Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7641827470
REGON: 570375750
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Nazywam się Marcin Nowaczyk i jestem adwokatem, który w 2002 roku założył własną kancelarię radcy prawnego zlokalizowaną w Pile. Udzielam pomocy prawnej osobom prywatnym oraz firmom.

Oferta

Moją specjalnością jest obsługa prawna związana przede wszystkim z prawem cywilnym. Pod tym nie do końca jasnym terminem kryje się specjalizacja prawna, która pozwala na rozstrzygnięcie wielu spraw majątkowych związanych z dziedziczeniem, nabywaniem lub sprzedażą. Ponadto oferuję obsługę w zakresie praw rzeczowych, a także egzekucyjnych wraz z windykacyjnymi.

Moja kancelaria ma także możliwość przygotowania pism procesowych oraz przeprowadzenia mediacji pomiędzy różnymi stronami postępowań. Ich celem będzie znalezienie rozwiązań, które usatysfakcjonują obie z nich. Dodatkowo świadczę usługi w zakresie prawa spółek handlowych i prawa upadłościowego czy naprawczego.

Do naszych obowiązków należy:
  • udzielanie porad prawnych
  • sporządzanie opinii prawnych
  • opracowanie aktów prawnych
  • sporządzanie oraz opiniowanie umów
Ponadto reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami w ramach zastępstwa procesowego.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie. Jego wysokość zależy od nakładu pracy.

Aby skorzystać z mojej oferty, należy umówić się na wizytę, celem skorzystania z porady prawnej. Wówczas to zagłębię się w problem przedstawiony przez Klienta oraz zajmę opracowaniem odpowiedniego rozwiązania.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Marcin Nowaczyk Kancelaria Radcy Prawnego

Marcin Nowaczyk Kancelaria Radcy Prawnego, Piła

Opinie (0)

Opinie o firmie Marcin Nowaczyk Kancelaria Radcy Prawnego