Specjalizujemy się w znakowaniu dróg, parkingów i obiektów
Specjalizujemy się w znakowaniu dróg, parkingów i obiektów, Malowanielinii.pl hale parkingi drogi, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992798435
REGON: 365452720
Rok założenia:
2009
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba prowadzonej przez nas firmy o nazwie Malowanielinii.pl zlokalizowana jest we Wrocławiu. Specjalizujemy się w malowaniu linii na różnego rodzaju podłożach. Działamy w branży nieprzerwanie od 2009 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem jest Marek Budka.

Oferta

Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, wyznaczanie oraz malowanie natryskowe oznaczeń, zarówno poziomych, jak i pionowych. Możemy Państwu zaproponować malowanie pasów oraz miejsc parkingowych. Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Podejmiemy się również wykonania linii w magazynach oraz kortach, boiskach i bieżniach. W naszej ofercie można także znaleźć znakowanie ostrzegawcze. Zajmujemy się wykonywaniem oznakowań dla hal magazynowych, jak również stacji dokujących.

Ponadto oferujemy:
  • malowanie linii na hali,
  • malowanie natryskowe oznaczeń,
  • malowanie grafik wielkoformatowych.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy usuwanie starego oznakowania. Podczas wykonywania tego zadania korzystamy z metody maszynowej, czyli szlifowania diamentowego, śrutowania bądź frezowania powierzchni. Wykorzystujemy również metodę chemiczną, czyli taką bez ingerencji w strukturę betonowej posadzki.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam precyzyjne wykonywanie zleceń. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do współpracy z firmą Malowanielinii.pl z Wrocławia!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Malowanielinii.pl hale parkingi drogi

Malowanielinii.pl hale parkingi drogi, Wrocław

Opinie (4)

Opinie o firmie Malowanielinii.pl hale parkingi drogi

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Krzysiek
Krzysiek
5.0
22.05.2022
Mogę polecić. Nasza wspólnota wynajęła firmę do wykonania oznaczenia garażu podziemnego. Faktycznie dobrze poradzili sobie z tym zadaniem.
Franek
Franek
5.0
01.05.2022
Jakiś czas temu usuwali w mojej firmie oznakowanie i wykonywali nowe. Wszystko wygląda świetnie i solidnie się trzyma.
Paweł
Paweł
4.0
31.03.2022
Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej pracy. Dobrze stworzyli powierzone im oznaczenie w hali magazynowej. Zdecydowanie polecam!
Filip
Filip
5.0
25.03.2022
Z czystym sumieniem polecam tych profesjonalistów. Mają wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu prace realizują szybko i fachowo.