Pomoc w zakresie podatków i zarządzania
Pomoc w zakresie podatków i zarządzania, Maria Parys, Wiesław Woszczyna Rachunkowość Podatkowa i Zarządcza s.c., Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8942653746
REGON: 932280185
Rok założenia:
2001
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Rachunkowość Podatkowa i Zarządcza s.c. prowadzona przez Marię Parys oraz Wiesława Woszczyna ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Doświadczenie w zawodzie a przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego klienta wyróżnia nas. Funkcjonujemy w branży od ponad piętnastu lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Biuro rachunkowe, które prowadzimy od ponad piętnastu lat cieszy się niesłabnącym zadowoleniem wśród klientów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale i duże przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  • usługi rachunkowe,
  • rozliczenia podatkowe,
  • rozliczenia VAT,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • rozliczanie podatków,
  • rozliczanie zeznań podatkowych,
Nasi specjaliści zajmują się również przewidywaniem zysków i możliwych strat przedsiębiorstwa. Funkcja ta jest bardzo przydatna, szczególnie, gdy firma mierzy wysoko, planując długoterminowe strategie rozwojowe.Rozliczanie podatków może przysporzyć wiele problemów, dlatego możemy wykonać to za Państwa. Nasi specjaliści służą pomocą oraz doradztwem. Gwarantujemy terminową realizacje zleceń oraz poufność w prowadzeniu przez nas działań. Dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

Kontakt

Kontakt Maria Parys, Wiesław Woszczyna Rachunkowość Podatkowa i Zarządcza s.c.

Maria Parys, Wiesław Woszczyna Rachunkowość Podatkowa i Zarządcza s.c., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Parys, Wiesław Woszczyna Rachunkowość Podatkowa i Zarządcza s.c.