Profesjonalne przyciemnianie szyb
Profesjonalne przyciemnianie szyb, Marglass Przyciemnianie Szyb Marek Poślad, Ostrów Mazowiecka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7591599244
REGON: 387688574
Rok założenia:
2021

O firmie

Firma Marglass znajduje się w Ostrowie Mazowieckim. Właścicielem jest Marek Poślad. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest przyciemnianie szyb samochodowych. W firmie Marglass oferujemy kompleksową obsługę auta osobowych, busów, sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych. Przyciemnianie szyb jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, które wzbudza duże zainteresowanie. Wśród zalet takiej usługi należy wymienić ochronę oczu, ochronę przed nagrzewaniem oraz zatrzymanie promieniowania UV. Przyciemnianie szyby jest dobrą opcją również, gdy chodzi o zabezpieczenie mienia, ponieważ w przyciemnionym pojeździe wartościowe przedmioty nie są widoczne.

W firmie Marglass przeprowadzamy także przyciemnianie lamp. Wykorzystujemy folie, które mają warstwą chroniącą przed zarysowaniem. Zapewniamy obsługę od domu do domu, czyli odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca i dostarczenie już stuningowanego z powrotem.

Oprócz tego wykonujemy oklejanie witryn:
 • oklejanie witryn w domach,
 • oklejanie witryn w biurowcach,
 • oklejanie witryn w budynkach sklepowych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Marglass Przyciemnianie Szyb Marek Poślad

Marglass Przyciemnianie Szyb Marek Poślad, Ostrów Mazowiecka

Aktualności

 • oklejanie szyb

  20.09.2023

  Zajmujemy się przyciemnianiem szyb samochodowych. Rozwiązanie to przynosi wiele korzyści, a w tym ochronę oczu, ochronę przed nagrzewaniem i zatrzymanie promieniowania UV. Przyciemnianie szyb jest również dobrym wyborem, jeśli chodzi o zabezpieczenie mienia, ponieważ cenne przedmioty nie są widoczne w przyciemnionym pojeździe. Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy bezpłatną wycenę usług.

 • oklejanie szyb

  08.07.2023

  Jesteśmy liderem w dziedzinie przyciemniania szyb samochodowych. Oferujemy kompleksowe usługi dla właścicieli samochodów osobowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych. Przyciemnianie szyb to rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści. Do zalet takiej usługi należy ochrona oczu, ochrona przed nagrzewaniem i zatrzymanie promieniowania UV. Skontaktuj się z nami!

 • oklejanie szyb

  12.05.2023

  W firmie Marglass wykonujemy usługi obejmujące nakładanie folii przyciemniającej na szyby oraz lampy. Oklejamy szyby w samochodach osobowych, busach, a także w maszynach rolniczych i budowlanych. Korzyści z posiadania przyciemnionych szyb jest wiele, a w tym ochrona oczu, ochrona przed nagrzewaniem oraz zatrzymywanie promieniowania UV. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami już dziś!

 • oklejanie szyb

  31.03.2023

  Pasjonujemy się motoryzacja od wielu lat. Proponujemy naszym Klientom profesjonale usługi w zakresie oklejania szyb i lamp samochodowych folią przyciemniającą. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami oraz sprawdzonymi produktami, dzięki którym precyzyjnie nakładamy folię na szyby i lampy. Nasze realizacje nie zaburzają naturalnej estetyki pojazdu. Zapraszamy do kontaktu.

 • oklejanie szyb

  14.01.2023

  Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem szyb w samochodach osobowych i dostawczych, a także w maszynach budowlanych lub rolniczych. Powłoka ta zapewnia między innymi ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Poza tym oklejamy również witryny w domach, biurowcach i w obiektach handlowych. Gwarantujemy precyzyjne wykonanie zlecenia oraz konkrecyjne ceny. Skontaktuj się z nami już teraz!

 • oklejanie szyb

  02.11.2022

  W firmie Marglass zajmujemy się profesjonalnym przyciemnianiem szyb i lamp samochodowych. Zakres naszych usług obejmuje przyciemnianie szyb w samochodach osobowych, w busach, w maszynach budowlanych oraz w maszynach rolniczych. Gwarantujemy nakładanie folii sprawdzonymi technikami, co wpływa na jej trwałość oraz estetyczne wygląd szyby. Zapraszamy do kontaktu.

 • oklejanie lamp

  22.09.2022

  Oferujemy Państwu profesjonalne przyciemnianie lamp samochodowych. Wykorzystujemy folie, które mają warstwą chroniącą przed zarysowaniami, co znacznie wydłuża ich żywotność. Zapewniamy obsługę od domu do domu, czyli odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca i dostarczenie już stuningowanego z powrotem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

 • oklejanie szyb

  31.07.2022

  Szukasz sposobu na ochronę przez nagrzewaniem wnętrza auta oraz zabezpieczenie przed szkodliwymi promieniami UV? Mamy na to sposób! Zajmujemy się nakładaniem wytrzymałych folii przyciemniających na szyby aut. Znamy techniki, dzięki którym precyzyjnie zamontujemy folię tak, że nie będzie się ona niczym różniła od fabrycznego przyciemnienia! Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz sprawną realizację prac. Zapraszamy do kontaktu.

 • oklejanie szyb

  16.05.2022

  W firmie Marglass zajmujemy się przyciemnianiem szyb za pomocą specjalnych, wytrzymałych folii. Zapewniamy precyzyjne nałożenie powłoki, dzięki czemu modyfikacja jest niezauważalna i nie zaburza estetycznego wyglądu auta. Korzyści z montażu folii jest wiele, a w tym między innymi zatrzymanie promieniowania UV oraz ochrona przed nagrzewaniem. Skontaktuj się z nami jak najprędzej!

 • oklejanie szyb

  13.03.2022

  Precyzyjnie okleimy szyby w Twoim samochodzie! Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu perfekcyjnie nałożymy folię przyciemniającą. Idealnie przylegająca powłoka jest praktycznie niezauważalna i nie zaburza estetyki samochodu. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (8)

Opinie o firmie Marglass Przyciemnianie Szyb Marek Poślad


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Bartek
Bartek
5.0
12.05.2022
Mogę polecić tę firmę. Znają się na oklejaniu szyb. Bardzo precyzyjnie wykonują zlecenia.
Emil
Emil
4.0
22.03.2022
Polecam usługi tej firmy. Panowie sprawnie oszacowali koszty oklejenia szyb w moim samochodzie i wykonali usługę profesjonalnie.
Ewap007
Ewap007
5.0
13.01.2022
Firma na 5 z plusem. Fachowcy.
goscxl
goscxl
4.0
15.11.2021
Szanuję. Bardzo dobre podejście do klienta :P
Chińczyk
Chińczyk
5.0
04.09.2021
Fajna opcja z tą przyciemnianą szybą. Na pewno warto się zdecydować.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
10.07.2021
Polecam. Byłem, sprawdziłem.
kretu34
kretu34
5.0
05.05.2021
Oby więcej takich firm. Mają fach w ręku :)
Jano
Jano
5.0
19.03.2021
Zdecydowałem się na przyciemnianie szyb w tej firmie. Muszę przyznać, że wykonali kawał dobrej roboty. W razie co, wiem, gdzie się kierować.