przyjazna Biura projektów, Making Projects Spółka cywilna, Nadarzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181969098
REGON: 141572112
Branża:

O firmie

Making Project to biuro projektowe, które założyliśmy w 2008 roku na terenie Warszawy. Od 2015 roku nasza siedziba znajduje się w Nadarzynie. Tworzymy zespół młodych i kreatywnych projektantów z doświadczeniem w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Główną ofertą naszej pracowni jest projektowanie obiektów budowlanych w każdej branży! W biurze Making Projects przygotowujemy projekty budowlane i wykonawcze dla najróżniejszych obiektów mieszkalnych, czy też użyteczności publicznej.

W naszej ofercie znajduje się:
 • projektowanie hal magazynowych,
 • projektowanie hal produkcyjnych,
 • projektowanie hal biurowych,
 • projektowanie myjni bezdotykowych.
Projekty obejmują budowę nowych konstrukcji, ale również rozbudowy, przebudowy i nadbudowy budynków.

Do naszych zadań należy przygotowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów, a także dokumentacji powykonawczej. Sami załatwiamy formalności i ubiegamy się i pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Pozyskujemy potrzebne opinie i decyzje administracyjne. Prowadzimy autorski nadzór nad realizacją projektu oraz zajmujemy się zorganizowaniem inwentaryzacji powykonawczej niezbędnej do odbioru obiektu.

Prowadzimy również audyty przedmontażowe. Przygotowujemy opinie techniczne dla konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Weryfikujemy stan techniczny dachu za nim Klient zainwestuje w montaż instalacji czerpiącej ze źródeł odnawialnych.

Zapraszamy do kontaktu - kadra firmy Making Projects z Nadarzyna.

Artykuły

Projektowanie trybun zadaszonych z firmą Making Projects
Projektowanie trybun zadaszonych z firmą Making Projects
Boisko sportowe w Twoim mieście lub miejscowości potrzebuje nowoczesnej trybuny zadaszonej? W takim razie zamów projekt w przedsiębiorstwie Making Projects.
Instalacje fotowoltaiczne - dlaczego warto?
Instalacje fotowoltaiczne - dlaczego warto?
Korzystanie z energii produkowanej przez panele fotowoltaiczne niesie ze sobą szereg zalet. Jakich? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się wszystkiego na ten temat!

Wideo

Kontakt

Kontakt Making Projects Spółka cywilna

Making Projects Spółka cywilna, Nadarzyn

Produkty i usługi

 • Audyty przedmontażowe

  Audyty przedmontażowe

  • Zapytaj o cenę
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Instalacje fotowoltaiczne

  • Zapytaj o cenę
 • Opinie techniczne konstrukcji pod panele fotowoltaiczne

  Opinie techniczne konstrukcji pod panele...

  • Zapytaj o cenę

Zobacz wszystkie usługi

Opinie (9)

Opinie o firmie Making Projects Spółka cywilna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Renata
Renata
5.0
18.05.2022
Z całego serca polecam, jestem zachwycona naszym projektem i współpracą z biurem.
Hanna
Hanna
5.0
18.03.2022
Bardzo polecam! Firma Making Projects zaprojektowała nam wnętrze całego domu i efekt pracy odpowiada dokładnie moim oczekiwaniom, a nawet je przerasta.
Eryk
Eryk
5.0
25.01.2022
W Making Projects otrzymacie ogrom wiedzy, doświadczenia i pełen profesjonalizm. Jeśli potrzebujecie wsparcia w jakiejkolwiek kwestii dotyczącej aranżacji wnętrz, to nie mogliście lepiej trafić. Polecam!
Aśka
Aśka
5.0
23.11.2021
Firma na czas ukończyła projekt naszego centrum handlowego. Uwzględnili wszystkie nasze wskazówki.
Darek
Darek
4.0
12.09.2021
Mają talent do projektowania przestrzeni publicznych. Poza tym przestrzegają wszystkich norm budowlanych. Można im zaufać. Jestem zadowolony z wykonanego projektu.
Justyna
Justyna
5.0
17.07.2021
Jestem zadowolona z naszej współpracy. Firma poświęciła mi maksimum czasu podczas spotkań, aby poznać moją wizję na budowę domu jednorodzinnego. Wybrali dla mnie kilka szkiców i razem przygotowaliśmy projekt końcowy. Znają się na kosztorysowaniu i pozyskiwaniu pozwoleń, więc praca idzie znacznie szybciej niż załatwianie wszystkiego samemu.
Filip
Filip
5.0
26.05.2021
Bardzo podoba mi się fakt, że korzystają z nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Mają zmysł przestrzenny i pracują na nowoczesnych programach, więc cały projekt mogłem obejrzeć na wizualizacji. Polecam.
Hiper_riper
Hiper_riper
5.0
27.03.2021
Firma wykonała dla nas naprawdę świetny projekt naszego nowego biura. Liczyli się z naszymi środkami finansowymi i zaplanowali wszystko w bardzo przystępnej kwocie.
Kuba
Kuba
5.0
30.01.2021
Serdecznie polecam tę pracownię projektową. Podczas naszej współpracy sami zajęli się wszystkimi formalnościami. Mogłem pozostawić im załatwienie pozwoleń na budowę oraz wszelkich decyzji administracyjnych. Pełnili także szczegółowy nadzór nad budową. Naprawdę kompleksowa obsługa.