Naprawa samochodów
Naprawa samochodów, Małpka Garage Mateusz Ruszkiewicz, Środa Wielkopolska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7861721029
Rok założenia:
2019

O firmie

Małpka Garage to nowoczesny warsztat samochodowy, który świadczy usługi związane z kompleksową naprawą pojazdów. Znajdujemy się w Środzie Wielkopolskiej, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mateusz Ruszkiewicz. Zachęcamy do kontaktu!

Oferta

Zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego warsztatu samochodowego Małpka Garage. Naszą specjalnością jest naprawa samochodów osobowych. Dysponujemy nowoczesny sprzętem sprawdzonych i renomowanych producentów. Dodatkowo zapewnimy fachowe doradztwo. Pomimo niedługiej obecności na rynku możemy się pochwalić sporym gronem zadowolonych klientów.

Zatrudniamy tylko doskonale wykwalifikowanych o doświadczonych fachowców. Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę tak, aby była bogata i atrakcyjna.

W warsztacie możliwa jest:
  • wymiana oleju,
  • wymiana filtrów,
  • wymiana rozrządu,
  • naprawa samochodów.
Mechanika samochodowa to nasza pasja, dlatego możemy Państwu zagwarantować profesjonalne i rzetelne podejście do każdego zadania. Działamy sprawnie i na czas. Wykonujemy bieżące naprawy auta.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty i terminów, a nasi specjaliści z przyjemnością doradzą najbardziej efektywny sposób naprawy. Zapewniamy przyjemną atmosferę i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy!

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Komu powierzyć naprawę auta, jak wybrać dobrego mechanika?
Komu powierzyć naprawę auta, jak wybrać dobrego mechanika?
Oddanie auta do naprawy wymaga dużej dozy zaufania zarówno, co do umiejętności mechanika, jak i jego uczuciowości. Zobaczmy, jak wybrać dobrego mechanika?

Wideo

Kontakt

Kontakt Małpka Garage Mateusz Ruszkiewicz

Małpka Garage Mateusz Ruszkiewicz, Środa Wielkopolska

Opinie (1)

Opinie o firmie Małpka Garage Mateusz Ruszkiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
26.09.2019
Fachowe usługi i przystępne ceny. Naprawa dosyć sprawna, ale najważniejsze, że skuteczna. Dobry warsztat, znają się na robocie.