Przychodnia lekarska i stomatologiczna blisko Ciebie
Przychodnia lekarska i stomatologiczna blisko Ciebie, Malmed Sp. z o.o. NZOZ, Rotmanka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5932290950
REGON: 192487266
KRS: 0000200981
Rok założenia:
2001

O firmie

NZOZ Malmed to placówka medyczna i stomatologiczna zlokalizowana w Rotmance, w województwie pomorskim. Od lat zapewnia pacjentom wszechstronną opiekę zdrowotną, specjalizując się w leczeniu stomatologicznym oraz podstawowej opiece medycznej dla dorosłych i dzieci.

Oferta

W ramach swojej działalności NZOZ Malmed oferuje usługi stomatologiczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym stomatologię z użyciem mikroskopu, co pozwala na precyzyjne leczenie endodontyczne, a także skomplikowane zabiegi chirurgii stomatologicznej. Przychodnia stawia duży nacisk na komfort i bezpieczeństwo pacjentów, szczególnie najmłodszych, zapewniając przyjazne warunki dla dzieci w ramach stomatologii dziecięcej. W ofercie znajdują się również zabiegi protetyczne, stomatologia zachowawcza oraz higienizacja jamy ustnej, obejmująca skaling, piaskowanie, fluoryzację i lakowanie zębów.

NZOZ Malmed świadczy również podstawową opiekę medyczną, szczególnie koncentrując się na pediatrii oraz opiece nad noworodkami i małymi dziećmi. Współpracuje także z neurologopedą oraz oligofrenopedagogiem.

Placówka oferuje zabiegi stomatologiczne na zasadach komercyjnych, a jej lokalizacja jest dogodna dla mieszkańców Rotmanki, Pruszcza Gdańskiego, Sopotu i Gdańska. Pacjenci mogą korzystać z nowoczesnych narzędzi, takich jak Internetowe Konto Pacjenta (IKP), ułatwiające dostęp do dokumentacji medycznej oraz zarządzanie wizytami.

Dodatkowe informacje dostępne są telefonicznie oraz na stronie internetowej.

Artykuły

Pierwsza wizyta u stomatologa – Malmed
Pierwsza wizyta u stomatologa – Malmed
Dowiedz się, jak przygotować się do pierwszej wizyty u stomatologa. Oferujemy porady, które pomogą zredukować stres i zapewnić komfort.
Objawy grypy a przeziębienia – jak je rozróżnić? NZOZ Malmed
Objawy grypy a przeziębienia – jak je rozróżnić? NZOZ Malmed
Dowiedz się, jak odróżnić objawy grypy od przeziębienia, by odpowiednio zadbać o zdrowie i uniknąć powikłań. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj kluczowe różnice.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Malmed Sp. z o.o. NZOZ

Malmed Sp. z o.o. NZOZ, Rotmanka

Produkty i usługi

  • Stomatologia Przychodnia MALMED

    Stomatologia Przychodnia MALMED

    • Zapytaj o cenę
  • Lekarz internista Przychodnia MALMED

    Lekarz internista Przychodnia MALMED

    • Zapytaj o cenę
  • Lekarz padiatra Przychodnia MALMED

    Lekarz padiatra Przychodnia MALMED

    • Zapytaj o cenę

Zobacz wszystkie usługi

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.0
244 opinie
Opinie w Google

