Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9720925038
REGON: 639561169
Rok założenia:
1999

O firmie

Warsztat naprawy lornetek i lunet myśliwskich zlokalizowany jest się w Poznaniu, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność na rynku prowadzę od 30 lat. Służę pomocą w serwisowaniu urządzeń optycznych takich, jak lornetki, czy lunety celownicze.

Oferta

Warsztat naprawy lornetek i lunet myśliwskich to firma działająca na rynku już ponad piętnaście lat. Od samego początku robimy wszystko aby zachować najwyższy standard usług. Branża optyczna wręcz tego wymaga, precyzja jest tutaj niezwykle istotna i dlatego cały czas staramy się rozwijać poprzez pogłębianie wiedzy, zarówno od teoretycznej, jak i praktycznej strony.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • naprawa lunet myśliwskich,
  • naprawa lunet celowniczych,
  • serwis lornetki.
Ponadto nasze usługi serwisowe obejmują również urządzenia optyki myśliwskiej. Wszystkie powierzone nam zlecenia realizujemy rzetelnie i w terminie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, co w połączeniu z bogatą praktyką zawodową gwarantuje Państwu skuteczną naprawę uszkodzonego sprzętu. Zaufało nam już wielu Klientów, a ich satysfakcja jest dla nas najlepszą gwarancją wysokiej jakości naszej oferty.

Autor powieści "Witaj, laleczko!" o tematyce myśliwsko, sensacyjno-kryminalnej zapraszamy do księgarni wysyłkowych, dostępnych po wpisaniu tytułu w wyszukiwarce.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Marek Urban Warsztat naprawy lornetek i lunet myśliwskich

Marek Urban Warsztat naprawy lornetek i lunet myśliwskich, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Marek Urban Warsztat naprawy lornetek i lunet myśliwskich