Zajmujemy się mechaniką samochodową, wulkanizacją i klimatyzacją
Zajmujemy się mechaniką samochodową, wulkanizacją i klimatyzacją , Marek Wesołowski Stacja obsługi pojazdów samochodowych, Ciepielów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8111018450
REGON: 670543730
Rok założenia:
2008

O firmie

Marek Wesołowski jest właścicielem Stacji obsługi pojazdów samochodowych, która znajduje się w Ciepielowie, w województwie mazowieckim. Naszą działalność prowadzimy od ponad 10 lat. Oprócz przeglądów okresowych pojazdów oferujemy również pomoc w zakresie naprawy wszelakich usterek mechanicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Stacja obsług pojazdów samochodowych to miejsce, w którym doświadczeni mechanicy wykonają rzetelne badanie techniczne Państwa samochodu. Za pomocą odpowiednich narzędzi, czy oprogramowania możemy szybko znaleźć przyczynę awarii. Diagnostyka komputerowa to jak na razie jeden z najlepszych sposobów na zajrzenie do wnętrza samochodu bez potrzeby rozkręcania jego części. Badania okresowe pozwolą potwierdzić sprawność danego auta i zapewniają bezpieczeństwo jego użytkownikom. Terminy usług są krótkie.

Do naszych usług należy również:
  • naprawa pojazdów,
  • mechanika ogólna,
  • serwis klimatyzacji,
  • serwis ogumienia,
  • lakiernictwo,
  • blacharstwo,
  • montaż instalacji gazowych LPG,
  • sprzedaż części zamiennych,
  • sprzedaż opon.
Mechanika pojazdowa obejmuje naprawę takich podzespołów jak układ hamulcowy, układ wydechowy, czy napędowy. Zajmujemy się także wymianą olejów i filtrów, które chronią silnik przed tarciem.

Usuwamy wszelakie wgniecenia oraz odpryski lakieru. Jesteśmy wstanie przywrócić samochodom ich ówczesny wygląd przed kolizją.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu ze Stacją obsługi pojazdów samochodowych z Ciepielowa.

Zakres działalności

Artykuły

Badanie techniczne samochodu przed zakupem – czy warto i gdzie je wykonać?
Badanie techniczne samochodu przed zakupem – czy warto i gdzie je wykonać?
Badanie techniczne samochodu z rynku wtórnego to ważny element kontroli pojazdu przed jego zakupem. Gdzie można sprawdzić stan techniczny wybranego auta?
Dlaczego powinniśmy sprawdzić sprawność naszego auta przed wyruszeniem w trasę?
Dlaczego powinniśmy sprawdzić sprawność naszego auta przed wyruszeniem w trasę?
Jeśli planujemy dłuższy wyjazd powinniśmy zadbać o odpowiednie sprawdzenie naszego samochodu i przeprowadzenie napraw eksploatacyjnych dla bezpieczeństwa.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Marek Wesołowski Stacja obsługi pojazdów samochodowych

Marek Wesołowski Stacja obsługi pojazdów samochodowych, Ciepielów

Opinie (11)

Opinie o firmie Marek Wesołowski Stacja obsługi pojazdów samochodowych

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Wiktor
Wiktor
5.0
10.09.2021
Krótkie terminy na przegląd przekonały mnie, żeby oddać mój samochód właśnie im. Nie żałuję, ponieważ podczas diagnostyki wyszło, że mam problemy z silnikiem, których wcześniej sam nie wykryłem. Mechanicy wykonali kompleksową naprawę i teraz auto jest sprawne.
Juliusz
Juliusz
5.0
12.07.2021
Warsztat jest świetnie wyposażony. Nowoczesne narzędzia pozwoliły bardzo szybko przeprowadzić cały proces przeglądu technicznego. Polecam.
Tomek
Tomek
5.0
28.05.2021
Mają w magazynie wiele tanich części zamiennych, które ciężko jest znaleźć w okolicy.
Malwina
Malwina
5.0
15.03.2021
Mechanicy zaproponowali mi naprawę usterki i wymianę łożyska, ponieważ mieli na stanie potrzebne części zamienne. Samochód jest sprawny, a cena za naprawę była proporcjonalna do wykonanej pracy.
Jarek
Jarek
5.0
20.01.2021
Kupiłem od nich opony na zimę za przystępną cenę, od razu zajęli się także wymianą. Cena okej, polecam.
Edgar
Edgar
5.0
28.11.2020
Bardzo profesjonalny warsztat samochodowy, który wykonuje diagnostykę komputerową i naprawy w zakresie mechaniki. Szybko znaleźli przyczynę awarii i za przystępną kwotę naprawili usterki w układzie hamulcowym.
Patrick K.
Patrick K.
4.0
04.09.2020
Zamontowałem u nich instalację gazową. Porządny i solidny montaż. Naprawdę zaufany i sprawdzony warsztat, który zna się na montażu. Radzę wybrać się właśnie do nich, ponieważ tańszy montaż u lewego mechanika nie oznacza wcale zaoszczędzonych pieniędzy, które trzeba później włożyć w naprawę. Ci panowie znają się na rzeczy.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
16.07.2020
Wybrałem się tutaj, żeby zajrzeli do mojej klimatyzacji, która nawalała. Niemal od ręki zajęli się naprawą usterek. Na drugi dzień auto było do odebrania, a klimatyzacja chodzi bez problemu.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
27.05.2020
Doskonała stacja obsługi samochodów. Szybko dostałem się u nich na przegląd. W samochodzie wszystko grało, więc wypisali papiery i oddali mi auto. Mechanicy mili, w międzyczasie można z nimi porozmawiać trochę o samochodach, a sama usługa nie była droga.
Grzegorz
Grzegorz
4.0
01.03.2020
Mili i uczciwi mechanicy, którzy znaleźli kilka niewielkich usterek w moim samochodzie po tym, jak przeprowadzili przegląd. Zaproponowali mi naprawę w swoim warsztacie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Przy okazji wymienili filtry i olej. Cena naprawdę była przystępna i czuję podczas jazdy, że samochód chodzi o wiele płynniej.
Honorata
Honorata
4.0
20.01.2020
Bardzo dobra stacja obsługi pojazdów. Mój samochód przeszedł rzetelną kontrolę wszystkich podzespołów. Termin oczekiwania na badanie był bardzo krótki. Otrzymałam też niezbędne papiery potwierdzające wykonanie badania. Polecam.