4.0/5

244 opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Оксана Госало
Оксана Госало
Opinia z Google
5.0
21.05.2026
Profesjonalny zespół. Pani na recepcji bardzo miła.
Beti
Beti
Opinia z Google
1.0
08.05.2026
Niestety moje doświadczenia z tą przychodnią są bardzo negatywne. Pan z recepcji jest wyjątkowo nieprzyjemny i sprawia wrażenie, jakby praca z ludźmi była dla niego karą. Jeśli służba zdrowia ma pomagać pacjentom, to jego podejście jest od tego bardzo dalekie. Jedynym promykiem w tym miejscu jest pani Agnieszka — zawsze uprzejma i pomocna. Niestety jedna osoba nie uratuje całej przychodni przy tak wielu negatywnych doświadczeniach pacjentów.
Jacek Wojtczak
Jacek Wojtczak
Opinia z Google
5.0
06.05.2026
Polecam Panią Doktor Aleksandra Ptak Kijek
Maria M
Maria M
Opinia z Google
5.0
27.04.2026
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej placówki. Zawsze można się umówić do lekarza tego samego albo kolejnego dnia. Zero stresu. Lekarze rodzinne oraz pediatra są profesjonalni, wizyty odbywają się punktualnie. Pani z rejestracji jest bardzo miła, uprzejma i pomocna 😊 Serdecznie polecamy tą placówkę!
Karol Mindykowski
Karol Mindykowski
Opinia z Google
5.0
24.04.2026
Olga
Olga
Opinia z Google
1.0
20.04.2026
Moje doświadczenia z tą przychodnią są niestety bardzo rozczarowujące. Jednym z podstawowych problemów jest ogromna trudność w uzyskaniu skierowania na podstawowe badania, takie jak morfologia. Mimo że pacjent regularnie opłaca składki zdrowotne, dostęp do elementarnej diagnostyki jest w praktyce mocno utrudniony. Zamiast realnej troski o profilaktykę i zdrowie pacjenta, często można odnieść wrażenie, że głównym kryterium jest ograniczanie kosztów. Argumenty, że przychodnia musi płacić za badania, są niezrozumiałe z punktu widzenia pacjenta, który przecież finansuje system poprzez obowiązkowe składki. W efekcie osoby chcące kontrolować swoje zdrowie profilaktycznie napotykają na niepotrzebne bariery i zniechęcenie. Taka sytuacja jest frustrująca i podważa zaufanie do placówki.Nie polecam , jeszcze dziś przepisałam się do innej placówki
Kat
Kat
Opinia z Google
5.0
16.04.2026
Polecam usługi stomatologiczne u dr Kasi K . Razem z p. Renata tworzą wspaniały team, wizyty przebiegają bezstresowo i profesjonalnie. Dodam,że z wizyt w powyższym zespole korzysta naszą cała rodzina😀
Beata Golan
Beata Golan
Opinia z Google
5.0
16.04.2026
Cudowna osoba w rejestracji, miła,sympatyczna, zachęca do badań. Wizyty u dr Tyl są zawsze profesjonalne i prowadzone w miłej atmosferze. Polecam
Wiesława Romanowska
Wiesława Romanowska
Opinia z Google
5.0
16.04.2026
Witam. Chciałam podzielić się opinią. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor Katarzyna Kwiatkowska. Serdecznie polecam.
Katarzyna
Katarzyna
Opinia z Google
5.0
15.04.2026
Bardzo polecam Stomatologię w tej Przychodni - korzystamy z rodziną od kilku lat. Lekarki i asystentki mają świetne podejście do dzieci i wielki pokłady cierpliwości, co nie raz było nieosiągalne w innych gabinetach. Ceny nie są wygórowane, co jest dodatkowym plusem. Pozdrawiam też serdecznie panią z Recepcji, która jest niezwykle empatyczną osobą - zawsze pomoże, jeżeli tylko jest to możliwe.
Jolanta Bachan
Jolanta Bachan
Opinia z Google
4.0
13.04.2026
7 lat temu napisałam niepochlebną opinię na temat tej placówki. W ciągu tych 7 lat wiele się zmieniło, ale też dzieci mi wyrosły i nie muszę chodzić z nimi tak często do lekarza jak kiedyś (pojawiam się w placówce raz, dwa razy w roku). Aktualnie nie ma problemów z rejestracją do lekarza. Pani doktor Tyl leczy dobrze, nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków, zleca badania jeżeli są konieczne. Do internisty też jest się łatwo dostać, lekarze są kompetentni.
Anna Kaczyńska
Anna Kaczyńska
Opinia z Google
5.0
31.03.2026
Polecam przychodnie Malmed. Korzystamy od kilku lat, sami i z dziećmi. Doktor Tyl jest niezastąpiona. Przychodnia jest kameralna, bez tłumów i kolejek co jest ważne idąc z chorym dzieckiem. Polecam wszystkim lokalnie i z okolicy :)
Jessica Bartosik
Jessica Bartosik
Opinia z Google
5.0
27.03.2026
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tej przychodni. Obsługa przebiega sprawnie, a pediatra, doktor Tyl, jest zaangażowana w pomoc małym pacjentom. Każda wizyta odbywa się w przyjaznej atmosferze, co naprawdę ma duże znaczenie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani na rejestracji – jest niezwykle miła, uprzejma i pomocna. Zawsze spokojnie wszystko wyjaśni i postara się znaleźć dogodny termin wizyty, co bardzo ułatwia kontakt z przychodnią. Zdecydowanie polecam to miejsce za profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta.
Angelika Dysarz
Angelika Dysarz
Opinia z Google
5.0
24.02.2026
J. P.
J. P.
Opinia z Google
5.0
20.02.2026
Cieszę się, że trafiliśmy na tę przychodnię i doktor Tyl. Cenię szczególnie jej łagodne podejście do małego pacjenta oraz chęć odpowiedzi na pojawiające się pytania. Przyjazne nastawienie bije również od pracującej w tej placówce pani pielęgniarki Wioletty. Bardzo dobrze oceniam także kontakt z rejestacją przychodni. Pani, na którą najczęściej trafiam, urzeka uprzejmnością. Pan z rejestracji wykazuje się również najwyższym profesjonalizmem.
kowalkiko
kowalkiko
Opinia z Google
5.0
18.02.2026
Sonia Grzelecka
Sonia Grzelecka
Opinia z Google
5.0
16.02.2026
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,terminy z dnia na dzień.Trafne diagnozy i profilaktyczne badania. Serdecznie polecam
Dariusz Krzyś
Dariusz Krzyś
Opinia z Google
2.0
06.02.2026
Pawel Bublewicz
Pawel Bublewicz
Opinia z Google
1.0
04.02.2026
Nie polecam.
Paweł Mi
Paweł Mi
Opinia z Google
1.0
04.02.2026
Arogancja, znieczulica!!!
No One
No One
Opinia z Google
1.0
02.02.2026
Pan z recepcji mocno wykracza poza swoje obowiązki, przy rejestracji wymądrza się, nieodpowiednio komentuje, zachowuje się jakby był lekarzem, podważa zdania lekarzy. Stwarza problem przy zwykłej rejestracji. Po wystawieniu opinii ten pan dzwoni, żeby sprawdzić czy to ja ją wystawiłam mówiąc, że tak się pacjenci odwdzięczają. Nic dziwnego,że telefon jest ciągle zajęty skoro tym się ten pan zajmuje.
Gabriela Lewandowska
Gabriela Lewandowska
Opinia z Google
5.0
27.01.2026
Bardzo miła obsługa,
MM &s
MM &s
Opinia z Google
5.0
27.01.2026
Świetni lekarze zawsze pomogą
Martyna Peda
Martyna Peda
Opinia z Google
5.0
13.01.2026
Wspaniali lekarze, którzy pracują z pełnym zaangażowaniem i troską o pacjenta. Obsługa recepcji również niczego sobie, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnią, doradzą i pomogą oraz szybko odbiorą połączenie nie to co w innych przychodniach. Z całego serca polecam każdemu, lepszej przychodni w okolicy nigdzie nie znajdziecie❤️
Сергей Шворак
Сергей Шворак
Opinia z Google
5.0
05.01.2026
Paulina Chmielowiec
Paulina Chmielowiec
Opinia z Google
2.0
15.12.2025
Przychodnia i lekarze bardzo na plus, byłam jej pacjentką od wielu lat i wszystko było w porządku, lecz teraz pan z recepcji utrudnia umówienie się do lekarza oraz odsyła do prywatnych wizyt. Chciałam wrócić do tej przychodni, ale pan recepcjonista twierdzi, że jeśli ktoś raz ją zmienił to niechętnie przyjmują z powrotem. Tym razem wybiorę taką, w której umówienie wizyty nie będzie wywiadem czy ta wizyta jest mi na pewno potrzebna.
Anna Maszynowska
Anna Maszynowska
Opinia z Google
5.0
15.10.2025
Z całego serca polecam Panią doktor Olę oraz jej wspaniałą asystentkę Renatę! To świetny duet do, którego chce się wracać ! Pani doktor jest niezwykle delikatna, dokładna i ma ogromną wiedzę oraz wszystko dokładnie tłumaczy. ♥️
Weronika Miłosz
Weronika Miłosz
Opinia z Google
5.0
14.10.2025
Polecam serdecznie Panią Doktor Kwiatkowską - profesjonalna, cierpliwa i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dzięki niej każda wizyta jest bezstresowa :)
Agnieszka Ciszkowska
Agnieszka Ciszkowska
Opinia z Google
1.0
13.10.2025
Jestem zmuszona niestety zmienić swoją opinię. Przenieśliśmy się do innej Przychodni. Pierwsze wrażenie dobre, ale na dłuższą metę tragedia. Przy każdym telefonie informacja, że kaszel i katar u dziecka to normalne… wiele razy sugerowano nam, że wizyta będzie bez sensu po czym w innej przychodni okazywało się zapalenie oskrzeli czy rsv. Dodatkowo przepisywane leki jak już skorzystaliśmy z pomocy nie „leczyły” więc i tak dopiero pomagało jak odbywaliśmy prywatnie wizytę w innej przychodni. Masakra szkoda nerwów nie polecam! Zostawiam jedynie opinie, że Pani z rejestracji Pani Agnieszka super profesjonalna.
