Zabezpiecz finansowo siebie, swoją rodzinę i firmę
Zabezpiecz finansowo siebie, swoją rodzinę i firmę , Maria Kandulska Pośrednictwo ubezpieczeniowo-finansowe, Będlewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7771692442
REGON: 634319297
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Multi-agencję pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego założyliśmy na terenie Stęszewa w województwie wielkopolskim. Od 2000 roku zajmujemy się doradztwem dla Klientów, którzy szukają sprawdzonej i korzystnej oferty ubezpieczeniowej dla siebie, swoich bliskich, czy firmy. Właścicielką agencji jest Maria Kandulska. Zapraszamy.

Oferta

W ofercie naszej multi-agencji ubezpieczeniowej Klienci znajdą szeroki wybór polis pochodzących od sprawdzonych i zweryfikowanych towarzystw ubezpieczeniowych.

Osobom, które chcą zabezpieczyć swój majątek, oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu i całego wyposażenia. Tego typu oferty pozwalają zabezpieczyć finansowo również firmy, domki letniskowe, czy dopiero realizowane inwestycje budowlane. Chronią użytkowników przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, takimi jak powódź, huragan, pożar, czy włamanie.

Ubezpieczenie domu i mieszkania obejmuje między innymi ściany, podłogi, elewacje, wyposażenie wnętrz w sprzęt RTV i AGD, elementy solarne, czy bramy garażowe.

Dla osób, które często podróżują lub samochód jest ich nieodłącznym narzędziem pracy oferujemy niezawodne pakiety:
 • ubezpieczenie OC,
 • ubezpieczenie AC,
 • ubezpieczenie Assistance,
 • ubezpieczenie zielone karta,
 • ubezpieczenie graniczne,
 • ubezpieczenie NNW,
 • ubezpieczenie szyb samochodowych oraz opon i bagażu.
W zależności od wybranego pakietu kierowca może liczyć na różne formy wsparcia finansowego, ale nie tylko. W razie wypadku właściciel auta może otrzymać w pomoc w postaci sprawnego holowania auta, naprawy usterki w warsztacie, pomocy medycznej, czy nawet obrony prawnej w przypadku sytuacji wyjątkowych. Wszystko zależy od skomponowanego pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego.

W naszej ofercie znajdują się także:
 • ubezpieczenia na życie,
 • ubezpieczenia dla firm,
 • ubezpieczenia szkolne,
 • ubezpieczenia medyczne,
 • ubezpieczenia dla przewoźników,
 • ubezpieczenia transportowe,
 • ubezpieczenia indywidualne,
 • ubezpieczenia grupowe,
 • ubezpieczenia pracowników.
Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na pełne wsparcie w kwestii doradztwa ubezpieczeniowego. Obejmuje ono skompletowanie niezbędnych papierów do podpisania umowy, a także pomoc w zrozumieniu terminologii zawartej w umowie. Zapewniamy, że każdy pakiet dostosowujemy indywidualnie do Klienta.

Zapraszamy do kontaktu - Multi-agencja pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego w Stęszewie.

Artykuły

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto je zakupić?
Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto je zakupić?
Poczucie bezpieczeństwa w trakcie wyjazdu turystycznego to bardzo ważna sprawa. Możemy je zyskać, wykupując odpowiedni pakiet ubezpieczeń.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Maria Kandulska Pośrednictwo ubezpieczeniowo-finansowe

Maria Kandulska Pośrednictwo ubezpieczeniowo-finansowe, Będlewo

Opinie (4)

Opinie o firmie Maria Kandulska Pośrednictwo ubezpieczeniowo-finansowe

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Rajmund
Rajmund
5.0
30.05.2021
Mam tutaj ubezpieczenie dla rolników. Podstawowa wersja, niewielkie płatności i bardzo szybko podpisana umowa. Same plus jak dla mnie.
Kinga
Kinga
5.0
04.03.2021
Ze strony Klienta oceniam tę agencję bardzo dobrze. Ubezpieczyłam tutaj swoje zdrowie i mieszkanie razem z mężem. Pani bardzo miła, wszystko nam wytłumaczyła, sama przygotowała papiery do podpisania. Oferta umowy odpowiada naszym wymaganiom.
Ksenia
Ksenia
5.0
23.01.2021
Umowę podpisaliśmy szybko. Obsługa była rzeczowa i od razu przygotowała dla nas kilka najlepszych ofert. Otrzymaliśmy bardzo szczegółowe informacje o tym, jak będą wyglądały płatności, jaki jest okres karencji i jakie wypadki obejmuje umowa. Uważam, że ta oferta, którą nam tu zaoferowano jest opłacalna.
Miłosz
Miłosz
4.0
06.11.2020
Jak najbardziej polecam tę agencję. Robią wszystko, aby znaleźć dla Klienta porządną ofertę. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów. Ja doskonale znam warunki wypłacalności ubezpieczenia, bo Pani poinformowała mnie o wszystkim.