Ogromny wybór materiałów uszczelniających
Ogromny wybór materiałów uszczelniających, Marcin Antczak Kallos, Inowrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561795850
REGON: 91648569
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Kallos istnieje na rynku od 2009 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Inowrocławiu. Zajmujemy się produkcją tworzyw sztucznych i świadczenia usług CNC. Właścicielem jest Marcin Antczak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów uszczelniających. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy:
  • uszczelki,
  • materiały uszczelniające,
  • silikony,
  • balustrady,
  • tynki dekoracyjne.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń.

Do naszych zadań należy też cięcie wodą. To umożliwia obróbkę każdego materiałów, wyjątkiem jest jedynie szkło hartowane. Tego typu technologia pozwala na cięcie bez efektu przegrzania materiału ciętego. Dodatkowo zajmujemy się frezowaniem tworzyw sztucznych, takich jak polietylen, teflon, poliamid i guma. Podejmujemy się też cięciem materiałów uszczelniających.

Drugim profilem naszej działalności jest projektowanie wnętrz. Nasza pracownia zajmuje się modernizacją wnętrz, projektowaniem, dekorowaniem i malowaniem wnętrz. Od lat współpracujemy ze specjalistami do prac wykończeniowo-budowlanych oraz stolarskich. Współpracujemy również z architektami, producentami mebli i innych elementów, niezbędnych do wypełnienia zaprojektowanej przestrzeni. W ofercie posiadamy ogromny wybór tapet, lamp i materiałów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z firmą Kallos z Inowrocławia.

Artykuły

Skuteczne materiały uszczelniające najwyższej jakości
Skuteczne materiały uszczelniające najwyższej jakości
Uszczelki i inne materiały uszczelniające są niezbędne w wielu sytuacjach. Z pewnością warto je kupować i renomowanych producentów i sprzedawców

Wideo

Więcej informacji

  • Projektowanie wnętrz zobacz

Kontakt

Kontakt Marcin Antczak Kallos

Marcin Antczak Kallos, Inowrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Marcin Antczak Kallos

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
17.05.2019
Fachowo pomagają w doborze odpowiednich uszczelnień. Polecam serdecznie.