Wika Bogdan
Wika Bogdan
Opinia z Google
5.0
01.10.2025
Polecam
Wioletta Bogdan
Wioletta Bogdan
Opinia z Google
5.0
01.10.2025
Олександр Вибодовський
Олександр Вибодовський
Opinia z Google
1.0
24.09.2025
Oksana Presner
Oksana Presner
Opinia z Google
5.0
05.09.2025
Dziękuję bardzo za pomoc lekarza. Bardzo miły personel.
Daria Czyżewska
Daria Czyżewska
Opinia z Google
5.0
23.08.2025
Bardzo polecam tę przychodnię. Pani Agnieszka jest niezwykle miła, profesjonalna i uśmiechnięta – zawsze gotowa pomóc. Dzięki jej podejściu wszystko przebiega sprawnie i w spokojnej atmosferze.
Agnieezka Szczepańska
Agnieezka Szczepańska
Opinia z Google
5.0
21.08.2025
Polecam bardzo tą przychodnie. Ja się nie zawiodłam. Pani Agnieszka z rejestracji jest naprawdę cudowna. Jeżeli tylko może to pomoże w każdej sytuacji. Mi pomogła bardzo. Pamięta pacjentów,jest moim zdaniem z powołania. Brakuje takich empatycznych osób jeżeli chodzi o opiekę zdrowotną. Pan doktor Treppner jest bardzo empatyczny i pomocny. Zna się na tym co robi. Mną się zajął tak,że czułam się super zaopiekowana. Poprowadził mnie do biopsji do lekarzy specjalistów. Uważam Pana Doktora za jedną z niewielu osób jako lekarza za bardzo kompetentnego specjalistę. Zajmuje się pacjentem tak jak lekarz z powołania. Bardzo dziękuję za super opiekę. Dużo mogłabym pisać. Polecam z całego serduszka ❤️ przychodnie Malmed w Rotmance
Grazyna Donarska
Grazyna Donarska
Opinia z Google
5.0
19.08.2025
DKM Tatiana Korytnicka-Sulej
DKM Tatiana Korytnicka-Sulej
Opinia z Google
5.0
06.08.2025
Korzystam z usług stomatologicznych. Dr.Aleksandra Ptak -rewelacyjny dentysta,miło,przyjemnie i uczciwie. Serdecznie polecam
Aleksandra Pawłyszyn
Aleksandra Pawłyszyn
Opinia z Google
5.0
01.08.2025
Bardzo polecam ;) Świetna przychodnia Zawsze pomocni
Av Lemonice
Av Lemonice
Opinia z Google
5.0
31.07.2025
Pani z rejestracji jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Krótkie terminy
Małgorzata Gołąbek
Małgorzata Gołąbek
Opinia z Google
4.0
31.07.2025
Monika Auda-Bebel
Monika Auda-Bebel
Opinia z Google
5.0
31.07.2025
Pani w recepcji bardzo życzliwa,pomocna i kompetentna. Z dużym wyczuciem i empatią
arekwp
arekwp
Opinia z Google
2.0
30.07.2025
Stomatolog jest OK - reszta nie wiem. Minus 3 gwiazdki za brak dostępu do Wifi bo sieć komórkowa tu nie działa a siedząc w poczekalni nie ma się kontaktu ze światem - chyba że się czeka na zewnątrz odnosząc się do odpowiedzi nikt nie każe udostępniać sieci WiFi placówki - można wydzielić osobną sieć lub .... zainstalować wzmacniacz sygnału LTE i każdy będzie korzystał z włanego internetu. Jak się chce to można znaleźć rozwiązanie które nie wygania państwa klientów na śnieg i deszcz
Małgorzata Wrycza
Małgorzata Wrycza
Opinia z Google
5.0
29.07.2025
Doskonała opieka lekarska pediatry i internisty.
Martyna Pielech
Martyna Pielech
Opinia z Google
5.0
22.07.2025
Anna Filip
Anna Filip
Opinia z Google
5.0
14.07.2025
Jestem pacjentką ośrodka zdrowia w Rotmance od wielu lat i z przyjemnością obserwuję pozytywne zmiany, które tu zaszły. Przychodnia przeszła naprawdę udaną metamorfozę – sprawy, które kiedyś były trudne do załatwienia, dziś realizowane są od ręki. Duża w tym zasługa Pani z rejestracji – niezwykle kompetentnej, skrupulatnej i pomocnej osoby, która nigdy nie zostawia pacjenta bez rozwiązania. Bardzo to doceniam.
Weronika Metys
Weronika Metys
Opinia z Google
5.0
26.05.2025
Od wielu lat korzystamy z usług przychodni. Polecamy
Elżbieta Michalkiewicz
Elżbieta Michalkiewicz
Opinia z Google
5.0
19.04.2025
Sympatyczna pani w recepcji i kompetentna i życzliwa pani doktor Hańczuk. Jestem bardzo zadowolona.
Maciej Sobański
Maciej Sobański
Opinia z Google
5.0
22.03.2025
Polecam Stomatologię. Jestem bardzo zadowolony z wizyty 👍
Alicja Zawarczynska
Alicja Zawarczynska
Opinia z Google
5.0
21.03.2025
Bardzo dobrzy lekarze imile pielęgniarki i obsługa. Mała przychodnia z rodzinna atmosfera.
Anna Walacik
Anna Walacik
Opinia z Google
5.0
19.03.2025
Pan na recepcji bardzo nie miły, opryskliwy i to kolejny raz. Myślałam, że raz można mieć gorszy dzień ale tak zawsze to chyba jest coś nie tak. Pani na recepcji super i bardzo pomocna w każdej sytuacji. Dla Pani z recepcji 5 gwiazdek.
Joanna Woźniak
Joanna Woźniak
Opinia z Google
5.0
19.03.2025
Magdalena Łukaszewicz
Magdalena Łukaszewicz
Opinia z Google
5.0
17.03.2025
Jestem wdzięczna dr Ptak za opiekę nad moją córką z dentofobia. Jej anielska cierpliwość i oczywiście Pani Pauliny i drugiej pani sprawiły że moja Natalia przychodzi z radością i ochotą do dr. Polecam serdecznie 🌺
Marlena D
Marlena D
Opinia z Google
1.0
12.03.2025
Witam jestem bardzo niezadowolona ze stomatolog Aleksandry Ptak co pół roku bląbuje tego samego zęba i kasuje bo bląba wypada nie z jej winy a mówią że rok gwarancji jest 👎
Jarek Kwela
Jarek Kwela
Opinia z Google
5.0
12.03.2025
Polecam, bardzo życzliwa pani rejestratorka, zawsze pomoże, zawsze znajdzie jakieś rozwiązania. Pani dr Tyl rzeczowa, konkretna, nie mamy żadnych zastrzeżeń i chodzimy ze wszystkimi dziećmi
Ania Sz.
Ania Sz.
Opinia z Google
5.0
04.03.2025
Korzystamy z usług przychodni od wielu lat. Nigdy nie mieliśmy problemu z rejestracją i terminami. Personel pracujący w przychodni jest życzliwy, empatyczny, pomocny. Nasze dzieci prowadzone przez p. dr Tył zawsze trafnie zdiagnozowane i rozważnie leczone. Pani dr to wspaniały, mądry lekarz. Polecamy placówkę.
Natalia Lachowicz
Natalia Lachowicz
Opinia z Google
5.0
28.02.2025
Super przychodnia bardzo miła obsługa polecam !!!
Mariusz M
Mariusz M
Opinia z Google
5.0
18.02.2025
Polecam . Wszyscy pracownicy służą pomocą , lekarze , pielęgniarki i osoby , które pracują w rejestracji . Nigdy nie miałem problemu, żeby dostać się do lekarza . Dziękuję
Marcel Bara
Marcel Bara
Opinia z Google
5.0
18.02.2025
Polecam :)
dominika pos
dominika pos
Opinia z Google
5.0
17.02.2025
Z przychodni korzystam już od 10 lat. Należy tu moja 2ka dzieci. Leczymy się u Pani dr J. Tyl. Wizyty są szybkie i konkretne, bez zbędnego leczenia farmakologicznego, P. doktor wykazuje dużą czujność. Fala hejtu zawsze się wyleje, takie czasy.
Wojciech Jasinski
Wojciech Jasinski
Opinia z Google
5.0
15.02.2025
Agnieszka
Agnieszka
Opinia z Google
5.0
12.02.2025
Ania Kozakiewicz
Ania Kozakiewicz
Opinia z Google
5.0
21.01.2025
Korzystam z usług przychodni od lat. Zmiana jaką przeszła w ostatnim czasie jest ogromna. Wreszcie nie ma problemu z rejestracją, telefony odbiera przemiła i pomocna Pani (co nie bylo taką oczywistością jakiś czas temu), wizyty umawiane są tego samego dnia, a do opieki lekarskiej (korzystam z usług pediatrów) nie można mieć żadnych zastrzeżeń- lekarze mili, rzeczowi, wyrozumiali. Polecam!
Aleksandra Murzyńska
Aleksandra Murzyńska
Opinia z Google
5.0
17.01.2025
Miłe i bardzo pomocne osoby w rejestracji. Wizyty lekarskie bez opóźnień, lekarze zaangażowani (pediatra, internista), polecam
Michał Kamila
Michał Kamila
Opinia z Google
5.0
16.01.2025
Serdecznie polecam tą przychodnię, przemiłe Panie, służą zawsze pomocą, naprawdę nie znam drugiego takiego miejsca gdzie jest tak przemiły personel i bezproblemowo można załatwić co potrzeba.
Staś Tyl
Staś Tyl
Opinia z Google
5.0
15.01.2025
Mela Pompon
Mela Pompon
Opinia z Google
5.0
15.01.2025
Jestem przyjemnie zdziwiona, że istnieje tak dobrze funkcjonująca przychodnia, nastawiona na zapewnienie pacjentom dobrej opieki - w ramach skromnych możliwości, które daje NFZ. Na dodatkowy plus dobrze działająca rejestracja.
dorota mientka
dorota mientka
Opinia z Google
5.0
13.01.2025
Uważam, że trafiłam w najlepsze miejsce do opieki i leczenia dzieci. Pomimo przeprowadzki, wolę jechać dalej, aby mieć pewność, że dziecko będzie profesjonalnie zdjagnozowane. Pani dr. Tyl posiada ogromną wiedzę i doświadczenie i nigdy nie przypisze antybiotyku gdy nie ma takiej konieczności. Życzliwość Pani doktor, ogromna empatia i wiedza trzyma nas w tej przychodni od ponad 11 lat - Od urodzenia dzieci. Pan i Pani w recepcji bardzo sympatyczni i pomocni, a Panie pielęgniarki mają podejście do dzieci i zawsze udaje się im uspokoić je przed szczepieniem.
