także inwentaryzacje terenów zieleni, które są przeznaczone pod różnego typu inwestycje.

Projektuje również tereny zieleni wokół firm oraz urzędów i instytucji. Wykonuje prace ogrodnicze na tego typu obiektach, a poza tym świadczy szereg usług pielęgnacyjnych i komunalnych. W ramach swojej działalności kosi trawniki, grabi liście oraz odśnieża drogi i ciągi piesze. Podejmuje się również tworzenia projektów i wykonania zieleni drogowej stanowiącej element ciągów komunikacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy bądź do kontaktu z nami.

Kontakt

Kontakt Marian i Joanna Stych Urządzanie i utrzymywanie terenów zieleni

Marian i Joanna Stych Urządzanie i utrzymywanie terenów zieleni , Ruda Śląska

Opinie (2)

Opinie o firmie Marian i Joanna Stych Urządzanie i utrzymywanie terenów zieleni

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.06.2014
Marian jest świetnym fachowcem. facet ma polot i dobrą rękę do roślin - wie co i jak, gdzie i kiedy, polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.06.2014
Mam niewielki teren przed domem, Pan Marian sprawił, że teraz wygląda, jak mała dżungla amazońska! Cudownie mi się w nim odpoczywa i w żadnym razie nie sprawia wrażenia małego. Polecam ogromnie!