Kompleksowe usługi informatyczne.
Kompleksowe usługi informatyczne., Marcin Firla, Cieszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5481426576
REGON: 384106100
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Marcin Firla i zajmuję się usługami informatycznymi. Bazuje na terenie Cieszyna, ale w związku z charakterem branży jestem w stanie obsługiwać klientów z całej Polski oraz zagranicy.

Oferta

Prawidłowo funkcjonujący system, brak błędów i niedopatrzeń technicznych czy funkcjonalne i przejrzyste strony www – to wszystko wydaje się być podstawą dla wszystkich chcących coś znaczyć firm, jednak w teorii nie zawsze to wychodzi. Wtedy pojawiam się ja i rozwiązuje wszelkie problemy z zakresu IT. Postawię na nogi systemem, wyeliminuje wszystkie możliwe błędy oraz sprawię, że strony internetowe będą działać bez zarzutu!

Samodzielną działalność informatyczną rozpocząłem stosunkowo niedawno, jednak posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, które zdobywałem w wielu firmach pod czujnym okiem specjalistów. Mimo to nieustannie rozwijam się i dokładam wszelkich starań, by zawsze być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami z branży.

W ramach mojej oferty proponuje:
  • doradztwo informatyczne,
  • administrację serwerów,
  • outsourcing
  • wsparcie helpdesk.
Niezależnie od branży, w której funkcjonuje dane przedsiębiorstwo, wsparcie informatyczne dla firm jest niezbędne. Obsługiwanie stron internetowych, aplikacje internetowe czy utrzymanie systemu mogą wydawać się proste, jednak są momenty, że wszystko odmawia posłuszeństwa. Mogę zagwarantować Państwu, że poradzę sobie niemal z każdym postawionym przede mną problemem. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Mogę zapewnić rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszam do kontaktu.

Artykuły

Jak znaleźć najlepszą obsługę informatyczną dla firm?
Jak znaleźć najlepszą obsługę informatyczną dla firm?
Branża IT wciąż się rozwija, a posiadanie dobrego informatyka jest kluczem do sukcesu w firmie. Wybierając firmę informatyczną, warto pamiętać o kilku rzeczach

Wideo

Kontakt

Kontakt Marcin Firla

Marcin Firla, Cieszyn

Opinie (2)

Opinie o firmie Marcin Firla

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Hubert
Hubert
5.0
17.11.2019
Muszę przyznać, ze rzadko zdarza mi się trafić na tak rzetelnego i kompetentnego współpracownika. Warto skorzystać z jego usług bo dokładnie wie czym się zajmuje i jka się to robi.
Miłosz
Miłosz
4.0
30.09.2019
Jestem pod wrażeniem jego umiejętności i rozpoznania sytuacji. Zgłosiliśmy się trochę przypadkiem, ale nie wiedzieliśmy co zrobić jak nasze komputery po prostu padły. Pan Marcin poradził sobie ze wszystkim. Polecam!