Ania Artek
Ania Artek
Opinia z Google
5.0
03.01.2025
Długo nie byłam w tej przychodni ,chociaż należę już kilka lat ale po ostatniej wizycie zmieniam zdanie . Pan doktor internista bardzo skrupulatny, rzetelny i miły .
Marek Sopek
Marek Sopek
Opinia z Google
5.0
16.12.2024
Jestem pacjentem przychodni od prawie dwudziestu lat. Lekarze zatrudnieni w placówce są bardzo rzeczowi i empatyczni. Przeprowadzają każdorazowo szczegółowy wywiad oraz badanie. Pacjentowi poświęcają tyle czasu ile jest to niezbędne. Dokładnie wyjaśniają przebieg leczenia oraz dawkowanie środków farmakologicznych. Nie należy zapomnieć o ogromnej fachowości i pomocy od Pań pielęgniarek. Specjalne podziękowania dla szefa przychodni z którym jest zawsze miło porozmawiać.
Kamila Sirocka
Kamila Sirocka
Opinia z Google
5.0
28.11.2024
Polecam!!! Przeniosłam się ze Straszyna Eter-med i nie zmienię na pewno :) podejście do dzieci z plusem . Estetycznie , higienicznie a to podstawa :) Na prawdę polecam :)
Amelia Michalowska
Amelia Michalowska
Opinia z Google
5.0
27.11.2024
Miły pomocny personel jak i lekarze:) polecam
Dmytro Lazurko
Dmytro Lazurko
Opinia z Google
5.0
26.11.2024
Bardzo pomocny personel, szybka rejestracja.
Magda Lesiewicz
Magda Lesiewicz
Opinia z Google
5.0
26.11.2024
Jestem zadowolona
Bai
Bai
Opinia z Google
5.0
25.11.2024
Anna Koperska
Anna Koperska
Opinia z Google
5.0
25.11.2024
Polecam przychodnie, a w szczególności dr Joanne Tyl. Najlepszy pediatra u jakiego byłam, kompetentna skupiona na małym pacjencie. Nie straszy rodziców niepotwierdzoną diagnozą. Bardzo sympatyczna i pomocną pani rejestratorka. Polecam z całego serca.
Andrzej Maćkowiak
Andrzej Maćkowiak
Opinia z Google
5.0
25.11.2024
Miła pani na rejestracji.
Viktoriia Holovach
Viktoriia Holovach
Opinia z Google
5.0
22.11.2024
Bardzo zadowolona z tej przychodni, chciałabym szczególnie wyróżnić panią w okularach na recepcji, która zawsze jest uśmiechnięta i pomocna!! Jeśli chodzi o terminy wizyt, nigdy nie miałam z tym problemu, ponieważ zawsze byłam zapisywana na dogodny dla mnie termin. Chciałabym również pochwalić panią wykonującą szczepienia – wszystkie odbywały się bezboleśnie i z dokładnymi wskazówkami na przyszłość.
Karolina
Karolina
Opinia z Google
5.0
21.11.2024
Przychodnia wybrana kilkanaście lat temu po przeprowadzce do Straszyna. Pomimo zmiany miejsca zamieszkania dojeżdżamy i nie myślimy o zmianie. Lekarze, pielęgniarki, zespół administracji wszystko na plus. Pełne wsparcie w leczeniu zarówno dorosłych jak i dzieci od dnia narodzin. Polecam.
Michał Kowalski
Michał Kowalski
Opinia z Google
1.0
20.11.2024
Rejestracja pierwszego pacjenta ,pani prawdo podobne pod wpływem alkoholu spojrzała na mnie jak by mnie chciała zabić ! Wizyta u lekarza pani doktor nie miłą opryskliwa ! Nie polecam tego miejsca !!!!
Barbara Jagodowska
Barbara Jagodowska
Opinia z Google
5.0
14.11.2024
Natalia Cwiklinska
Natalia Cwiklinska
Opinia z Google
5.0
07.11.2024
Z Przychodnią Malmed jestem już prawie 13Lat😊 Nie mogę powiedzieć złego słowa Wiem i to jest normalne że nie zawsze się dostanę w dniu w którym zadzwonię,bo było by za idealnie 😊 ale zawsze moje dzieci są bardzo fachowo i dokładnie zbadane prze Panią doktor,mam do niej wielkie zaufanie i cieszę się że opiekuje się moimi dziećmi. Recepcja!!!Pani Agnieszka♥️ Miła, uprzejma,Do rany przyłóż aż chce się z nią rozmawiać😊Dziękuję
Alicja Kaczorowska
Alicja Kaczorowska
Opinia z Google
5.0
06.11.2024
Serdecznie polecam. Pani Agnieszka zawsze uprzejma i gotowa do pomocy. Wspaniali lekarze pediatrzy, których darzę pełnym zaufaniem. Zawsze pomocni, serdeczni, pełni empatii i cierpliwości do małego pacjenta. Słowa uznania również dla Pani pielęgniarki, za miłe podejście do każdego pacjenta :)
Ania*
Ania*
Opinia z Google
5.0
06.11.2024
Bardzo miła Pani dr pediatra, nasze maluchy z uśmiechem wchodzą do gabinetu, zawsze prawidłowa diagnoza, dużo cennych wskazówek szczególnie przy małym dziecku
Krystyna Kosater
Krystyna Kosater
Opinia z Google
5.0
05.11.2024
Luiza Jabłońska
Luiza Jabłońska
Opinia z Google
5.0
29.10.2024
Przemiła, profesjonalna obsługa 👍pani z rejestracji zawsze pomoże , dopasuje wizytę na życzenie pacjenta. Lekarze ,.pediatrzy bardzo oddani swojej pracy , pełne zaangażowanie .....Z całego serca polecam...
Beata Reinholz
Beata Reinholz
Opinia z Google
5.0
29.10.2024
Doskonała opieka, miła atmosfera, personel jest bardzo pomocny. Nie ma problemu z umawianiem wizyt. Pediatra dr. Tyl jest najlepszą specjalistką w swojej dziedzinie i ma cudowne podejście do dzieci, także tych z trudnościami. Polecam z całego serca 😊
Janusz Giedrys
Janusz Giedrys
Opinia z Google
5.0
26.10.2024
Przychodnia TOP, już mijając próg Przychodni zostałem wzorowo obsłużony przez kompetentną Panią z recepcji. Widać i czuć profesjonalne zarządzanie placówką. Dr Joanna bardzo sprawnie rozwiązała problem medyczny . Bardzo dziękuję za super obsługę i skuteczne leczenie.
Joanna Łukaszewicz
Joanna Łukaszewicz
Opinia z Google
5.0
23.10.2024
Serdecznie polecam i dziękuję za profesjonalną obsługę Państwa Przychodni. Zawsze uprzejma i pomocna pani Agnieszka z rejestracji, serdeczna pani Viola, pielęgniarka- profesjonalizm na najwyższym poziomie, jak również wspaniała opieka lekarska. Ogromne zaufanie do wspaniałego pediatry pani dr Tyl i dr Ratajczak-dodatkowo zawsze bardzo dobry kontakt i podejście do małego pacjenta. Polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Przychodni Malmed.
febiana febiana
febiana febiana
Opinia z Google
5.0
23.10.2024
Super przychodnia, zawsze znajdzie się termin.
Ma Bu
Ma Bu
Opinia z Google
5.0
21.10.2024
Jedna z nielicznych przychodni NFZ, gdzie jest miła i kompetentna obsługa, wspaniali lekarze, którzy zawsze ustalają przyczynę zachorowania, kierują na badania i przez cały okres leczenia OPIEKUJĄ się pacjentem. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom MALMED za fachowość i gotowość do niesienia pomocy.
Teresa Mizeraczyk
Teresa Mizeraczyk
Opinia z Google
5.0
18.10.2024
Beata Gromowska
Beata Gromowska
Opinia z Google
5.0
17.10.2024
Dziękuję Pani Stomatolog Katarzynie i Pani z recepcji. Mój czteroletni cierpiący syn dostał natychmiastową pomoc. Super kontakt i podejście do małego pacjeta. Dziękuję, że nie muszę cierpieć razem z synem dzięki Waszej trosce i pomocy. Przychodnia polecona przez zadowoloną mamę też małego pacjeta.Polecam
Andrzej Joskowski
Andrzej Joskowski
Opinia z Google
4.0
17.10.2024
Jedna z niewielu przychodni, które starają się pomóc ludziom. Pomimo braku lekarzy na rynku nie zostawiają chorego bez opieki. Jeśli chodzi o NFZ to polecam. Pan Prezes, z którym kiedyś miałem okazję rozmawiać, również jest bardzo konkretny - widać, że zarządza przychodnią w najlepszy możliwy sposób.
Andrzej Bolius
Andrzej Bolius
Opinia z Google
5.0
17.10.2024
Nie polecam, żeby nie było zbyt dużych kolejek w naszej osiedlowej przychodni ;-) Pozdrawiam zespół rejestracji :-)
Agnieszka Agnnes
Agnieszka Agnnes
Opinia z Google
5.0
17.10.2024
Jestem Pacjentem już od dłuższego czasu i nigdy nie było problemu z umówieniem wizyty czy uzyskaniem pomocy. Rejestracja bardzo miła, bezproblemowo umówione wizyty. Lekarz, dr Marek Treppner, bardzo profesjonalny, konkretny z niesamowitym podejściem do Pacjenta. Serdecznie polecam! 😊
Katarzyna Tempczyk
Katarzyna Tempczyk
Opinia z Google
5.0
16.10.2024
Należę do przychodni dwa lata. Zapisany jest tam również mój mąż i córka. Zawsze spotykam tam miły, empatyczny, a przede wszystkim profesjonalny personel. Najczęściej korzystam z porad pediatry i jestem bardzo zadowolona z przebiegu każdej odbytej dotychczas konsultacji.
Rafał R
Rafał R
Opinia z Google
5.0
14.10.2024
Obsługa pacjenta na wysokim poziomie. Porady lekarskie trafne i konkretne. Pracują tam zawsze pomocni ludzie. Zarządzanie placówką przemyślane. Jestem tam od wielu lat pacjentem i szczerze polecam!
Paulina W.
Paulina W.
Opinia z Google
5.0
01.10.2024
truck 79
truck 79
Opinia z Google
5.0
26.09.2024
Bardzo miła obsługa, profesjonalna opieka medyczna, jestem pacjentem już prawie 20 lat i polecam
Ryszard Białobrzeski
Ryszard Białobrzeski
Opinia z Google
5.0
25.09.2024
