Przeglądy okresowe pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów, Mański Firma handlowo usługowa Krzysztof Mański, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5891804061
REGON: 193018964
Rok założenia:
2004

O firmie

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się w Gdańsku i wchodzi w skład sieci stacji diagnostycznych Mański. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1991 roku, a aktualnie działa 27 stacji.

Oferta

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Mański to miejsce, gdzie okresowym i rejestracyjnym przeglądom poddawane są różne pojazdy mechaniczne. Oferta obejmuje przeglądy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także autobusów, motocykli, ciągników rolniczych i przyczep. W nowocześnie wyposażonym zakładzie wykwalifikowani specjaliści sprawdzają poszczególne elementy pojazdów, a korzystają przy tym z nowoczesnych urządzeń. Oferta diagnostyczna Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów obejmuje:
  • sprawdzanie hamulców,
  • sprawdzanie amortyzatorów,
  • sprawdzanie zawieszenia,
  • sprawdzanie tachografów.
Tachografy analogowe i cyfrowe są tutaj kalibrowane, naprawiane i montowane. Ponadto wykonywany jest odczyt danych z karty kierowcy i z tachografu cyfrowego.

Dodatkowo montowane i kontrolowane są w zakładzie ograniczniki prędkości oraz ustawiana jest zbieżność i geometria kół.

Klienci stacji mogą również kupić polisy od renomowanych ubezpieczalni. Dostępne są m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i na życie.

Więcej informacji dotyczących Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i całej sieci Mański znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z działalnością firmy można wysyłać mailowo albo kierować na podany numer telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mański Firma handlowo usługowa Krzysztof Mański

Mański Firma handlowo usługowa Krzysztof Mański, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Mański Firma handlowo usługowa Krzysztof Mański


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Fryderyk
Fryderyk
5.0
26.05.2022
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Gdańsku to jedna z niewielu stacji podejmująca się wykonania przeglądu niemal każdego pojazdu, w tym autobusu. Jest to największa, ale nie jedyna zaleta tej firmy - dodatkowy plus za miłą obsługę, dokładność w przeglądach oraz brak kolejek.