Projektowanie obiektów budowlanych we wszystkich branżach
Projektowanie obiektów budowlanych we wszystkich branżach , Making Projects s.c. , Nadarzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181969098
REGON: 141572112
Branża:

O firmie

Making Project to biuro projektowe, które założyliśmy w 2008 roku na terenie Warszawy. Od 2015 roku nasza siedziba znajduje się w Nadarzynie. Tworzymy zespół młodych i kreatywnych projektantów z doświadczeniem w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Główną ofertą naszej pracowni jest projektowanie obiektów budowlanych w każdej branży! W biurze Making Projects przygotowujemy projekty budowlane i wykonawcze dla najróżniejszych obiektów mieszkalnych, czy też użyteczności publicznej.

W naszej ofercie znajduje się:
  • projektowanie hal magazynowych,
  • projektowanie hal produkcyjnych,
  • projektowanie hal biurowych,
  • projektowanie myjni bezdotykowych.
Projekty obejmują budowę nowych konstrukcji, ale również rozbudowy, przebudowy i nadbudowy budynków.

Do naszych zadań należy przygotowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów, a także dokumentacji powykonawczej. Sami załatwiamy formalności i ubiegamy się i pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Pozyskujemy potrzebne opinie i decyzje administracyjne. Prowadzimy autorski nadzór nad realizacją projektu oraz zajmujemy się zorganizowaniem inwentaryzacji powykonawczej niezbędnej do odbioru obiektu.

Prowadzimy również audyty przedmontażowe. Przygotowujemy opinie techniczne dla konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Weryfikujemy stan techniczny dachu za nim Klient zainwestuje w montaż instalacji czerpiącej ze źródeł odnawialnych.

Zapraszamy do kontaktu - kadra firmy Making Projects z Nadarzyna.

Artykuły

Instalacje fotowoltaiczne - dlaczego warto?
Instalacje fotowoltaiczne - dlaczego warto?
Korzystanie z energii produkowanej przez panele fotowoltaiczne niesie ze sobą szereg zalet. Jakich? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się wszystkiego na ten temat!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Making Projects s.c.

Making Projects s.c. , Nadarzyn

Opinie (4)

Opinie o firmie Making Projects s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Justyna
Justyna
5.0
17.07.2021
Jestem zadowolona z naszej współpracy. Firma poświęciła mi maksimum czasu podczas spotkań, aby poznać moją wizję na budowę domu jednorodzinnego. Wybrali dla mnie kilka szkiców i razem przygotowaliśmy projekt końcowy. Znają się na kosztorysowaniu i pozyskiwaniu pozwoleń, więc praca idzie znacznie szybciej niż załatwianie wszystkiego samemu.
Filip
Filip
5.0
26.05.2021
Bardzo podoba mi się fakt, że korzystają z nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Mają zmysł przestrzenny i pracują na nowoczesnych programach, więc cały projekt mogłem obejrzeć na wizualizacji. Polecam.
Hiper_riper
Hiper_riper
5.0
27.03.2021
Firma wykonała dla nas naprawdę świetny projekt naszego nowego biura. Liczyli się z naszymi środkami finansowymi i zaplanowali wszystko w bardzo przystępnej kwocie.
Kuba
Kuba
5.0
30.01.2021
Serdecznie polecam tę pracownię projektową. Podczas naszej współpracy sami zajęli się wszystkimi formalnościami. Mogłem pozostawić im załatwienie pozwoleń na budowę oraz wszelkich decyzji administracyjnych. Pełnili także szczegółowy nadzór nad budową. Naprawdę kompleksowa obsługa.