Malmed Rotmanka Pani Dr Joanna Tyl Dzień dobry pani Doktor, Chcielibyśmy, jako pacjenci, wyrazić nasze zadowolenie z pracy Państwa Przychodni! Nie mamy kłopotów z dodzwonieniem się do Państwa i zawsze spotykamy się z uprzejmością Pani Agnieszki z zespołu rejestracji, cenimy szybką odpowiedż na nasze prośby o recepty, dziękujemy Pani Doktor Hańczuk za miłą i fachową opiekę nad nami, a Pani Violetcie za bezbolesne zastrzyki przeciw grypie! Wszystkim Państwu życzymy wszystkiego najlepszego Maria I Ryszard Białobrzescy
Sebastian Konieczka
Sebastian Konieczka
Opinia z Google
1.0
11.09.2024
Ryszard Skowronski
Ryszard Skowronski
Opinia z Google
5.0
01.08.2024
Nie duża przychodnia ale bardzo polecam. Opieka lekarska jak i obsługa w rejestracji bardzo miła i profesjonalna. Nareszcie przychodnia dla pacjęta a nie odwrotnie. Polecam!!!
Marcin Bieszka
Marcin Bieszka
Opinia z Google
5.0
10.06.2024
Dzięki dr. Treppner Markowi odzyskuje wiarę w służbe zdrowia, konkretna oraz kompleksowa wizyta, super!
Szymsoniks
Szymsoniks
Opinia z Google
5.0
03.05.2024
Wyjątkowo dobra organizacja jak na NFZ. Dobry internista i pediatra. Na mały minus brak dużego parkingu pod przychodnia ale zawsze można zaparkować na ulicy obok. Polecam
Karolina Jankowska
Karolina Jankowska
Opinia z Google
1.0
25.04.2024
Byłam pacjentem przychodni kilka lat, w trakcie tego czasu skorzystałam kilka razy z wizyt lekarskich, więc jakoś strasznie dużo pieniędzy nie 'wykorzystałam' z 'budżetu' przekazywanego na mnie z nfz, teraz kiedy poprosiłam o skierowanie na 6 badań, które zlecił mi prywatnie dietetyk lekarz powiedział(dosłownie cytuję): ja nie jestem sekretarką, to są kosztowne badania i nie wystawię skierowania z budżetu przychodni, jeśli Pani leczy się prywatnie to niech Pani zrobi badania prywatnie. Uważam, ze to kiepska postawa lekarza, już wypisałam się z przychodni.
Marta Marta
Marta Marta
Opinia z Google
5.0
20.03.2024
Pani Kasia jest najlepsza Asystentka również Miłe Pani Polecam🫶🏻
SaNit1337
SaNit1337
Opinia z Google
1.0
19.03.2024
Najgorsza przychodnia jakies wyimaginowane procedury, nie da sie umowic do lekarza z gorączka tylko trzeba czekać tydzien Odpowiedzenie na komentarz: zapisałem sie do przychodni, przeprowadziłem się zachorowałem i przepisałem, i dzwoniac do was mowiac ze chce sie zapisac to dostalem informacje ze po zapisaniu mam odczekac tydzien na pierwsza wizyte czy to normalne? Chory czlowiek ma czekac tydzien na wizyte do internisty? A przy czym bezczelny mężczyzna mówi przez telefon, że to nie jego sprawa i tyle takie sa procedury kropka, jaki wolny termin jestem również informowany, że po pierwszej wizycie moge sie umawiac z dnia na dzien a na pierwsza mam czekac tydzien.Śmieszna jest ta cała przychodnia, juz wiem skąd te wszystkie opinie. Bzdurna odpowiedź z waszej strony
Corderosa Monika
Corderosa Monika
Opinia z Google
5.0
27.02.2024
Byłam wczoraj pierwszy raz u Pani stomatolog Kasi Kwiatkowskiej. Mój stres sięgał zenitu, ale zupełnie niepotrzebnie. Pani Kasia wszystko wyjaśniła i uspokoiła. Ta kobieta to czyste dobro. Wspaniały, empatyczny człowiek. Oczywiście umówiłam się na kolejną wizytę. Pozdrawiam ciepło Pani Kasiu i dziękuję.
Marcel Dumanski
Marcel Dumanski
Opinia z Google
5.0
20.02.2024
Piotr Wasylewicz
Piotr Wasylewicz
Opinia z Google
5.0
20.02.2024
Petarda. Szybko, bezboleśnie, super obługa z przepiekną Panią. Polecam
Natalia Loik
Natalia Loik
Opinia z Google
5.0
20.12.2023
Karol Kijowski
Karol Kijowski
Opinia z Google
5.0
11.12.2023
Serdecznie polecam panią Katarzynę Kwiatkowską, podejście oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie. Dzięki niej oraz Panią Asystentką udało mi się wyleczyć szybko i bezboleśnie wszystkie zęby. Jak dentysta to tylko Pani Kasia polecam serdecznie ☺️
Paulina Dziarkowska
Paulina Dziarkowska
Opinia z Google
5.0
23.11.2023
Razem z Córką jesteśmy zachwycone dzisiejszą wizytą u Stomatologa. Cudowne podejście do dzieci, Panie bardzo sympatyczne, wszystko wytłumaczyły. Bardzo polecamy :)
Damian Dejman
Damian Dejman
Opinia z Google
5.0
22.11.2023
Serdecznie polecam Panią Stomatolog Kwiatkowską. Jeśli boisz się dentysty (jak ja zanim tutaj trafiłem) to szczerze polecam !!! Super podejście do wykonywanej pracy i zaangażowanie w to abyś podczas każdej wizyty czuł się komfortowo. Będę wracał i polecał każdemu!!!
Barbara Sert
Barbara Sert
Opinia z Google
1.0
18.11.2023
Lepiej z dziećmi nie przychodzić . Byłam z dzieckiem w czwartek gorączka katar kaszel , pani doktor stwierdziła ze dziecko osłuchowo dobrze zaleciła syrop z cebuli i rutinoskorbin… nie dawało mi to spokoju pojechałam wieczorem prywatnie do pediatry okazało się zapalenie oskrzeli . Lekarz który badał córkę był w szoku ze wcześniejszy lekarz z waszej przychodni stwierdził ze z dzieckiem wszystko osłuchowo dobrze . Omijać szerokim łukiem !
Mariush Kapcan
Mariush Kapcan
Opinia z Google
1.0
13.11.2023
Nie polecam, zabrałem dokumenty stamtąd i przeniosłem się do innej placówki. Żeby dostać zwolnienie lekarskie to trzeba być chyba umierającym
Anna Godyńska
Anna Godyńska
Opinia z Google
5.0
19.09.2023
Witajcie, chciałam podzielić się swoją opinią na temat Stomatologa w Przychodni MALMED - pani Katarzyna Kwiatkowska. Z całego serca polecam Panią doktor. Jeśli szukacie lekarza z powołania to właśnie Pani Katarzyna jest wzorem takiego lekarza. Co najważniejsze nie naciąga na leczenie zdrowych zębów, jak w innych tego typu przychodniach To jest jak z samochodem u mechanika-zawsze coś wynajdzie do naprawy, a my nie znając się na tym wierzymy na słowo, tak samo mam wrażenie jest ze stomatologami, ale nie u Pani Katarzyny. Poleciłam panią doktor również mojemu mężowi i ma to samo zdanie, co ja. Cieszę się, że w końcu udało się trafić na rzetelnego stomatologa. Oby Pani Katarzyna stamtąd nie uciekła. Chciałam również pochwalić Panią - pomoc dentystyczną-obie Panie tworzą fantastyczną atmosferę. Miło i bez stresu. Dziękuję.
Maria Zamorowska
Maria Zamorowska
Opinia z Google
5.0
30.08.2023
Serdecznie polecam dr Kwiatkowską, która jest bardzo ciepła, delikatna i dokładna. Polecam szczególnie osobom, które boją się dentystów. Profesjonalnie wyposażony gabinet.
Dominika Szczerba
Dominika Szczerba
Opinia z Google
1.0
16.08.2023
Uważajcie na swoje dzieci! 2 miesiące chodziłam z synem bo brzydko kaszlał, potrafiłam być 2x w ciągu tyg w przychodni żeby go osłuchać i co wiecznie słyszałam osłuchowo czysto to tylko zęby. Poszliśmy do innego lekarza po zobaczeniu dziecka natychmiast skierowanie do laryngologa, na rtg, na morfologię, ōna crp i wszelkie inne badania i co się okazuje dziecko silne zapalenie płuc i zapalenie opłucnej. Dziecko 10cio miesięczne w szpitalu na sterydach dożylnie wszystko przez zaniedbanie pożal się Boże tych pediatrów... Zero badań zero, jakiego kolwiek leczenia tragedia. Oczywiście ja tej sprawy tak nie zostawię!!
Katarzyna Krekien
Katarzyna Krekien
Opinia z Google
1.0
09.05.2023
Zdecydowanie nie polecam Pani doktor tak zbadala dziecko ze stwierdzila że to tylko katar ze można z dzieckiem wychodzić na spacery wieczorem dziecko coraz bardziej osłabione konsultacja z innym lekarzem a tam ropne zapalenie uszu zakaz wychodzenia antybiotyk dramat jak można tak zbadać małe dziecko
Gabriela Tyl
Gabriela Tyl
Opinia z Google
5.0
01.05.2023
natalia kowalczyk
natalia kowalczyk
Opinia z Google
4.0
12.04.2023
Recepcjonistka stomatologa bardzo bardzo bardzo uprzejma. Serdecznie polecam 🌷
Maciej Sobotka
Maciej Sobotka
Opinia z Google
5.0
20.03.2023
Stomatolog Kwiatkowska wraz z asystentką załatały mi zęby i przy okazji skontrolowały całą resztę. Proces bezbolesny i szybki, panie z anielskim podejściem i głosem.
Katarzyna Lewek
Katarzyna Lewek
Opinia z Google
5.0
04.03.2023
Pani Kasia jest wspaniałą osobą,i super stomatologiem, moja córka odrazu jej zaufała i dała sobie zrobić wszystkie ząbki:) serdecznie polecam:) wczoraj mieliśmy usuwanie korzenie zęba ,a córka dzisiaj pyta czy dzisiaj też idziemy, więc myślę że to mówi samo za siebie:)
Wojciech Bamburski
Wojciech Bamburski
Opinia z Google
5.0
02.03.2023
Dzięki Pani dr. Kwiatkowskiej polubiłam chodzenie do dentysty😉 polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm. Zęby zrobione na 🏅. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Piotrowska Justyna
izabela jaworska-piątkowska
izabela jaworska-piątkowska
Opinia z Google
5.0
13.02.2023
Jarosław Miś
Jarosław Miś
Opinia z Google
5.0
09.02.2023
