Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8172172010

O firmie

Agencja reklamowa Mare Di Fantasia znajduje się w Mielcu, na terenie województwa podkarpackiego. Prowadzimy działalność w branży reklamowej od 2013 roku. Osobami decyzyjnymi w firmie są Jadwiga Kusek i Czesław Jungiewicz.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Reklamodawcy stosują różne techniki i sztuczki, by skutecznie dotrzeć do klientów. Jedną z najpopularniejszych form jest produkcja rozmaitych gadżetów reklamowych z zamieszczoną nazwą firmy. My w tym zakresie oferujemy usługi poligraficzne.

W ramach działalności wykonujemy:
  • wydruki na papierze,
  • naklejki z logo firmy,
  • wydruki na dzianinie,
  • wydruki na tworzywach sztucznych.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który umożliwia nam wydruki w kolorach, o dobrej pigmentacji. Ponadto oferujemy wydruki na różnych powierzchniach, między innymi na długopisach, kubkach, parasolach, torbach, smyczach, a nawet zapalniczkach.

Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie w wykonywanych zadaniach. Służymy także fachowym doradztwem oraz profesjonalną obróbką graficzną projektów. Nasi klienci najczęściej decydują się umieścić treści reklamowe na koszulkach, czapkach, fartuszkach. Gwarantujemy terminowość oraz rzetelność usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mare Di Fantasia.

Kontakt

Kontakt Mare Di Fantasia. Agencja reklamowa

Mare Di Fantasia. Agencja reklamowa, Mielec

Opinie (1)

Opinie o firmie Mare Di Fantasia. Agencja reklamowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.06.2014
Nadruk na mojej koszulce przepiękny, wysoka wytrzymałość. Polecam korzystanie z usług tej firmy, bo naprawdę warto, są profesjonalni.