PROFESJONALIZM wystarczy jedno słowo!Doktor stomatolog Ptak-Kijek sympatyczna osoba,wysoka wiedza pasjonat. Robiłem przód góra a to poważna sprawa,bardzo dobrze zrobione,super dobrane materiały,świetny technik.Robiłem też pojedyncze zęby.Miła atmosfera kiedy przebywa się tam,Super pomoc pani Renaty i innych pań.Polecam bardzo,Pozdrawiam.WSPANIAŁEGO 2023.
Wojciech Tempczyk
Wojciech Tempczyk
Opinia z Google
5.0
27.01.2023
Przeczytałem tutaj wcześniej (jak szukałem opinii o stomatologach), że ktoś tutaj miło spędził czas. Jak można miło spędzić czas u dentysty? A jednak da się. Jak wszedłem do gabinetu to byłem w cholerę zdenerwowany, ale podejście Pani Reginy i Pana Amadeusza rozluźniło atmosferę. Chyba pierwszy raz nie chciało mi się wychodzić od dentysty (i wracać do pracy). Pan Amadeusz wszystko tłumaczy jak dziecku :) na pewno będę tam wracał z każdym problemem stomatologicznym. A poza tym Pan Amadeusz wstrzykując znieczulenie zrobił to raz (zazwyczaj miałem dwa/trzy kłucia). No i ząb nie ma ostrych rantów po zaplombowaniu. Raczej nie ma się do czego przyczepić
Георгий Арджаванидзе
Георгий Арджаванидзе
Opinia z Google
1.0
05.12.2022
Отправили в другому стоматологу даже ничего не спросив и не узнав. Заявили что у них нет записи и интернета.
Lyudmyla Dolhunska
Lyudmyla Dolhunska
Opinia z Google
5.0
30.11.2022
Dziekuje za profesionalna I cudowna lekarke stomatologa Pani Kwiatkowska. Widac ze ma doswiadczenie I dba o swego klijenta. Jest mloda I ambitna, zawsze ma dobry chumor. Ma entuziazm do pracy I fajnie nawiazuje kontakt z ludzmi. Dbajliwie I starannie wykonuje swoja prace. Zyczymy nowych kreatywnych doswiadczen.
Dudus
Dudus
Opinia z Google
5.0
26.11.2022
Jestem pacjentem dr Oli. Lecznie w bardzo przyjaznej, profesjonalnej atmosferze. Pani doktor konkretna, rzetelna, uczciwa. Uratowała zeba, którego w innym gabinecie skazali na usuniecie. Również należa sie podziekowania dla przemiłej Pani asystentki Renaty! Serdecznie polecam!
Joanna Pisarska
Joanna Pisarska
Opinia z Google
5.0
24.11.2022
Bardzo polecam Panią Dr. Aleksandrę Ptak-Kijek. Jest bardzo życzliwą i zarazem profesjonalną osobą w swojej specjalizacji. Szybka, sprawna i bezbolesna pomoc stomatologiczna. Doradztwo i nawet wizyta kontrolna, za którą nic nie musiałam płacić. Szczerze polecam! Kompetentna i przesympatyczna asystentka. Obie Panie tworzą zgrany zespół, przy którym pacjent czuje się bezpieczny i zaopiekowany.
Aleksandra Gołębiewska
Aleksandra Gołębiewska
Opinia z Google
5.0
14.11.2022
Polecam gabinet stomatologiczny i Panią dr Kwiatkowską. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjenta.
Szymon Gski
Szymon Gski
Opinia z Google
5.0
14.11.2022
Do Pani doktor Kwiatkowskiej trafiłem przez przypadek kilka lat temu, wcześniej przez dwa tygodnie jeździłem po Trójmieście z bólem gdzie żaden dentysta nie umiał mi pomóc. Polecam serdecznie zwłaszcza że jestem problematyczny jeśli chodzi o uzębienie. Dopóki jest ten personel będę tylko tutaj uczęszczał.
kla udia
kla udia
Opinia z Google
5.0
11.11.2022
Polecam gabinet stomatologiczny w przychodni, a w szczególności dr.Kwiatkowską oraz Panią Asystentke bardzo wyrozumiałe i przemiłe Panie Mają podejście do Dziecka. Pełen profesjonalizm!
Michal Duda
Michal Duda
Opinia z Google
5.0
10.11.2022
Zupełnie nie rozumiem negatywnych komentarzy pod adresem gabinetu stomatologicznego. Ja oceniam obsługę na wzorową, a podejście bardzo profesjonalne. Choć byłem tam wiele razy to nigdy nie było żadnych problemów. Szczególnie polecam Dr Katarzynę Kwiatkowską. Zabiegi wykonuje sprawnie, szybko i przede wszystkim delikatnie. Takie samo zdanie ma mój 4 letni synek, który był pierwszy raz u Pani stomatolog i bez żadnego problemu dał sobie "zrobić ząbki". A na myśl o wizycie się śmieje i mówi: Pani mnie gilgotała🙂 Gorąco polecam.
Joanna Wiśniewska
Joanna Wiśniewska
Opinia z Google
5.0
09.11.2022
Gabinet mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Trafiłam tutaj z polecenia i nie żałuję. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Szczególnie polecam Panią Aleksandrę Ptak-Kijek. Jeżeli ktoś "boi" się dentysty to te miejsce może to zmienić bardzo szybko.
Sebastian Joistik
Sebastian Joistik
Opinia z Google
1.0
09.11.2022
Stomatolog w tej przychodni to porażka. Omijajcie szerokim łukiem. Zielonego pojęcia nie ma pani stomatolog o leczeniu. Byłem z rodzina w innym gabinecie stomatologicznym z bólem zęba córki i okazało sie że ma parę małych dziur w zębach. Proszę dokształcać sie na manekinach a nie na ludziach. Żenada a nie stomatolog!!!. Dobre rzeczy się same reklamują a przed złymi trzeba ostrzegać.
Monika Andrzejewska-Gemba
Monika Andrzejewska-Gemba
Opinia z Google
5.0
06.11.2022
Polecam gabinet stomatologiczny w przychodni, a w szczególności dr Kwiatkowską. Niezwykle cierpliwa i dokładna. Pełen profesjonalizm!
Mariusz Wiśniewski
Mariusz Wiśniewski
Opinia z Google
1.0
15.10.2022
Halina Łowicka
Halina Łowicka
Opinia z Google
5.0
20.07.2022
Jestem bardzo zaskoczona niektórymi opiniami, ponieważ ja jestem pacjentką od wielu lat i zawsze byłam obsłużona na b. dobrym poziomie. Myślę, że osoby niezadowolone powinny zacząć od siebie ???? wymagać przyzwoitości od innych zachowuj się również przyzwoicie!!!! Jest mi tylko przykro, że zmuszona będę szukać nowej przychodni w ramach NFZ. Mam nadzieję, że nasza przychodnia wróci dla mieszkańców Rotmanki.
Małgorzata Orchowska
Małgorzata Orchowska
Opinia z Google
1.0
09.06.2022
Angelika Mikołajczyk
Angelika Mikołajczyk
Opinia z Google
1.0
19.05.2022
Ta przychodnia wciąż traci w oczach pacjentów. Nie można załatwić nic bez conajmniej kilkunastu powodów koniecznych dla niezwykle bezczelnego Pana. Nigdy nie ma miejsc i wiecznie kierują na SOR. Robią tez problemy żeby zabrać dokumenty swoje lub wnioskować o przeniesienie karty szczepień syna. Pan zasłania się prawem i ustawami których nie zna ani nazw ani paragrafów ale przecież cyt. „Wiele lat już prowadzi przychodnie”. Porażka. Wiecznie bezczelna obsługa ale ten jeden człowiek bije całość na głowę. Sugeruje chyba pomyśleć nad zmianą branży. Współpraca z pacjentami to nie tylko zbieranie gratyfikacji z NFZ. Polecam więcej pokory i kultury. A no i wisienka. Podczas połączenia zawsze się jest drugim w kolejce. A kiedyś stojąc pod przychodnią okazało się ze linia wcale nie jest zajęta. 😑
Magdalena Jasiukajć
Magdalena Jasiukajć
Opinia z Google
5.0
10.04.2022
Leczymy się w przychodni Malmed już od ponad dwóch lat i z czystym sumieniem polecamy - P dr Klein jest bardzo kompetentną pediatrą, jesteśmy bardzo zadowoleni również z dostępności usług medycznych - nie zdarzyło mi się jeszcze nie dodzwonić się lub nie umówić wizyty. W przypadkach kryzysowych, a niestety takie się u nas zdarzały, zawsze umawiano nam wizytę- właśnie dlatego warto P rejestratorce tłumaczyć co się dzieje 😀 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Państwa rzetelną i ciężką pracę ( tak często niedocenianą)
Dawid Nowak
Dawid Nowak
Opinia z Google
1.0
17.03.2022
W ogóle nie polecam, żona byla na wizycie, lekarz jej nawet nie osłuchał, dla Pani doktor istnieje już tylko i wyłącznie COVID dla niej już nie ma innych chorób niestety… nie polecam zmieniamy przychodnie dno i porażka !!
Anna Skiba
Anna Skiba
Opinia z Google
1.0
17.02.2022
M K
M K
Opinia z Google
5.0
17.02.2022
Polecam, bardzo miła obsługa, szybkie terminy 🙂
ATS
ATS
Opinia z Google
5.0
29.01.2022
Czytam niektóre opinie i jestem zaskoczona. Leczę tam dzieci od kilkunastu lat i mam bardzo dobre doświadczenia co do opieki pediatrycznej. Kilka razy dziecko udało się leczyć bez antybiotyków. Pielęgniarki są zawsze miłe i pomocne. Internisci przewinęli się różni, nie chce oceniać bo trzeba by indywidualnie. W każdym razie ja polecam i dziękuję wieloletnim pracownikom Malmedu :)
Tomasz Kędziora
Tomasz Kędziora
Opinia z Google
1.0
13.12.2021
Nie polecam! Dziecko z objawami lekkiego przeziębienia jest skierowane na test covid i z automatu podlega kwarantannie! Chyba że wyjdzie wynik ujemny, ale to już loteria. Omijać szerokim łukiem!
Anna Kwiecień
Anna Kwiecień
Opinia z Google
1.0
14.10.2021
Dramat! Osoby starsze są informowane, że z racji wieku lepiej nie będzie, a skierowania nie można wystawić gdyż jest to w danym wypadku nieopłacalne. Przekazano że jeśli chce się zrobić badania to ew z ogólnopolskiego programu NFZ. Kto pozwala takim osobom dbać o zdrowie innych?
Joanna S.
Joanna S.
Opinia z Google
5.0
23.09.2021
Chciałam bardzo serdecznie podziękować i polecić Panią stomatolog oraz pomocne i wyrozumiałe Panie asystentki. Mamy niemówiącego, 7 letniego syna z głebokim autyzmem . W innych gabinetach nawet nie chciano mu zajrzeć do buzi , odsyłając nas do szpitala na leczenie w narkozie. Pani doktor z pomocą pań asystentek przyjęła nas , mimo że mogła odmówić bo zachowanie syna może być niebezpieczne. Spotkaliśmy się z niespotykaną serdecznością i cierpliwością co jest bardzo ważne dla takiego dziecka jak i rodziców. Zawsze możemy zadzwonić w razie problemu i umówić wizytę. Poskutkowało to tym że nasz syn nie boi się już dentysty i ostatnio bez problemu usiadł na fotelu i poddał się leczeniu. Wcześniej były wrzaski, wyrywanie się i kopanie. Mimo tego nie spotkaliśmy się z żadnymi przykrymi komentarzami ani nie odczuliśmy niechęci ze strony stomatologa i Pań asystentek, zawsze byliśmy serdecznie przyjmowani i obsłużeni z ogromną empatią i cierpliwością. Cieszymy się że mamy takie miejsce w naszej miejscowości, gdzie rodzice dzieci niepełnosprawnych spotykają się z takim wsparciem i dobrocią. Pozdrawiam
jurek godlewski
jurek godlewski
Opinia z Google
1.0
16.09.2021
Dramat porażka wstyd. Pani stomatolog niech dobierze sobie personel który będzie zachęcał dzieci, a nie zniechęcał. Co to jest dom poprawczy ? Weź się zastanów jedna z drugą czy macie coś w tych łbach? Zmień pracę jak nie masz cierpliwości, empatii do małych dzieci. Na rynek kartofle przebierać. Mam nadzieję że czytacie tam i pójdziecie po rozum do głowy. Chociaż w to wątpie bo głupota siedzi zbyt głęboko.
Przemysław Czajka
Przemysław Czajka
Opinia z Google
1.0
17.06.2021
Wstyd nigdy wolnego miejsca właściciel Bierze pieniądze za leczenie chorych a wysyła na NOCNA OPIEKE LEKARSKA NIC INNEGO JAK ZABRAC KARTE I ISC DO INNEJ PRZYCHODNI
Sebastian Grzelecki
Sebastian Grzelecki
Opinia z Google
1.0
20.04.2021
Na hasło covid w tej przychodni wyłączają myślenie ! Jestem załamany ! Potrzebowałem skierowanie na wymaz pani w rejestracji stwierdziła że nie jestem odpowiednim rocznikiem ( na stwierdzenie że nie chce się szczepić tylko wymaz - nadal szła w zaparte) W dniu wczorajszym czułem się mega źle , do tego problemy z oddychaniem a kolejna pani w rejestracji stwierdziła że niestety nie ma miejsc mogę popróbować wieczorem . Dziś dzwonię iż w piątek mam koniec izolacji i według wytycznych sanepidu dzień wcześniej obowiązkowa jest konsultacja medyczna - a pani w rejestracji błyszczy że wcale nie potrzebuje konsultacji ! W końcu kogoś wykończycie !
Michał Michał
Michał Michał
Opinia z Google
1.0
01.03.2021
Tragedia, wszystko na teleporade, wszelkie objawy innych chorób to podejrzenie korona wirusa. Masakra !
Maciej Zakrzewski
Maciej Zakrzewski
Opinia z Google
1.0
16.12.2020
Pani recepcjonistka niemiła do potęgi.
Paweł Krata
Paweł Krata
Opinia z Google
1.0
07.12.2020
Nie polecam!!!! Brak profesjonalizmu u Pani stomatolog. Nie przyjęła żony ponieważ stwierdziła w dzień wizyty iż się tego nie podejmnie! Stwarza pozory bradzo miłej i wyrozumiałej osoby podaje konkretną cenę a jak przychodzi co do czego odmawia przyjęcia pacjenta! Stanowczo nie polecam nikomu!
Beti
Beti
Opinia z Google
1.0
04.12.2020
Niestety moje doświadczenia z tą przychodnią są bardzo negatywne. Pan z recepcji jest wyjątkowo nieprzyjemny i sprawia wrażenie, jakby praca z ludźmi była dla niego karą. Jeśli służba zdrowia ma pomagać pacjentom, to jego podejście jest od tego bardzo dalekie. Jedynym promykiem w tym miejscu jest pani Agnieszka — zawsze uprzejma i pomocna. Niestety jedna osoba nie uratuje całej przychodni przy tak wielu negatywnych doświadczeniach pacjentów.
Sabina Dokrzewska
Sabina Dokrzewska
Opinia z Google
1.0
07.11.2020
Nie polecam .Lekarz stawia błędne diagnozy. Naraża chorego i jego rodzinę na niepotrzebny dodatkowy stres.
Adam Krause
Adam Krause
Opinia z Google
5.0
09.10.2020
Tomek Abramczyk
Tomek Abramczyk
Opinia z Google
5.0
26.08.2020
100%satysfakcji. Profesjonalne podejscie do pacjenta. Polecam
Crushader -
Crushader -
Opinia z Google
1.0
22.04.2020
Edward Demydenko
Edward Demydenko
Opinia z Google
5.0
31.03.2020
Ireneusz Macholl
Ireneusz Macholl
Opinia z Google
5.0
29.03.2020
Fajna obsługa i ceny przystępne
Pawel
Pawel
Opinia z Google
1.0
09.03.2020
Lekarz odesłał dziewczynę z kwitkiem, mimo zapalenia gardła, bo bolało ją tylko 2-3 dni i nie powinna mu zawracać głowy. Powinna wrócić do niego, jak taki stan się utrzyma przez 3 tygodnie! W rejestracji to strach się pokazać, by nie zabili wzrokiem. Zresztą jak nowe osiedla wypisują się z tej przychodni i przenoszą do prywatnych lekarzy (głównie pediatrów) albo przenoszą do medycyny rodzinnej osiedle obok, to o czymś to jednak świadczy. O wysyłce na jakiekolwiek badania do specjalistów można zapomnieć. Przecież lekarze nie będą sobie limitów obniżać.
Magdalena Selka
Magdalena Selka
Opinia z Google
5.0
21.02.2020
Bartek Murczyński
Bartek Murczyński
Opinia z Google
5.0
14.02.2020
Yuliia Poltavets
Yuliia Poltavets
Opinia z Google
5.0
02.02.2020
Dorota Natka
Dorota Natka
Opinia z Google
5.0
29.12.2019
Profesjonalnie
M S
M S
Opinia z Google
1.0
16.12.2019
Nie 😔 pani pediatra dramat, zabrałam dziecko. Pani stomatolog bardzo lekceważy pacjentów
Sebastian Pasieka
Sebastian Pasieka
Opinia z Google
5.0
08.12.2019
Sprawna obsluga
pajak kernit
pajak kernit
Opinia z Google
3.0
27.11.2019
tłusta langusta
tłusta langusta
Opinia z Google
5.0
24.11.2019
Krótkie terminy, super pani stomatolog, nowoczesny sprzęt. U pediatry sympatycznie i fachowo.
Agata Prussak
Agata Prussak
Opinia z Google
1.0
19.11.2019
Pediatra nie rozpoznał zapalenia płuc! Leczą tylko inhalacjami jakby nic innego nie istniało na świecie. Na badania nikt nie zleca chyba ze samemu się to zasugeruje. W zeszłym roku przez to nie została zdiagnozowana u syna anemia. Teraz mamy przechodzone 10 dniowe zapalenie płuc....nie mówiąc o tym ze maja pretensje na rejestracji ze człowiek chce przyjść do lekarza bo dostają za mało pieniążków żeby pacjent mógł przychodzić (chodzi o chore dzieci) co 2 tygodnie bo nie potrafią go porządnie zdiagnozować. Mogło dojsc do tragedii...
Matedan
Matedan
Opinia z Google
4.0
09.11.2019
Waldek BK
Waldek BK
Opinia z Google
5.0
03.11.2019
Dobrzy lekarze, wyposażenie. Krótkie terminy oczekiwania.
Jagoda
Jagoda
Opinia z Google
1.0
01.11.2019
Nie polecam tego miejsca!!Pani doktor brak pojecia o leczeniu dzieci... Chyba czas najwyższy wybrac się na do szkolenie bo moje dziecko drugi raz w tym miesiącu chciałam zaznaczyć!! przechodzi zapalenie oskrzeli przez Pani super leczenie !!! Do tego zapalenie spojówek o czym kilka dni temu informowalam Pania doktor na wizycie, ale bylo brak reakcji.. Teraz niestety musimy leczyc się antybiotkami. Gratulacje!!!
Ola Bracha
Ola Bracha
Opinia z Google
5.0
09.10.2019
Polecam
Katarzyna Pawelczyk
Katarzyna Pawelczyk
Opinia z Google
3.0
23.08.2019
Paweł Ponikowski
Paweł Ponikowski
Opinia z Google
5.0
22.08.2019
sławomir
sławomir
Opinia z Google
5.0
11.08.2019
Zaufni lekarze specjaliści jesteśmy tam już 16 lat
Łukasz
Łukasz
Opinia z Google
4.0
28.07.2019
Dobra przychodnia pediatrzy super dentysta tez ok
Be Zet
Be Zet
Opinia z Google
1.0
23.07.2019
Армен Грмгорян
Армен Грмгорян
Opinia z Google
4.0
07.07.2019
Jacek Gorgoń
Jacek Gorgoń
Opinia z Google
5.0
01.07.2019
Szybko, profesjonalnie i bez kolejek. Bardzo miła obsługa 😀
RR1980PL
RR1980PL
Opinia z Google
5.0
20.06.2019
Marcin Piotrowski
Marcin Piotrowski
Opinia z Google
5.0
12.06.2019
Super
KejDi (Esha-han)
KejDi (Esha-han)
Opinia z Google
5.0
17.05.2019
Arti Lopa
Arti Lopa
Opinia z Google
5.0
23.04.2019
Jak na razie jest w porządku. Bardzo miła obsługa. Spokojnie i bez żadnych problemów i kolejek.
Michał Głowienke
Michał Głowienke
Opinia z Google
3.0
27.03.2019
Szczepan Buśko
Szczepan Buśko
Opinia z Google
5.0
03.03.2019
Jakub Dzięcioł-Walaszczyk
Jakub Dzięcioł-Walaszczyk
Opinia z Google
5.0
20.02.2019
W drugiej tak fachowej w obsługę przychodni dawno nie byłem. Bardzo miła i fachowa Pani dr. Tyl. Polecam.
Zbigniew Bogumił
Zbigniew Bogumił
Opinia z Google
4.0
08.02.2019
Adam Watkowski
Adam Watkowski
Opinia z Google
5.0
07.02.2019
Paulina Możuch
Paulina Możuch
Opinia z Google
5.0
05.02.2019
Świetna przychodnia , bez kolejek i czekania na wolny termin wizyty i pediatry . Dziecko jest szybko oraz szczegółowo przebadane , jeżeli zbliża się termin ważnych badań dzwonią aby przypomnieć o tym . Jak dla mnie najlepsza przychodnia której powierzylam swoje dziecko :)
Samsung Więckowski
Samsung Więckowski
Opinia z Google
5.0
01.02.2019
Dentysta super
Agnieszka Augustyn
Agnieszka Augustyn
Opinia z Google
3.0
31.01.2019
Ryszard Prudlik
Ryszard Prudlik
Opinia z Google
5.0
28.01.2019
Bardzo sympatyczni lekarze pielęgniarki cały personel super
Wojciech M (WojtekTV)
Wojciech M (WojtekTV)
Opinia z Google
4.0
27.01.2019
Agnieszka Pawlowska
Agnieszka Pawlowska
Opinia z Google
4.0
25.01.2019
Anka Drozd
Anka Drozd
Opinia z Google
5.0
23.01.2019
Jetmobile inż.Wojciech Nowomiejski
Jetmobile inż.Wojciech Nowomiejski
Opinia z Google
2.0
17.01.2019
Mateusz Walaszczyk
Mateusz Walaszczyk
Opinia z Google
5.0
09.01.2019
Szybka wizyta, jak zawsze niezastąpiona pani Jola. Pani Doktor uśmiechnięta profesjonalna polecam tą przychodnie
Sylwia Leszczynska
Sylwia Leszczynska
Opinia z Google
5.0
12.12.2018
Karolina Szuflitowska
Karolina Szuflitowska
Opinia z Google
5.0
08.12.2018
Aleksandra Chrząszcz
Aleksandra Chrząszcz
Opinia z Google
3.0
23.11.2018
Byłam z dzieckiem u Pani doktor M. - specjalista z pediatrii.... dramat, podejscie do dziecka poziom 0, przebieg badania 0. Bardzo niesympatyczna, sztuczna ... I pomyliła zawody. Na szczęście chciałam tylko zwolnienie na dziecko. Zazwyczaj chodzę do dr Tyl, która jest ok, nigdy żadne z dzieci u niej nie płakało. Więc jeśli nie musisz to nie idź do Pani M.!!
Joanna
Joanna
Opinia z Google
5.0
21.11.2018
Piotr Lamentowicz
Piotr Lamentowicz
Opinia z Google
5.0
19.11.2018
Jolanta Bachan
Jolanta Bachan
Opinia z Google
1.0
30.10.2018
Podczas rejestracji trzeba się wyspowiadać z objawów i dopiero wtedy osoba rejestrująca (właściciel lub pielęgniarka) zdecydują czy jesteś godzien spotkać się z lekarzem. Córka niestety nie była godna. 2 tygodnie kaszlu, który próbowałam wyleczyć domowymi sposobami (inhalacje, stropy, witaminy, maści, bańki), wiem, że coś jednak jest nie tak, bo nic się nie zmienia. Do lekarza się nie dostała, chyba za słabe objawy... qZamówiłam pediatrę prywatnie: diagnoza to zapalenie płuc. Szukam innej przychodni, bo to jest śmieszne żeby nie można było zapisać dziecka do lekarza. Przychodni polecam zwiększyć ilość lekarzy, żeby mogli obsłużyć wszystkich chorych, a nie tylko wybranych.
Dmytro Tsymbaluk
Dmytro Tsymbaluk
Opinia z Google
5.0
27.10.2018
Ok, nice.
Tomek
Tomek
Opinia z Google
1.0
27.10.2018
Jakaś masakra. Wyjątkowy gbur w rejestracji, który okazuje się właścicielem tej klitki dla chorych. Nie warto. Jest więcej przychodni z miłym i kulturalnym personelem.
Krzysztof Dąbkowski
Krzysztof Dąbkowski
Opinia z Google
5.0
24.09.2018
Korzystam jak tylko muszę
Łucja Tyl
Łucja Tyl
Opinia z Google
5.0
22.09.2018
Majkel Majkel
Majkel Majkel
Opinia z Google
1.0
11.09.2018
Dawid “BuUchu” Gierszewski
Dawid “BuUchu” Gierszewski
Opinia z Google
5.0
02.09.2018
Bartosz Bieszka
Bartosz Bieszka
Opinia z Google
3.0
12.08.2018
Aleksandra Górska
Aleksandra Górska
Opinia z Google
5.0
19.06.2018
Izabela yt
Izabela yt
Opinia z Google
5.0
25.05.2018
Super przychodnia, super lekarze
Magdalena Piorunek
Magdalena Piorunek
Opinia z Google
1.0
11.05.2018
Nie polecam pod żadnym względem. Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, mam ogromny problem z wychodzeniem z domu. Często zwykłe infekcje kończą się tragicznie i tylko szybka reakcja i odpowiednie leczenie mogą uchronić mnie przed długimi pobytami w szpitalu. W przychodni Malmed wg personelu chorobę trzeba przewidzieć z tygodniowym wyprzedzeniem, bo dopiero tydzień od zgłoszenia lekarz odwiedzi pacjenta w domu, do tego czasu obawiam się, że mogłabym zejść z tego świata. Na wypisanie recepty na 2 stałe leki czeka się do 5 dni. Po wypisaniu skierowania na badania nie można dodzwonić się do pielęgniarki i umówić na termin pobrania krwi. A kiedy uda ci się cudem dodzwonić do rejestracji prosząc o poprawny nr do pielęgniarki otrzymujesz nr do położnej i znowu nikt nie odbiera tel. Koszmarna obsługa. Lekarz nie przepisze wszystkich stałych leków, które przyjmuję od lat, bo muszę dostarczyć zaświadczenia od lekarzy specjalistów. Do kilkunastu tygodni zanim spotkam się ze specjalistami, pozostaję bez leczenia... Na prośbę rozmowy telefonicznej z kierownikiem słychać oburzenie Pani z rejestracji "to aż tak?!". Szkoda nerwów, czasu i użerania z osobami na nieodpowiednim miejscu. Życzę wszystkim doświadczenia z chorymi na SMA i przekonaniu się na własnej skórze jak to jest żyć w realnym świecie z taką chorobą. Żegnam się z tym brakiem szacunku, empatii i wyobraźni na zawsze. Nie polecam.
Michal Ki
Michal Ki
Opinia z Google
1.0
07.05.2018
Nie polecam. Nie odbieraja telefonow, na pytanie dlaczego odpowiedz bo tak. Co do pogotowia to potrafia tak o godzinie 15 powiedziec, zamiast zadzwonic i poonformowac ze jest poltorej godzinne opóźnienie wolą pogadać z kolezanką! A pediatra przepisuje dziecku z gorączką syrop z cebulii. Nie Polecam !!!! Wręcz odradzam!!!
Bartosz Orzech
Bartosz Orzech
Opinia z Google
5.0
29.04.2018
Janusz Urban
Janusz Urban
Opinia z Google
1.0
28.04.2018
Alutka Czeczu
Alutka Czeczu
Opinia z Google
5.0
26.04.2018
Paweł Kortmann
Paweł Kortmann
Opinia z Google
4.0
19.04.2018
Asia Waniliowa
Asia Waniliowa
Opinia z Google
1.0
23.02.2018
TRAGEDIA I JESZCZE RAZ TRAGEDIA . W godzinach funkcjonowania przychodni przyjmuje jeden lekarz przez 4 godz miłe Panie z rejestracji odsyłają na pogotowie w godzinach wieczornych dramat ! Po co zapisywać do przychodni tyle osób skoro nie jest się w stanie obsłużyć 1/10 z nich dostanie sie do lekarza graniczy z cudem . Właściciel to niewłaściwa osoba na tym miejscu bez pomysłu na funkcjonowanie przychodni Jeżeli ktoś z państwa zastanawia się nad zapisaniem do tej Przychodni to stanowczo odradzamTo najgorsza decyzja jaką podejmiecie uważam że przydałoby się tam jakaś Porządna kontrola a właścicielowi radzę zapisać się na jakiś dobry kurs na Funkcjonowania tego typu placówek Niestety żona lekarka tego Sama nie pociągnie nie wróże nic dobrego tej Przychodni
Stan APASJonaTA
Stan APASJonaTA
Opinia z Google
5.0
20.02.2018
Całkiem sympatycznie zorganizowana przychodnia, co jak na polski system służby zdrowia godne odnotowania.
Agnieszka Hajda
Agnieszka Hajda
Opinia z Google
5.0
09.02.2018
Jest ok
Martyna N
Martyna N
Opinia z Google
2.0
28.01.2018
Karol Szuflitowski
Karol Szuflitowski
Opinia z Google
5.0
20.01.2018
Karol Gudaniec
Karol Gudaniec
Opinia z Google
3.0
26.12.2017
Magdalena Borkowska
Magdalena Borkowska
Opinia z Google
4.0
17.12.2017
Natalia Sienkiewicz
Natalia Sienkiewicz
Opinia z Google
1.0
12.12.2017
Pediatra słaby, żeby dostać się z chorym dzieckiem czy też z wynikami dziecka do pediatry to trzeba czekać nie raz dwa tygodnie. Podczas szczepienia pediatra przyjmuje dwóch pacjentów na raz (jednego w swoim gabinecie a drugiego w gabinecie szczepień i biega między pokojami). Chodzimy tam tylko na szczepienia i to tylko dla tego że mamy 10 minut spacerkiem. Z poważniejszymi sprawami chodzimy niestety prywatnie bo Pani doktor nie ma kiedy nas przyjąć :( Jednym słowem masówka.
Leon Andrzejczak
Leon Andrzejczak
Opinia z Google
1.0
02.12.2017
Monika Matynia
Monika Matynia
Opinia z Google
3.0
30.11.2017
Musisz wcześniej przewidzieć chorobę. Stomatolog fantastyczny
Katarzyna Pietrzak
Katarzyna Pietrzak
Opinia z Google
1.0
29.11.2017
Ja Kub
Ja Kub
Opinia z Google
4.0
04.09.2017
Joanna Prusator
Joanna Prusator
Opinia z Google
1.0
18.08.2017
Karo Lcia
Karo Lcia
Opinia z Google
5.0
22.07.2017
Magdalena Szponer-Jarecka
Magdalena Szponer-Jarecka
Opinia z Google
3.0
16.07.2017
GDPiotrek
GDPiotrek
Opinia z Google
3.0
18.06.2017
Gabriel Grzywacz
Gabriel Grzywacz
Opinia z Google
5.0
20.03.2017
Krystian Bartkowski
Krystian Bartkowski
Opinia z Google
5.0
14.03.2017
Magdalena Przyborowska
Magdalena Przyborowska
Opinia z Google
2.0
04.02.2017
Słabi lekarze. Tylko Pani Jola pielęgniarka fajna babka. Robiłam dwa podejscia i szybko zabieralam dzieciaki do innej przychodni.
Grzegorz Grzywiński
Grzegorz Grzywiński
Opinia z Google
3.0
17.05.2016
Brak parkingu to duży minus.
Zobacz więcej (224)